Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Kendall College http://www.kendall.edu/
Domar Travel Education
http://www.dteducation.com/
+ 38 (044) 425-40-45, 451-57-52

Kendall College

Американський коледж готельного та ресторанного менеджменту Kendall College

Коледж був заснований в Чикаго у 1934 році і забезпечує якісну академічну освіту: студенти вивчають не тільки профільні, але й загальноосвітні дисципліни.

Практика є невід'ємною частиною навчання в коледжі, при цьому на програмах готельного та ресторанного менеджменту коледжу використовуються всі переваги третього за величиною міста США, в якому працює безліч готелів і ресторанів.

Студенти коледжу мають можливість отримати міжнародний досвід у сфері готельного та ресторанного менеджменту, взявши участь в практиці по лінії групи профільних університетів Laureate Hospitality Education. Випускники Kendall College можуть скористатися прекрасними шансами знайти перспективну роботу, скориставшись допомогою персоналу коледжу і спільноти випускників.

Факультети Kendall College

Школа бізнесу - Kendall School of Business – здійснює підготовку професіоналів у сфері бізнесу. Основна увага приділяється розвитку лідерських якостей, баченню бізнесу, навичкам ведення презентацій та роботи з партнерами, вмінню продавати товар і просувати його на ринку, розвитку критичного мислення.

Школа готельного менеджменту - Kendall School of Hospitality Management - школа надає гарну теоретичну підготовку та практичні навички та має на меті підготовку студентів до роботи в сфері готельного і туристичного менеджменту. Навчальний заклад пропонує тільки програми бакалавріату. Після закінчення навчання в коледжі студенти можуть продовжити здобуття освіти на кампусах в Іспанії, Швейцарії або Китаї.

Школа кулінарного мистецтва - School of Culinary arts - проводить підготовку студентів до успішної кар'єри в сфері ресторанного менеджменту та кулінарії. Отримання освіти тісно пов'язане з розвитком практичних навичок, що мають особливу цінність у цій сфері. Школа володіє двома ресторанами, які розташовані на території кампусів, де студенти проходять практику. 

Рейтинги

Chicago Michelin Guide Restaurants визнав Kendall College програмою № 1 в Чикаго для підготовки студентів до кар'єри кулінарного мистецтва та готельного менеджменту. Це дослідження галузі було розроблено та здійснено однією із найавторитетніших компаній ринкових досліджень в галузі - ORC International. Інтерв'ювання було проведено в квітні і травні 2011 року, серед ресторанів, включених в Michelin Guide Chicago 2011 і рейтингових готелів Чикаго зі списків Conde Nast, Frommer's, US News & World Report і Michelin Guide Chicago 2011. 

Представництво в Україні

Офіційним представником Kendall College в Україні є компанія Domar Travel Education. Тел.: + 38 (044) 425-40-45, 451-57-52, e-mail: info@dteducation.com.

Kendall College пропонує навчання за такими напрямами:

  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016