Різноманітність студентського життя на Кіпрі
PR

Різноманітні можливості проведення дозвілля, які пропонує своїм студентам Університет Нікосії

Різноманітність студентського життя на Кіпрі

Теплий клімат, свіже повітря і море є великою перевагою для студентів, адже у вільний від навчання час можна поїхати на екскурсію, погуляти в центрі міста або відправитися на морське узбережжя. Університет Нікосії пропонує своїм студентам такі можливості проведення дозвілля:

У другий тиждень навчального року в Університеті проходить ярмарок всіляких спільнот і гуртків. Секції можуть бути найрізноманітніших напрямків: спортивні, мовні, акторської майстерності, танців, любителів кіно і т.д.

Таким чином, студент може вибрати і відвідувати секцію, яка відповідає його інтересам. Наприклад, любителям гри у великий теніс на вихідних безкоштовно надаються корти, а ті, хто любить подорожувати можуть спробувати себе в організації тієї чи іншої поїздки.

На території університету є спортзал, який студенти можуть відвідувати за невелику місячну плату. Танцювальні майстер-класи безкоштовно проводять як місцеві, так і запрошені з-за кордону тренери. Крім цього, в Нікосії існує багато центрів прокату велосипедів, де студентам завжди надаються знижки. Уздовж доріг розташовані спеціальні велодоріжки якими можна їздити в університет, та й просто кататися собі на втіху.

В Університеті часто влаштовують культурні вечори. Один з найпопулярніших - «Грецька ніч», де студентам пропонують скуштувати страви грецької кухні та насолодитися грецькими піснями і танцями. Так само, кожна національна спільнота може організувати таке свято для всіх студентів.

В Університеті Нікосії вчиться велика кількість іноземних студентів, які приїжджають за програмою Erasmus. Спеціальний офіс Erasmus займається їхнім дозвіллям і організацією поїздок і вечірок. Наші студенти легко можуть приєднатися до них і брати участь в різних заходах, які пропонує цей офіс.

Крім того, Університет Нікосії систематично влаштовує для студентів семінари, майстер-класи та вебінари як з саморозвитку, так і за темами, які стосуються освіти. По закінченню семінару студенти отримують сертифікати.

Щороку Університет Нікосії влаштовує конференцію TEDx, на яку запрошують цікавих спікерів з різних країн. Українські студенти можуть спробувати себе як в ролі волонтера з організації даного заходу, так і просто прийти на конференцію і отримати свою порцію мотивації.

Студентське життя на Кіпрі неймовірно різноманітне, адже можна не тільки брати участь у всьому вищезгаданому, а ще й організовувати заходи самостійно.

Дізнатись більше

Освіта.ua
24.02.2016