О. Рябоконь: в Університеті Нікосії вкрай цікаво
PR

Рябоконь Олександр про навчання в найбільшому приватному університеті Кіпру

О. Рябоконь: в Університеті Нікосії вкрай цікаво

Рябоконь Олександр - студент магістерської програми факультету Digital Art and Design в Університеті Нікосії, про навчання в найбільшому приватному університеті Кіпру.

Олександре, чому для здобуття вищої освіти Ви вибрали університет саме на Кіпрі?

При виборі університету для мене дуже важливим фактором була мова, якою проводиться навчання. Оскільки я навчався в університетах з викладанням англійською мовою, університет на Кіпрі був для мене відмінним варіантом з мовної точки зору. Крім того, офіційний представник Університету Нікосії проживає в моєму місті, що також відіграло свою роль, оскільки мені було легше в процесі збору необхідних для вступу документів.

В якому році Ви поступили і на який факультет?

Я поступив у 2015 році. Навчаюся на магістра на факультеті Digital Art and Design.

Чи виходить вибиратися додому?

Оскільки з моменту початку навчання пройшло лише два місяці, поки над таким питанням я не замислювався. Але якщо в цьому буде необхідність, я зорганізуюся, зберуся і приїду. Ніякої проблеми в цьому я не бачу.

Чи складно слухати лекції англійською?

Зовсім не складно. Я прослухав досить велику кількість лекцій англійською, до того ж у викладачів достатньо хороша вимова.

Як складається спілкування з викладачами? Чи відчувається допомога з їхнього боку?

Спілкування з викладачами складається чудово. Я без проблем знайшов з ними спільну мову. Допомога з їх боку є - вони завжди готові допомогти і підказати.

Наскільки великим є навчальне навантаження?

Я б не назвав навантаження надмірним ні в якому разі. Навчатися в Університеті Нікосії вкрай цікаво, але при цьому матеріал вимагає часу на засвоєння. І якщо ти правильно організуєш свій час, проблем у тебе не виникне.

Як проходить Ваше дозвілля?

Особливого дозвілля поки не спостерігається. Гуляю вулицею, поки йду за продуктами або дивлюся фільми. Малюю, слухаю музику, спілкуюся з рідними і близькими.

Наскільки Університет Нікосії відповідав Вашим очікуванням?

Речей, які б мене засмутили не було. Як це зазвичай буває при приїзді в іншу країну, тобі необхідно вирішити ряд організаційних питань, і це абсолютно нормально, що ти можеш відчувати дискомфорт в перший час, але потім всі питання вирішуються і стає легше.

Де ви живете? Чи все Вас влаштовує?

Я проживаю в MYM Student Hall, який знаходиться в 7 хвилинах ходьби від університету. Тут тихо і спокійно. Видно, що будівля не нова, але, тим не менш, все працює і функціонує. Коридори і кухні на всіх поверхах регулярно прибираються. Чуйний господар вирішує всі проблеми в найкоротші терміни. Єдиний мінус - це порівняно висока вартість проживання.

Освіта.ua
19.01.2016