Чому студенти обирають Університет Нікосії?

Отримати гарну Європейську освіту можна в багатьох країнах Європейського Союзу. Так чому все більше людей обирають Кіпр?

Чому студенти обирають Університет Нікосії?

По-перше, тому, що рівень освіти на Кіпрі дуже високий, чому посприяла британська система освіти: протягом багатьох років Кіпр був Британською колонією. Ця ж причина поклала початок тому, що англійська мова стала рідною, поряд з грецькою.

З 2004 року Кіпр є повноправним членом Європейського Союзу. Це надало можливість вищим навчальним закладам, що використовували британську акредитацію своїх програм, отримати європейську. Таким чином, диплом, отриманий студентом на Кіпрі, нічим не відрізняється від диплому будь-якого британського або швейцарського університету.

Крім того, це дозволяє студентам переводити свої кредити (кредит/години) за системою ECTS (European Credit Transfer System) з Університету Кіпру в будь-який інший європейський чи американський університет.

Окремо відзначимо, що, зберігаючи високий рівень життя Кіпр залишається відносно недорогою європейською країною, особливо це стосується нерухомості.

Кіпр є абсолютно безпечною країною. Це зумовлено багатьма факторами: міцними сімейними традиціями, релігією та традиційною середземноморською доброзичливістю до іноземних громадян. Ці фактори ставлять Кіпр на перше місце з безпеки серед європейських країн.

Кіпр - острів, благословенний прекрасним середземноморським кліматом: велика кількість сонячних днів, відсутність великої кількості опадів, золоті пляжі та чудові хвойні ліси завжди були перевагою острову. У горах Тродос взимку навіть відкривають гірськолижний сезон.

Чому Університет Нікосії?

Що ж відрізняє Університет Нікосії від інших Європейських вузів?

В першу чергу хочеться відзначити, що це найбільший і найпопулярніший недержавний університет Кіпру. Якщо порівняти його з державним University of Cyprus, то виявиться, що Університет Нікосії перевершує його за кількістю студентів, їх близько п’яти з половиною тисяч. І це при тому, що освіта у державному університеті - безкоштовна!

Значною перевагою Університету Нікосії є навчання англійською. Кіпріоти розуміючи важливість отримання освіти саме англійською вибирають Університет Нікосії.

Університет прийняв американську систему навчання за основу, що дає студентам багато переваг: можливість скласти свій академічний графік, розподілити навантаження за допомогою свого особистого академічного радника; можливість обирати графік занять, увечері або вранці; можливість перейти з однієї програми на іншу після першого семестру; особистий контакт з викладачами.

В Університеті дуже сильна академічна база: більше 90% викладацького складу мають ступінь PhD. В Університеті ведеться величезна дослідницька робота. Кожен рік Університет отримує більше 5 млн. евро-грантів від Європейського Союзу на розробку різних наукових проектів. Таким чином, студенти не тільки відвідують лекції, але й активно беруть участь у дослідницьких роботах.

В Університеті дуже великий вибір академічних програм на чотирьох факультетах:

  • факультет управління бізнесом;
  • факультет суспільних наук і права;
  • факультет прикладних і інженерних наук;
  • педагогічний факультет.

Тривалість програми бакалавріата 4 роки, магістратури від 1.5 до 2 років, докторантури 3 роки.

Університет є активним членом програми ERASMUS MUNDUS (Європейська програма студентських обмінів), що дозволяє студентам провести семестр в іншій країні.

У такому мультикультурному студентському співтоваристві просто необхідний об'єднуючий фактор. Для цього в Університеті створена Студентський Офіс (Student's Affairs Office). Його основним завданням є всеохоплююча допомога іноземним студентам: організація ознайомлювальних екскурсій, клубів за інтересами. Цей офіс є, так само, кар'єрним офісом, що допомагає: написати відмінне резюме, займається розсилкою резюме в різні компанії Кіпру і інших Європейських країн.

Ну і останнє: Університет надає студентам можливість отримати значну (до 50%) знижку на навчання на всі програми бакалавріата на підставі середнього балу атестата про середню освіту.

Зробіть перший крок до перемоги з нами!

Автор: Наталія Фоміна, директор Представництва Університету Нікосії в Україні.

Освіта.ua
01.04.2011