Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Зарахування на контракт може тривати до 30 вересня
Зарахування на контракт може тривати до 30 вересня

Разом з тим, конкретні терміни зарахування на контракт кожен заклад визначає самостійно

Зарахування на контракт може тривати до 30 вересня

Усі вступники, які не отримали рекомендацію на навчання за кошти бюджету, автоматично беруть участь у конкурсі на контракт за всіма своїми заявами. Про це нагадують у Міністерстві освіти і науки.

У разі отримання рекомендації статус електронної заяви вступника має змінитись з «Допущено до конкурсу» або «Допущено до конкурсу (навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб)» на «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб)».

Зарахування на контракт може тривати до 30 вересня, однак конкретні терміни визначає кожен заклад самостійно.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
06.08.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лидия
Скажите пожалуйста, а если написано "до наказу (контракт)", (заочка, магистр права), что делать дальше? Ждать вызов или ехать самому?
Ирина
Мой сын поступал на магистратуру..12 августа получил статус"до наказу".Обучение оплатил,а через неделю по телефону сообщили,что не могут внести его в базу данных.Какое этому есть объяснение и на что надеяться.
Злата
Для Ирина: Ваш сын был в базе данных,раз получил данный статус,у Вас на руках документы о проплаченной учебе, поэтому Вам надо ехать в ВУЗ и разбираться на месте. Успехов Вам)
Коментувати
таня
якщо дітина інвалід до 18 років тай помер батько чи можна потрапити вчитися на бюджет
ЛЮБА
Для таня: можна по льготам, але вже наступного року
таня
ми подавали тепер документи , а чого на наступний рік
ЛЮБА
Для Ирина: на бюджет місця розприділили ще 1 серпня
Коментувати
АЛЕКСАНДР
БУДУТ ЛИ ПЕРЕВЕДЕНЫ НА ВАКАНТНЫЕ МЕСТА БЮДЖЕТНИКОВ КОНТРАКТНИКИ МАГИСТРАТУРЫ ДО 28 АВГУСТА????ВОЗМОЖНО ЛИ ТАКОЕ???НА КАКИХ УСЛОВИЯХ???
Юля
Коли буде в заяві змінено статус на до наказу контракт, якщо я вже подала документи на контракт, але ще не заключали його, зараз в статусі пише просто рекомендовано на контракт?
Наташа
Для Юля: ми спочатку заключили контракт, а тільки потім було включено до наказу. Зверніться в приймвльну комісію
Юля
Сьогодні в мене змінено статус на включено до наказу.
Коментувати
Светлана
Они вообще сказали льгота для педа, меда а для МВД нет не знала нормативы и перевести не могут. Я уверена что льгота косается всех институтов. Хочу знать от специалистов права я ?
Светлана
Институт МВД утверждает только на следующий год можно перевестись и только если хорошо будет учится . Учитывается ли льгота на перевод с контракта на бюджет дочь шахтера у которого 15 лет для института МВД. Личное дело оформлено не сдала нормативы на бюджет не прошла поступили на контракт. В переводе на бюджет отказывают а как же льгота?
Светлана
Моя дочь поступила в МВД контракт на бюджет не прошла по нормативам можно перевестись на бюджет по специальным умовам дочь шахтера стаж 15 лет. Нам институт отказывает а как же льгота?
Галина
Для Светлана: Є вакантні місця?
Коментувати
Виталий
Подскажите , а когда будет известно кто поступил на бюджет , а кто на контракт, на магистратуру, по праву, вроде говорили в понедельник(13 августа).?
Алла
Так,подавав лише одну заяву,бо хотів вчитися у конкретного викладача і конкретному місці.
Алла
Син музикант,поступав в Київську музичну академію.Списувалися з Італією,до 25 серпня можна зареєструватись на вступ ( щось типу підготовчого), екзамен 26 вересня.. Кому цікаво,це http://www.conservatoriosantacecilia.it/dipartimenti-ed-aree-disciplinari/У них помінялась система музичної освіти,важко розібратись,але можливо.Стипендію призначають по соціальному стану,студенти пишуть заяву,додають документи. Там зручна форма комунікації пишете їм листа,там є сторінка спеціальна. Нам відповіли на слідуючий день.Писати треба,напевно,на італійській.В багато закладів,вже закінчився прийом заяв на вступ,але ще можна пошукати.
