Презентація університетів готельного менеджменту Laureate Hospitality Education в Одесі

1 жовтня в Одесі відбудеться презентація провідних світових університетів готельного та ресторанного менеджменту, що входять до групи Laureate Hospitality Education

Презентація університетів готельного менеджменту Laureate Hospitality Education в Одесі

Гостинність - трактується як добродушний прийом гостей. З часом, завдяки суспільному прогресу, діяльність у сфері гостинності перетворилася на найпотужнішу індустрію, в якій задіяні мільйони професіоналів, робота яких спрямована на задоволення потреб суспільства в туризм і відпочинку.

Індустрія гостинності охоплює різні сфери діяльності: туризм, відпочинок, розваги, готельний та ресторанний бізнес, сферу харчування, екскурсійну діяльність, організацію виставок, конференцій, заходів у сфері індустрії розваг, спортивних заходів та ін.

Аналіз світових тенденцій індустрії гостинності свідчить про те, що ця сфера діяльності характеризується високими доходами і демонструє стрімкі темпи розвитку. Тенденції розвитку вплинули на відкриття спеціалізованих університетів (шкіл гостинності), діяльність яких акцентована на підготовку висококваліфікованих менеджерів за допомогою унікальних освітніх програм, що поєднують теоретичні та практичні компоненти.

1 жовтня в Одесі відбудеться презентація університетів готельного та ресторанного менеджменту світової групи Laureate Hospitality Education.

В ході презентації будуть представлені університети, що входять до групи Laureate Hospitality Education і обіймають лідируючі позиції в світових рейтингах вищих шкіл гостинності:

  • Glion Institute of Higher Education, Швейцарія;
  • Les Roches International School of Hotel Management, Швейцарія;
  • Les Roches International School of Hotel Management, Marbella, Іспанія;
  • Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College, Китай;
  • Kendall College, США;
  • Blue Mountains International Hotel Management School, Австралія.

Презентація проводиться за підтримки офіційного представника LAUREATE Hospitality Education в Україні, компанії Domar Travel Education. Фахівці Domar Travel Education професійно допоможуть підібрати програму навчання і оформити всі необхідні документи для вступу, включаючи оформлення візи.

Презентація відбудеться в Готелі "Моцарт", м. Одеса, вул. Ланжеронівська, 13. Час проведення презентації: 19:00 - 21:00.

Попередня реєстрація за тел: (044) 425-40-45, або e-mail: olesia@dteducation.com

Про досвід навчання в одному з навчальних закладів групи Laureate Hospitality Education, читайте в інтерв’ю української студентки Glion Institute of Higher Education Аліни Денисенко: "Хочу бути топ-менеджером у світовій мережі готелів".

Освіта.ua
21.09.2012