Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Glion Institute of Higher Education http://www.glion.edu
Domar Travel Education
http://www.dteducation.com/
+ 38 (044) 425-40-45, 451-57-52

Glion Institute of Higher Education

Інститут вищої освіти Гліон (Glion Institute of Higher Education) - один із найкращих міжнародних інститутів готельного менеджменту в Швейцарії

Відкритий восени 1962 року в колишньому готелі Bellevue, Glion Hotel School (як він тоді називався) був першим приватним швейцарським навчальним закладом готельного менеджменту. Як приватна комерційна організація, Гліон отримав блискавичну репутацію і за 50 років став лідером у сфері готельної освіти в усьому світі.

Більше, ніж просто школа готельного бізнесу, Гліон має акредитацію New England Association of Schools and Colleges (NEASC) для навчання за програмами на отримання ступенів молодшого спеціаліста, бакалавра, магістра, а також для навчання на післядипломних програмах в галузі міжнародного менеджменту гостинності та івент-, спорт- і розважального менеджменту.

Щороку Гліон навчає близько 1500 студентів із 90 країн світу. Успіх випускників Гліона гарантується поєднанням академічної університетської моделі освіти і моделі швейцарської готельної школи, тісними зв'язками зі світовою індустрією гостинності та міжнародною спільнотою університету. Протягом більш ніж 50 років тисячі випускників отримали освіту у Гліоні та є носіями відомого «Духу Гліона», представляючи інститут як лідера в індустрії гостинності.

Сьогодні Інститут вищої освіти Гліон входить до групи LAUREATE Hospitality Education, що об'єднує 7 провідних навчальних закладів в сфері готельного менеджменту в 5 країнах світу.

Бачення

Завдяки складним академічним програмам, структурованому життєвому простору, професійно-орієнтованому навчанню, і «Духу Гліона», інститут успішно проводить професійну підготовку лідерів-новаторів для широкого спектра галузей сфери послуг. 

Місія

Гліон пропонує орієнтовані на менеджмент програми для галузі гостинності та інших галузей сфери послуг. Акцентуючи увагу як на дидактичному, так і на професійному навчання, Гліон є європейським за своїм світоглядом, швейцарським за характером роботи, американським у своєму освітньому підході та багатонаціональним за складом студентів.

Усі програми сконцентровані на розвиток загальних навичок мислення, розуміння сучасної теорії управління, а також інтеграцію теорії та практики. «Дух Гліона» і його навчальні програми готують студентів до швидкого прогресу на міжнародних управлінських посадах. Диплом Гліона відкриває двері для кар'єри в областях гостинності та івент-менеджменту, двох галузях, що неухильно зростають, і які забезпечують різноманітні можливості для кар'єрного росту. 

Рейтинги

Гліон входить до числа кращих світових шкіл менеджменту гостинності. «У глобальному опитуванні менеджерів з найму персоналу в 5-зіркових готелях, Гліон посів друге місце серед всіх міжнародних шкіл готельного менеджменту для міжнародної кар'єри. Таку позицію в рейтингу займають три навчальні заклади». (TNS Global Survey, вересень 2010 р.). 

Кампус Гліона

Кампус Гліона є відправною точкою для всіх програм бакалавріату та місцем, де студенти передають досвід один одному. Атмосфера цієї школи підкреслює важливість особистої дисципліни для розвитку професійних навичок і поглядів. З кампуса Гліона відкривається вид на чудове Женевське озеро, а також швейцарські та французькі Альпи. Кампус має вид на «Швейцарську Рив’єру», яку неможливо забути, а сам район має незвично м'який мікроклімат, який дозволяє рости пальмам та іншій екзотичній флорі. Багато людей вважають, що це одне з найкрасивіших місць на планеті.

Кампус в Бюллі

Бюлль - це сучасний кампус, спеціально призначений для здобуття вищої освіти. Він є домом для студентів MBA, студентів післядипломних програм (протягом одного семестру), а також студентів бакалавріату, під час останніх двох років навчання на своїх програмах. Як основне житлове містечко, Бюлль пропонує різні варіанти проживання для студентів. 

Представництво в Україні

Офіційним представником Glion Institute of Higher Education в Україні є компанія Domar Travel Education. Тел.: + 38 (044) 425-40-45, 451-57-52, e-mail: info@dteducation.com

Glion Institute of Higher Education пропонує навчання за такими напрямами:

  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016