Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання на Кіпрі Лукашов Данило: рекомендую вчитися на Кіпрі
Лукашов Данило: рекомендую вчитися на Кіпрі

Лукашов Данило про навчання в найбільшому приватному університеті Кіпру

Лукашов Данило: рекомендую вчитися на Кіпрі

Лукашов Данило - студент бакалаврської програми готельно-ресторанного менеджменту в Університеті Нікосії, про навчання в найбільшому приватному університеті Кіпру.

Данило, чому для здобуття вищої освіти Ви вибрали університет саме на Кіпрі?

Вступати в університет саме на Кіпрі вирішив, тому, що така вища освіта буде найкращим стартом для моєї майбутньої кар'єри, оскільки у мене буде більше можливостей використовувати отриманий освітній досвід за кордоном.

В якому році Ви вступили до Університету Нікосії, на який факультет?

Вступив у 2013 році. Вчуся за напрямком готельно-ресторанний менеджмент. Навчатися тут дуже цікаво, оскільки викладають багато практики, що дуже важливо для використання отриманих знань у реальному житті.

Чи виходить вибиратися додому?

Так. Графік канікул і відсутність проблем з візою дозволяють вибиратися додому часто. Єдине обмеження - знаходження поза межами Кіпру не повинно перевищувати 3 місяці, і оновлювати студентську візу потрібно щороку.

Чи складно слухати лекції англійською мовою?

Я не відрізнявся успіхами в школі з англійської мови, але за два роки до вступу в університет Нікосії почав ходити на додаткові курси. Вони мені допомогли. У цьому університеті дуже гнучка програма для тих студентів, які знають англійську недостатньо. Для них є спеціальні курси, які можуть навчити студента розуміти англійську мову, а також предмети, які не вимагають поглибленого знання англійської мови.

Як відбувається спілкування з викладачами? Чи відчувається допомога з їхнього боку?

Всі викладачі дуже хороші. У них є всі якості, які потрібні хорошим викладачам. Вони допомагають, якщо щось не зрозуміло і готові відразу ж відповісти на ваше запитання, а якщо немає часу, то відразу після закінчення лекції. Також у більшості викладачів є свої офіси, в яких вони знаходяться в певні години, і в ці години до них може зайти будь-який студент і поставити своє запитання. А якщо у викладача немає офісу, у нього є електронна поштова скринька на яку йому можуть писати студенти, у яких не виходить поставити запитання під час лекції.

Наскільки велике навчальне навантаження?

Насправді навантаження з предметів не дуже велике в порівнянні з навчанням в Україні, але це не означає, що тут гірше викладають. Навчальний матеріал дуже стислий і професійно представлений. Студенти легко запам'ятовують матеріал і добре застосовують його на практиці.

Як проходить Ваш дозвілля?

На моєму факультеті у мене досить багато часу і це мені дозволяє самому добре заглибитися в процес навчання, а також повноцінно працювати. На початку семестру я записався до багатьох гуртків в університеті – до гуртка шахів, фотографії, активного відпочинку. Всі ці гуртки дуже цікаві для учасників.

Наскільки Університет Нікосії відповідає Вашим очікуванням?

Спочатку я не уявляв, яким буде тут навчання і студентське життя. Але взагалі я дуже задоволений тутешньою обстановкою і навчанням. Думаю, що ті люди, які побачать рекламу цього університету не пошкодують, якщо приїдуть сюди на навчання. Особисто я, повторюся, дуже задоволений.

Які умови проживання? Чи все Вас влаштовує?

Живу в хостелі. Проживання тут відносно дороге. Багато студентів для того щоб заощадити живуть разом в одних апартаментах. Вартість усіх продуктів і всіх послуг дещо дорожче ніж в Україні. Але це через рівень життя на Кіпрі, тут інші зарплати, отже, інші витрати. Мене все влаштовує, і я б усім рекомендував їхати вчитися на Кіпр.

Освіта.ua
15.01.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!