Консультації представника групи Laureate Hospitality Education

Українські абітурієнти, які планують свою майбутню діяльність у сфері гостинності, зможуть дізнатися про навчання в університетах освітньої групи Laureate Hospitality Education під час індивідуальних консультацій

Консультації представника групи Laureate Hospitality Education

Співбесіди з регіональним директором з прийому абітурієнтів Юлією Токаревою відбуватимуться впродовж трьох днів 18,19 та 20 грудня 2012 року.

Під час індивідуальних зустрічей, ви зможете дізнатися про зарахування, навчання, кар’єрні можливості, умови проживання, строки подання документів до наступних університетів:

  • Glion Institute of Higher Education, Швейцарія;
  • Les Roches International School of Hotel Management, Швейцарія;
  • Les Roches International School of Hotel Management, Marbella, Іспанія;
  • Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College, Китай;
  • Kendall College, США;
  • Blue Mountains International Hotel Management School, Австралія.

Навчальні заклади групи Laureate Hospitality Education надають можливість студентам з України отримати якісну університетську освіту за наступними програмами навчання: бакалаврат, післядипломні програми та магістратура.

Основними напрямами підготовки є готельний та ресторанний менеджмент, менеджмент сфери спорту та розваг, менеджмент організації подій, туристичний менеджмент, кулінарія, гольф менеджмент тощо. Навчальні заклади пропонують широкий вибір програм навчання, незалежно від віку, освіти та фінансових можливостей.

До участі в індивідуальних консультаціях запрошуються випускники середніх навчальних закладів, студенти університетів та працівники сфери готельного та ресторанного менеджменту.

Реєстрація на індивідуальні консультації проводиться за телефоном: (044) 425-40-45 або e-mail: olesia@dteducationcom.

Консультації відбудуться в офісі офіційного представника групи Laureate Hospitality Education в Україні освітньої компанії Domar Travel Education.

Laureate Hospitality Education – міжнародна група університетів готельного та ресторанного менеджменту. Навчальні заклади LHE входять до трійки найкращих у світі за результатами опитування серед роботодавців.Докладніше про діяльність групи університетів готельного менеджменту Laureate Hospitality Education читайте в інтерв’ю регіонального директора з прийому абітурієнтів Юлії Токарєвої.

Про досвід навчання в швейцарському Гліоні читайте в інтерв'ю української студентки Аліни Денисенко.

Освіта.ua
03.12.2012