Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія 1 серпня стане відомо, хто вступив на бюджет
1 серпня стане відомо, хто вступив на бюджет

Мова йде про абітурієнтів, які вступають до вишів після закінчення 11 класів

1 серпня стане відомо, хто вступив на бюджет

1 серпня 2018 року, стане відомо, хто з вступників отримав рекомендацію на бюджет. Про це повідомляють у прес-службі Міністерства освіти і науки.

Зокрема, ідеться про вступників, які вступають на бакалаврські програми, а також у магістратуру медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування після закінчення 11 класів.

Розподіл бюджетних місць відбуватиметься за алгоритмом адресного розміщення державного та регіонального замовлення.

У тих вступників, які будуть рекомендовані на бюджет, в електронному кабінеті навпроти однієї з заяв з’явиться статус «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)». Таким вступникам буде необхідно виконати вимоги до зарахування до 18-ї години 6 серпня, зокрема, подати оригінали документів.

Після виконання зазначених вимог статус електронної заяви має змінитись на «Включено до наказу», а заклад освіти видати наказ про зарахування студентів.

У разі, якщо вступник не виконає вимоги, то його рекомендація буде анульована, а статус електронної заяви змінюється на «Виключено зі списку рекомендованих (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)».

У вступників, які не отримають 1 серпня рекомендацію на бюджет, навпроти всіх заяв залишиться статус «Допущено до конкурсу». Такі вступники автоматично беруть участь у конкурсі на контракт.

