Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Заклади профосвіти зарахували 60 тисяч учнів
Заклади профосвіти зарахували 60 тисяч учнів

Прогнозований обсяг регіонального замовлення в 2018 році складає 110 тисяч учнів

Заклади профосвіти зарахували 60 тисяч учнів

Вступна кампанія до закладів професійної освіти триватиме до 1 вересня, однак вже зараз близько половини від запланованої кількості вступників зараховані на навчання. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.

За інформацією відомства, прогнозований обсяг регіонального замовлення в 2018 році складає понад 110 тисяч учнів.

За словами генерального директора директорату професійної освіти МОН Ірини Шумік, інтенсивність набору вступників до закладів профосвіти залежить від багатьох чинників, зокрема, від якості інформаційної кампанії закладу.

«Вступникам важливо знати про професії, яким навчають у закладі, переваги такої освіти загалом та перспективи кар'єрного росту після завершення навчання. Також варто враховувати кількість населення регіону та вступників як таких. Цьогоріч у закладах, які постійно працюють над якістю навчання учнів, покращують матеріально-технічну базу та відкриті до співпраці з роботодавцями, вже є певна конкуренція серед вступників», - зазначила генеральний директор директорату професійної освіти.

Освіта.ua
10.08.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Tet-a-tet
Як на мене, то нічим хвалитися, за 40 днів набрали лише половину, а залишилося ще 20 . Отож видно, що буде недобір і то істотний, це показує закономірність останніх років. Якщо попит сприятливий, 80-90% учнів подають заяви у липні місяці, а далі то вже капає за рахунок тих, хто не поступив у ВНЗ. Вступники усе добре знають про "перли" нашої профтехосвіти, це тільки п. Шумік думає, що вони не поінформовані. Щоби конкурувати потрібно мати чим, поки що ми тільки балакаємо і "розробляємо" стратегії та ще бозна що.
Василь  Шминдрук
Навіщо писати дурниці, бо ніхто нікого ще не зараховував. Зараз триває приймання документів. Для зарахування видаються накази по навчальному закладу з повним прізвищем, ім’ям, по батькові абітурієнта, та присвоєним поіменним номером. Як правило накази завжди видаються в кінці серпня. Навчання в закладі ПТО входить до загального трудового стажу, а номер і дата наказу заносяться до трудової книжки.
Наталья
Для Василь Шминдрук: бюджет вже,,до наказу,,
Василь  Шминдрук
Написати на заяві абітурієнта "до наказу" і цитата із тексту новини "зараховані на навчання" - це, як говорять в Одесі, дві великі різниці.
Наталія
Мала кількість абітурієнтів що подали заявки до закладів ПТО зумовлена ще й тим, що є недобір у школах у старших класах. Директори шкіл намагаються невіддавати документи учням щоб забезпечити собі набір і лише після того як пройде електронне затвердження контингенту на наступний навчальний рік дозволяють забрати документи. Таким чином у старших класах сільських шкіл вчаться учні з низькими оцінками для кількості. Підлітка лего переконати чи задурити. Однозначно що дітей менше ніж місць для навчання і починається нечесна гра зі сторони педагогів. Недавно почула розповідь абітурієнтки що директор школи пояснив, що той хто піде у профліцей буде здавати ЗНО у іншій області. Всі хочуть вижити.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!