Група університетів Laureate Hospitality Education (LHE)

Група університетів готельного менеджменту Laureate Hospitality Education візьме участь у Міжнародному ярмарку освіти, що відбудеться в Києві 4 жовтня

Група університетів Laureate Hospitality Education (LHE)

Виставка освітніх послуг "Міжнародний ярмарок освіти" проводиться в Росії з 1998 року і є однією з найбільших виставок міжнародної освіти в Москві і Санкт-Петербурзі. У цьому році виставка вперше відвідає столицю України. Одним з учасників виставки стане група університетів Laureate Hospitality Education.

Laureate Hospitality Education - міжнародно-визнана мережа шкіл готельного менеджменту, яка об'єднує сім провідних вищих навчальних закладів у п'яти країнах світу:

  • Glion Institute of Higher Education (Швейцарія);
  • Les Roches International School of Hotel Management (Швейцарія);
  • LRG-University of Applied Sciences (Швейцарія);
  • Les Roches Marbella (Іспанія);
  • Blue Mountains International Hotel Management School (Австралія);
  • Kendall College (США);
  • Les Roches Jin Jiang (Китай).

Кожна із шкіл пропонує програми готельного менеджменту різного рівня і спеціалізації - від диплома бакалавра до ступеня MBA. Всі програми мають міжнародну акредитацію, а самі навчальні заклади - світове визнання у сфері індустрії гостинності.

Міжнародний ярмарок освіти, в якому візьме участь навчальні заклади групи Laureate Hospitality Education, відбудеться 4 жовтня в готелі "Hyatt Regency Kiev" (вул. Алли Тарасової, 5).

Час роботи виставки: з 15.00 до 19.00, вхід вільний.

Зареєструватися та отримати запрошення можна на сайті організатора виставки МВ "Центр інтернаціональних освітніх програм".

Освіта.ua
01.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів