Як отримати роботу в найкращих готелях світу

Регіональні директори Laureate Hospitality Education розкажуть про можливості здобуття професійної освіти в сфері готельного менеджменту та працевлаштування на управлінські посади у готелях відомих мереж

Як отримати роботу в найкращих готелях світу

9 та 10 лютого Київ та Запоріжжя відвідають представники міжнародної групи університетів готельного та ресторанного менеджменту Laureate Hospitality Education, які розкажуть як отримати освіту та влаштуватися за фахом у готельних мережах світу.

Кар’єра у сфері готельного та ресторанного менеджменту по праву вважається однією з найперспективніших. Щорічно у світі відкриваються сотні готелів, які пропонують тисячі нових робочих місць. Після проведенням Євро-2012 в Україні також зросла популярність отримання освіти у сфері гостинності, про це свідчить динаміка попиту на програми університетів гостинності серед українців.

Однією з найвідоміших освітніх організацій у сфері підготовки фахівців готельного та ресторанного менеджменту є група навчальних закладів Laureate Hospitality Education, що об'єднує 7 рейтингових навчальних закладів, які будуть представлені в ході проведення виставки-фестивалю UIEF-2013 у Києві та Запоріжжі.

Відвідувачі виставки, які цікавляться навчанням за спеціальностями у сфері гостинності та туризму матимуть можливість зустрітися з регіональними директорами навчальних закладів та отримати інформацію про умови навчання, вступу та працевлаштування після здобуття професійної освіти.

На виставці будуть представлені швейцарський Glion Institute of Higher Education, американський Kendall College, австралійська Blue Mountains International Hotel Management School та всесвітньо відома школа готельного менеджменту Les Roches International School of Hotel Management, кампуси якої розташовані у Швейцарії, Іспанії та Китаї.

Навчальні заклади здійснюють підготовку за бакалаврськими, магістерськими та післядипломними програмами підготовки у сфері готельного, ресторанного, туристичного та спортивного менеджменту, кулінарії, менеджменту організації подій тощо.

Також у рамках проведення виставки-фестивалю відбудеться спеціалізований семінар присвячений темі кар’єрних перспектив випускників навчальних закладів освітньої групи LAUREATE Hospitality Education.

Ознайомитися з розкладом проведення семінарів та зареєструватися для участі можна на сайті організаторів заходу.

Виставка-фестиваль "Освіта за кордоном - UIEF 2013" відбудеться у Києві та Запоріжжі:

Київ, субота 9 лютого 2013 року:
готель "Прем’єр Палац", бульвар Т. Шевченка 5-7,
час роботи: з 11:00 до 17:00.

Запоріжжя, неділя 10 лютого 2013 року:
готель "Інтурист", проспект Леніна 135,
час роботи: з 11:00 до 17:00.

Довідкова інформація за тел. (044) 451 5752 або на сайті компанії-організатора Domar Travel Education.Офіційним представником групи Laureate Hospitality Education в Україні є освітня компанія Domar Travel Education.

Про досвід навчання в
швейцарському Гліоні читайте в інтерв'ю української студентки Аліни Денисенко: "Хочу бути топ-менеджером у світовій мережі готелів".

Освіта.ua
06.02.2013