Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Les Roches International School of Hotel Management http://www.lesroches.edu
Представник в Україні: Domar Travel Education
http://www.dteducation.com/
(044) 425-40-45, 451-57-52

Les Roches International School of Hotel Management

Міжнародна школа готельного менеджменту Ле Рош (Les Roches International School of Hotel Management) розташована в Швейцарії та має філії у Іспанії та Китаї

Школа Les Roches International School of Hotel Management акредитована Асоціацією шкіл і коледжів Нової Англії (New England Association of Schools and Colleges).

На сьогодні цей навчальний заклад входить до групи LAUREATE Hospitality Education, що об'єднує 7 провідних навчальних закладів в сфері готельного менеджменту в 5 країнах світу.

Протягом більш ніж 30 років Ле Рош здійснює підготовку іноземних студентів і випускає успішних менеджерів і професійних бізнесменів, які приносять своїй школі заслужену репутацію. За результатами міжнародного опитування менеджерів з персоналу 5-зіркових готелів, Ле Рош посіла друге місце серед усіх міжнародних шкіл готельного менеджменту, що займаються підготовкою студентів з інших країн. За статистикою, в число таких навчальних закладів входять три школи (Міжнародне опитування TNS, вересень 2010).

Успіх випускників Ле Рош обумовлений міжнародними культурними традиціями університету та перевіреною програмою навчання, що поєднує практичну освіту, професійні стажування, глибокі академічні знання та розвиток лідерських навичок.

Студенти Ле Рош не тільки набувають традиційного досвіду навчання в університеті, але й відкривають своє місце в світі, а також готуються до динамічної кар'єрі в індустрії гостинності та інших областях сфери послуг. Освітні програми університету різноманітні: тут і програма підготовки бакалаврів у сфері гостинності, і післядипломне навчання для людей, які хочуть змінити свою кар'єру, і програма MBA для досвідчених фахівців індустрії гостинності.

Затишний і безпечний кампус розташований в Швейцарських Альпах, неподалік від курорту Кранс-Монтана, регіоні, відомому спортивними та культурними заходами, що проводяться тут протягом всього року.

Акредитація та якість освіти

Акредитація Асоціації шкіл і коледжів Нової Англії (США) підтверджує відповідність школи Ле Рош строгим стандартам академічних переваг. Наявність акредитації є свідченням того, що навчальні плани та викладачі Ле Рош ретельно вибираються і проходять періодичну перевірку з метою гарантії якості. У Ле Рош викладають досвідчені професіонали індустрії гостинності з усього світу, які мають відповідну вищу педагогічну освіту. 

Зарубіжні кампуси Les Roches International School of Hotel Management

"Ле Рош Марбелья", Іспанія

Керівники кадрових служб назвали «Ле Рош Марбелья», що спеціалізується на навчанні управлінню міжнародним готельним бізнесом, «Школою номер один в Іспанії» (TNS, Велика Британія, Global Research, вересень 2010).

Починаючи з 1995 року в Міжнародній школі готельного менеджменту "Les Roches Marbella" здійснюється підготовка менеджерів вищої ланки для міжнародного готельного бізнесу, сектору з найбільшою кількістю вакансій на сьогоднішній день. "Les Roches Marbella" пропонує престижну унікальну освіту міжнародного класу та стажування в іспанських і зарубіжних готелях. Навчання відбувається в атмосфері культурного різноманіття, досвід викладачів-фахівців і новітнє навчальне обладнання доповнюються тісним зв'язком із готелями і гольф-клубами. Практичні заняття проходять в сучасних аудиторіях, оснащених передовим обладнанням.

У "Les Roches Marbella" пропонуються освітні програми, що охоплюють усі навчальні предмети, необхідні для досягнення високого професійного рівня при вирішенні будь-яких питань, що входять в компетенцію директора готелю або менеджера, який працює в секторі міжнародного готельного бізнесу чи інших, пов'язаних з ним секторів. Поєднання швейцарських традицій школи "Les Roches Marbella" з американською моделлю організації навчання, ретельність підготовки та високі вимоги, як до теоретичної частини, так і до практичних занять, надає випускникам знання, що затребувані роботодавцями сфери готельного бізнесу всього світу.

«Ле Рош Марбелья» - учасник організації Laureate Hospitality Education (LHE) зі штаб-квартирою в Швейцарії. LHE є першою в світі мережею навчання готельному бізнесу, в якій в різних куточках планети навчається близько 18 000 студентів.

«Ле Рош Цзінь Цзян», Китай

Ле Рош Цзінь Цзян має прекрасні умови навчання в кампусі Фен Сіань Шанхайського педагогічного університету в південному Шанхаї. Сучасна навчальна інфраструктура має інноваційний дизайн, що дозволяє студентам отримати цінні теоретичні знання і практичні навички. Дворічна програма викладається англійською мовою. Після закінчення студенти можуть обрати продовження навчання в Швейцарії, де вони можуть отримати диплом або ступінь. Студенти Цзінь Цзян мають усі можливості для занурення в студентське життя університетського містечка, з першокласними спортивними спорудами, магазинами, ресторанами і навіть готелями.

Студентське життя в Цзінь Цзян б'є ключем, відіграючи ключову роль у розвитку особистісних і соціальних навичок, а також готуючи студентів до їх професійного життя. Студенти також використовують переваги партнерства Ле Рош і Цзінь Цзян - цей бренд славиться, як найбільша вітчизняна готельна компанія в Китаї і входить в топ 50 кращих готелів в світі.

Семестр за кордоном

Ле Рош представляє собою міжнародну освітню платформу в сфері гостинності, що має філії та партнерів в усьому світі. Бакалаврам та магістрам, які навчаються у філіях, будуть зараховані кредити за навчання в швейцарському кампусі, а студенти кампуса можуть проходити навчання із заліком кредитів у філіях:

 • Ле Рош Марбелья - Іспанія;
 • Ле Рош Цзин Цзян - Шанхай, Китай;
 • Міжнародна школа готельного менеджменту Блю Маунтінз - Австралія;
 • Королівська академія кулінарного мистецтва - Йорданія.
Відділ розвитку кар'єри та організації стажувань

У Ле Рош функціонує професійний відділ розвитку кар'єри та організації стажувань. Кожен семестр представники 35-40 великих готельних компаній відвідують кампус з метою найму студентів. Школа отримує тисячі пропозицій, з яких на кожного студента припадає близько трьох.

Найбільші компанії набирають персонал за сприяння школи Ле Рош:

 • Accor (Sofitel, Novotel);
 • Fairmont, Raffles, Sswissôtels hotels;
 • Four Seasons;
 • Hilton (Hilton, Waldorf Astoria);
 • Hyatt;
 • InterContinental (Crowne Plaza, Holiday Inn);
 • Jumeirah;
 • Kempinski;
 • Kezner (One & Only-Ressorts, Atlanta);
 • Mandarin Oriental;
 • Marriott (JW Marriott, Renaissance);
 • Mövenpick;
 • Orient Express;
 • Peninsula Hotels;
 • Rezidor (Radisson SAS, Regent, Park Inn);
 • Ritz Carlton;
 • Shangri-la;
 • Starwood (St. Regis, Luxury Collection, Westin, Sheraton, W hotels).
Представництво в Україні

Офіційним представником Les Roches International School of Hotel Management в Україні є компанія Domar Travel Education. Тел.: + 38 (044) 425-40-45, 451-57-52, e-mail: [email protected].

Les Roches International School of Hotel Management пропонує навчання за такими напрямами:

 • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016