Рейтинговий список вступників, які вступають на основі сертифікатів ЗНО на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання буде оприлюднений 1 серпня на сайті Вступ.ОСВІТА.UA.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
31.07.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мері
Чому я вчилася в коледжі на одні спеціальності а в університет поступаю на іншу спеціальнісь здала найкраще вступний іспит і пише допушено є 4 держ.замовлень я 2 в списку..?
Люба
Для Мері: У ВНЗ немає держзаиовлень. Вони можуть прийняти до 4 бюджетників. Бюджет надає Вам держава. Напевно Ви не пройшли по широких списках
Коментувати
Анна
Я вибачаюсь звісно, але чи це зазвичай нормально, коли з 10 бюджетних проходить 1-2, а то й іноді навіть ніхто не проходить на бюджет. І це при тому, що бали у всіх бажаючих були 190+
Коментатор
Для Анна: нормально, ви ж дивитесь тільки на вершечок (список окремого ЗВО) айсберга (широкий конкурс).
Павло
Для Анна: Це цілком нормально. Значить ці люди не пройшли по широкому конкурсі. І не треба тут обурюватися, почитайте спершу що таке широкий конкурс і як відбувається розподіл державних місць.
Коментувати
Артем
Де можно переглянути рейтинговий список вступників на контракт?
ЛЮБА
Для Артем: такого списку не існує, плануєте на контракт? взяли документи і понесли у вуз, все
Коментувати
Боднар Анастасія
Де можна глянути точний список документів при зарахуванні на бюджет???? І чи протрібно одразу їхати подавати оригінали , чи чекати дзвінка, імейла?
I
Для Боднар Анастасія: Вам потрібно до 18.00 6 серпня подати оригінали документів. Точний список документів має бути на сайті ВНЗ, куди йдете вчитись. Якщо не знайдете - телефонуйте до приймальної комісії самі. Вони дзвонити не будуть.
Коментувати
Олександр
У рейтингу системи конкурс я прохожу на бюджет у 6 пріоритеті, але в моєму кабінеті "рекомендовано на бюджет" тільки на 7 пріоритет. Куди звернутися, щоб отримати достовірну інфо?
Татьяна Чугай
Ми заяви подавали в паперовому вигляді. Як дізнатись наші результати? Дякую за відповідь.
Коментатор
Для Татьяна Чугай: але ж електронний кабінет ви створили, еге ж?
Татьяна Чугай
Там нічого не написано чи пройшли на чи на комерцію.
Коментатор
Для Татьяна Чугай: А що написано? Який саме текст приведений біля кожної вашої заяви?
Коментувати
Александр
Не ре комендовано на бюджет это прошол или нет??? Подскажите пожалуйста кто нибудь прошу. Это вопрос жизни и смерти!
Влад
Для Александр: як Ви збираєтеся вчитися, не розуміючи елементарних речей? Якщо написано що НЕ рекомендовано, то мабуть же не дали Вам бюджет? Не рекомендували, рекомендували розумніших. Жесть
Коментувати
Adriana
Якщо зазначена к-сть держзамовлень: 10, а в рейтенговому списку лише один рекомендований на бюджет, то як це зрозуміти?
Коментатор
Для Adriana: виш хтів набрати 10 бюджетників на цю спеціальність, але ті хто подав до нього заяви, або погано навчались в школі (і мають невеличкі бали), або не дуже хтіли тут навчатись (тому поставили не перші пріоритети і їх рекомендували деінде), або ніхто не бажав тут навчатися. Чи все разом.
Аліна
Я зіткнулася з ситуацією, коли стоїть 1 пріоритет 190 балів і 10 бюджетних місць повинно було бути, а вийшло так, що зарахували лише 1 людину. То можливо це просто небажання університету брати на бюджет?
Коментатор
Для Аліна: в університету велике бажання брати на бюджет, бо за бюджетника держава вишу платить ~30000 грн/рік. Контрактник приблизно таку суму сплачує лише в столичних вишах, а в решті вишів (навіть обласних містах) контракт ледве перевищує 10000 грн/рік. М — математика. Бюджетні місця надає МОН абітурієнту, і вже той абітурієнт несе його в ЗВО. А вийти так могло через те, що бажаючих з високими балами багато, а держава виділила на цю спеціальність мале замовлення (не потрібні їй спеціалісти з цієї спеціальності!), от на всіх і не вистачило. «Знаєте чому всього на всіх не вистачає? Бо всіх — багато, а всього — мало». Треба було йти «на ті спеціальності, які створюють ВВП держави» (Ю.М. Рашкевич), можна було вступити з дуже малими балами.
Коментувати
Олена
Здраствуйте подскажите, статус не изменился так и остался допущена до конкурса, что теперь делать, как теперь перейти на заочное?
Ярослав
Для Олена: что делать, что делать... Муравью х.. приделать!
Коментатор
Для Олена: щоб кудись перейти, треба перебувати у якомусь зрозумілому статусі, наприклад студентка денної форми навчання. Для того треба кудись вступити. Тож вступайте на контракт, туди де подавали заяви.
Коментувати
Анна Мирошниченко
Скажите а что значит допущена, рекомендовано на бюджет с приоритетом # 5?
Анастасия
Для Анна Мирошниченко: значит этот человек проходит на бюджет по 5 приоритету
Коментувати
Александр
Что значит не рекомендовано на бюджет??? У меня льгота #1 и что это всё значит ???? Иииииииииииииитт
Люба
Для Александр: по льготам проходить 10% від максимального обсягу державних иісць. Иожливо хтось ще був по льготі з більшим балом або пріоритетом?
Александр
Ну мест там 10 еще один человек был с первой льготой но мест 10 что это значит я поступил или нет ???
Коментатор
Для Александр: місць 10, а 10% від 10 то є 1 пільгове місце. Всі в кого пільга (квота) змагаються за це місце. І байдуже що ще 9 ніхто не зайняв, держава виділяє лише 1 місце для пільгової категорії. Ні, тобі бюджету не дали. Тільки контракт.
Коментувати
ххх1
Де можна глянути точний список документів при зарахуванні на бюджет??(100 знаків)
Нік
Чи можна подавати документи на декілька спеціальностей на контракт? І якщо набереться певна кількість заяв на контракт, чи перестануть приймати заяви?
Коментатор
Для Нік: Якщо у вас багато документів, то можете. Заяви припинили приймати 26 липня.
Коментувати
Уляна
Скажіть, будь ласка, чи працює у суботу і неділю приймальна комісія Івано-Франківського нафи і газу?Дякую)
Роман
Скажіть, будь ласка, Львівський університет Франка уже приймає документи на контракт чи потрібно чекати 7 серпня??? У кожному ВНЗ по різному... Можливо, хтось уже подавав)
Анна
Для Роман: також цікавить дане питання
христина
можеш вже подавати
Коментувати
Дар'я
Що означає: "Не рекомендовано за результатами адресного розміщення державного замовлення"
Коментатор
Для Дар’я: «Не прячьте ваши денежки по банкам и углам, Несите ваши денежки — иначе быть беде.» Контракт.
Коментувати
Зухра
Хто в вінницьки медичний на медицину ?Пишіть в коментарі,будемо знайомитистььььььььььььььььььььььььь
Анастасія
Для Зухра: Я))) знайди мене вк: Анастасия Остапчук
Коментувати
Валерія
До якого числа у ВНЗ можна подати документи,? сьогодні була в Грінченка там вже всі оформлялися не дочекавшись результатів! І вимагали терміново оплатити зразу ж за навчання
Юлія
Якщо зараз подати оригінали документів на контракт, то чи можна буде їх забрати, якщо 7 серпня не буде рекомендовано контракт???
Коментатор
Для Юлія: ясна річ заберете. Нащо вони вишу, якщо не зараховують.
Юлія
Для Коментатор: ДЯКУЮ!
Маша
если они у вас примут документы на контракт, то скорее всего и зачислят
Коментувати
ВПВ
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, хто знає чи буде працювати приймальна комісія Львівського університету в суботу та неділю?))) Телефон комісії постійно зайнятий(((
I
Для ВПВ: Якщо Ви про ЛНУ Франка, то 4.08 - з 9.00 до 17.00, 5.08 - з 9.00 до 13.00.
ВПВ
Для I: ДУЖЕ Вам дякую))) Пробачте, що докучаю, але це достовірна інформація? Просто нам далеко їхати-потрібно замовити квитки)
I
http://admission.lnu.edu.ua/podannya-oryhinaliv/ Удачі :)
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!