Алла
А мій син наступний у рейтингу після останнього бюджетника.Одне місце звільнилося,але нас не переведуть,бо ми не льготники,хоча пропозиція закрита,фіксована кількість бюджетних місць.Творчий конкурс здав краще,від деяких,хто пройшов на бюджет,але у нього і бал атестата низький,і ЗНО не високе.Заяву подавали тільки в один вуз,і одну заяву.Син дуже ображений,що не хочуть,не можуть перевести його на бюджет. 11-12 років свого короткого життя він віддав творчості,але на бюджет пройшли діти,які краще здали ЗНО,я не знаю чи це правильно щодо творчих ВУЗів.Він вирішив принципово не іти на контракт.Вже списалися з ВУЗом за кордоном де екзамени у вересні,тільки один екзамен,творчий,плата на половину менша ,ніж тут,де мав вчитися,думаю,що і стипендія буде.Ось так,а хотів вчитися тут,у конкретного викладача.І я поважаю його вибір,бо це дурня якась з згоранням бюджетних місць.
Натуся
Для Алла: Я вбачаю в цьому Божественне Провідіння. Це його доля веде. Йому напевне потрібно навчання в іншому місці, не в цьому. Це добре, що так виходить. Ні в якому разі нехай не засмучується!
Людмила
Добрий вечір. Якщо не секрет то куди поступає ваш син?
Галина
Для Алла: можливо проблема саме в тому, що лише одну заяву подавав. Однокласник мого сина на танцях в позаминулому році подавав заяви в 3 виші. Два столичні і один місцевий. Пройшов саме в столичний, оскільки там значно більший максимум на бюджет та ще й з поділом на стилі. Зі своїми не надто гарними балами ЗНО та атестатом, після творчого конкурсу з легкістю пройшов на народно-сценічний. А ось в місцевий з максимумом 3 без поділу на жанри на бюджет шансін не мав.
Коментувати
Людмила
Мій син поступив на контракт, чи можуть його перевести на бюджет як сина учасника АТО і що для цього потрібно зробити?
Влад
Для Людмила: підійти в приймальну комісію і все розпитати
Дарина
Дійсно, але ми не дуже то й хотіли бути пільговиками таким чином. Але так склалося, тому будь ласка, закрийте рот.
Таня нагнибеда
Це тільки в нашій державі пройшовши чотири роки війни, отримавши статус УБД і пільги надані державою ти ще повинен соромитися і щось доказувати щоб скористатися ними. Образливо
Коментувати
Наташа
У нашому місцевому університеті " рекомендовано на конракт поставили всим, хто подав заяву на контракт з балами до 130 включно. А дітям з балами більше 170 не запропонували. Ото вам і конкурс)).
Анастасия
Для Наташа: дети с балами 130 и меньше, просто не прошли бы на бюджет 100%, а 170 и больше до 6 числа могли пройти на бесплатное обучение, по этому раньше 7 числа их и не рекомендуют на контракт.
Сергей
Для Наташа: посмотрите внимательно рейтинговый список. Те, кому не предложили контракт, прошли на бюджет в других ВУЗах
Наташа
подивилася уважно, ті хто не пройшов на контракт так іє: допущено, не рекомендовано на бюджет
Коментувати
八歩染 山他
Удивлён что кто-то е смог пройти на бюджет, хотя это было элементарно. Хоть в Шевченка, хоть в Франка. Если вам не дано, лучше идите сразу в коледж(пту) или техникум. Не транжирьте деньги родителей, всё равно потом будете со своей вышкой продавцом работать, ибо на большее не способны.
Виктория
Для 八歩染 山他: Это ваше мнение, прежде чем давать какие-либо "советы" нужно знать ситуацию будущего абитуриента. Например: медицина (бюджет) студент не выбирает специализацию, если государству нужны будет проктологи/урологи и тд., Их никто спрашивать не будет (бесплатно). А если он хочет стать хирургом?
Виктория
Для 八歩染 山他: И дано или не дано не Вам решать! И не нада считать чужие деньги!
Маша
Неправда,многие со средним баллом 180+ не получили бюджет. Зависит от выбранной специальности
Коментувати
////
Какой там конкурс, хватают всех, кто готов платить, не важно сколько баллов 110 или 160.
Руслан
Для ////: смотря в какой вуз.
Лена
Да а любой вуз
Дарина
Врядли такое прокатит в меде.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!