Онлайн-гра, що навчає готельному менеджменту

Якщо ви прагнете насолодитись грою з метою формування професійних навичок, і стати частиною впровадження освітніх інновацій у студентське життя, - "You are 5 stars" - стане першим кроком до здійснення задуманого

Онлайн-гра, що навчає готельному менеджменту

Відома швейцарська група Laureate Hospitality Education, що об'єднує найбільш рейтингові університети готельного та ресторанного менеджменту оголосила конкурс серед студентів і професіоналів, які цікавляться навчанням у сфері гостинності, готельного менеджменту, туризму та івент-менеджменту.

Компанія створила онлайн-гру, в якій можуть брати участь зацікавлені студенти для того, щоб зрозуміти: у чому ж полягає сенс індустрії гостинності - як створюється готель, як робити маркетинг готелю, як запрошувати гостей у готель тощо.

Онлайн-гра "You are 5 stars" - це інноваційна навчальна digital-технологія, що розвиває стратегічне мислення і навчає складати оперативні плани в ігровій формі. Гра дозволить студентам навчитися основам готельного та ресторанного менеджменту, одночасно розвиваючи творчі навички та ефективне мислення.

В Україні проект здійснюється вперше і проходить за підтримки освітньої компанії Domar Travel Education.

Новизна і суть онлайн-ігри


Кожному гравцеві, який зареєструється на спеціальному порталі www.youare5stars.com буде надана можливість створити власний профайл учасника. Після цього, у гравця з'явиться можливість створити від однієї до трьох готелів зі своїм власним дизайном. Кожен учасник має продумати концепцію готелю, логотип, назву, ідею та інші складові сучасного готелю.

Метою гри є промоушн закладу з використанням інструментів, що гравець придумає самостійно, для того щоб отримати найбільшу кількість chek-in чи найбільшу кількість друзів. Чим більше гостей у готелі учасник отримає, тим більше шансів отримати призове місце.

Учасники, які наберуть найбільшу кількість гостей, братимуть участь в інтерв'ю з ректорами університетів готельного менеджменту. Переможець, у якості призу отримає 5-зіркову подорож для студента і його батьків, а також можливість відвідати один з університетів готельного менеджменту Laureate Hospitality Education.

Також після підведення підсумків гри, 60 учасників отримають дорожні сумки, 5 учасників гри з найбільшою кількістю chek-in отримають у подарунок новий iPаd.

Ознайомитися з умовами та матеріалами конкурсу можна на порталі www.youare5stars.com.

До групи Laureate Hospitality Education входять одні з кращих університетів готельного менеджменту в світі: Glion Institute of Higher Education (Швейцарія), Les Roches International School of Hotel Management (Швейцарія, Іспанія та Китай), Kendall College (США) та Blue Mountains International Hotel Management School (Австралія).

Отримання освіти у цих навчальних закладах надає перспективи міжнародної кар’єри у сфері гостинності та працевлаштування у найвідоміших світових мережах п’ятизіркових готелів Hilton, Intercontinental, Marriott, Radisson та інших.

Офіційним представником університетів Laureate Hospitality Education в Україні є компанія Domar Travel Education.

Освіта.ua
18.09.2012