"Освіта у сфері готельного менеджменту: кар’єрні перспективи", семінар у Одесі

Семінар для тих хто цікавиться навчанням у світових університетах за спеціальностями: готельній та ресторанний менеджмент, менеджмент сфери розваг та спорту, гольф менеджмент та ін.

"Освіта у сфері готельного менеджменту: кар’єрні перспективи", семінар у Одесі

24 квітня 2012 року у Одесі відбудеться семінар за участі провідних університетів готельного та ресторанного менеджменту:

Зазначені університети входять до групи університетів готельного менеджменту Laureate Hospitality Education.

Під час заходу ви матимете змогу поспілкуватися з регіональним директором із зарахування студентів до університетів цієї групи - Юлією Токаревою. Офіційний представник навчальних закладів познайомить вас з кар’єрними перспективами, умовами навчання та зарахування, ознайомить з ресурсами кампусів, навчальною програмою, викладачами та керівництвом університетів.

Дата проведення семінару: 24 квітня 2012 року з 19:00 до 21:00.
Місце проведення: Одеса, готель Моцарт (вул. Ланжеронівська 13).

Зареєструватись на семінар ви можете скориставшись формою он-лайн реєстрації на сайті компанії Domar Travel Education, телефоном (044) 425-40-45 або надіславши запит електронною поштою olesia@dteducation.com.

Офіційний представник групи Laureate Hospitality Education в Україні компанія Domar Travel Education.

Ви можете також відвідати індивідуальні консультації з регіональним директором з прийому студентів групи Laureate Hospitality Education у Києві, 23 квітня 2012 року.

Відеопрезентація групи університетів Laureate Hospitality Education

 

Освіта.ua
18.04.2012