Презентація університетів готельного менеджменту групи Laureate Hospitality Education

Дізнайтесь про перспективи міжнародної кар’єри у сфері гостинності та можливості навчання у кращих світових університетах готельного менеджменту

Презентація університетів готельного менеджменту групи Laureate Hospitality Education

23 квітня Київ відвідає регіональний директор з прийому студентів групи університетів готельного менеджменту Laureate Hospitality Education Юлія Токарева.

До групи Laureate, яку представлятиме у Києві Юлія Токарева, входять одні з кращих університетів готельного менеджменту в світі: Glion Institute of Higher Education (Швейцарія), Les Roches International School of Hotel Management (Швейцарія, Іспанія та Китай), Kendall College (США) та Blue Mountains International Hotel Management School (Австралія).

Отримання освіти у цих навчальних закладах надає перспективи міжнародної кар’єри у сфері гостинності та працевлаштування у найвідоміших світових мережах п’ятизіркових готелів Hilton, Intercontinental, Marriott, Radisson та інших.

За підсумками дослідження, що було проведене британською компанією TNS, школи готельного менеджменту Glion Institute of Higher Education, Les Roches International School of Hotel Management увійшли до п’ятірки кращих навчальних закладів світу, випускників яких охоче приймають на роботу до провідних світових компаній, які працюють у сфері гостинності.

Зазначені навчальні заклади пропонують навчання на бакалаврських, магістерських та післядипломних програмах, а також надають можливість отримати диплом МВА з відповідною спеціалізацією.

Основні напрями підготовки, що користуються попитом серед української аудиторії, це готельний та ресторанний менеджмент, менеджмент сфери спорту та розваг, менеджмент організації подій, туристичний менеджмент, кулінарія, гольф менеджмент та ін.

Окрім зазначених напрямів навчальні заклади групи Laureate Hospitality Education пропонують широкий вибір інших програм навчання, незалежно від віку, освіти та фінансових можливостей.

Під час презентації та індивідуальних зустрічей із представником цих навчальних закладів ви зможете отримати інформацію про зарахування, навчання та кар’єрні можливості, а також пройти вступне тестування та співбесіду. Крім цього у відвідувачів буде можливість подати документи на зарахування безпосередньо представнику навчальних закладів групи Laureate Hospitality Education.

Зареєструватись на індивідуальні консультації ви можете скориставшись формою он-лайн реєстрації на сайті компанії Domar Travel Education, телефоном (044) 425-40-45 або надіславши запит електронною поштою olesia@dteducation.com.

Офіційний представник групи Laureate Hospitality Education в Україні компанія Domar Travel Education.

Індивідуальні консультації з регіональним директором з прийому студентів групи Laureate Hospitality Education Юлією Токаревою відбудуться у понеділок 23 квітня 2012 року з 13:00 до 19:00 в офісі компанії Domar Travel Education у Києві (вул. Волоська, 24, офіс 1).

До участі в індивідуальних консультаціях запрошуються випускники середніх навчальних закладів, студенти університетів та працівники сфери готельного та ресторанного менеджменту.

Відеопрезентація групи університетів Laureate Hospitality Education

Освіта.ua
13.04.2012