Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Заочне навчання на контракті: строки вступу
Заочне навчання на контракті: строки вступу

Вступники-бакалаври на заочну контрактну форму зможуть реєструвати е-кабінети до 31 серпня

Заочне навчання на контракті: строки вступу

Для вступників на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного, фармацевтичного спрямування) на заочну форму навчання на контракт реєстрація електронних кабінетів буде відкрита до 18-ї години 31 серпня. Відповідне роз'яснення надано Міністерством освіти і науки.

Зокрема, йдеться про тих абітурієнтів, хто вступає на перший курс після школи, тобто на базі повної загальної середньої освіти.

Такі вступники зможуть подавати заяви до вишів через зареєстровані кабінети у ті терміни, що визначені їх правилами прийому, однак не пізніше 31 листопада 2018 року.

Якщо ж вступник не встигне зареєструвати електронний кабінет до 31 серпня, то після цього він зможе подати заяву та документи до університету в паперовій формі.

У МОН також нагадують, що 26 липня завершився черговий етап цьогорічної вступної кампанії – подання заяв вступниками на бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування) на основі повної загальної середньої освіти.

Однак за деякими іншими напрямами вступна кампанія ще продовжується. Зокрема, триває вступ через освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна». Вони працюватимуть до 28 вересня. Звернувшись до центрів, жителі окупованих територій Криму та Донбасу можуть вступити до українських вишів без паспорта, атестата та ЗНО.

Також ще відбувається прийом заяв на молодшого спеціаліста на базі 11 класів. Для таких вступників можливість подавати заяви через електронні кабінети буде відкрита до 8 серпня. Ті, хто вступатиме на молодшого спеціаліста не лише за сертифікатами ЗНО, а на основі творчих конкурсів, мають подати електронні заяви до 1 серпня.

У тих закладах, які передбачили відповідну можливість, продовжується вступ на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного, фармацевтичного спрямування) на основі молодшого спеціаліста на заочну форму навчання.

За своїм графіком також триває прийом в магістратуру, аспірантуру та докторантуру.

Рейтинговий список вступників, які вступають на основі сертифікатів ЗНО на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання буде оприлюднений 1 серпня до 12.00 на сайті Вступ.ОСВІТА.UA.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
30.07.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Громадюк Саміра
а документи приносити вже після 31 серпня??
Rosalynn Neushul
Зара6отoк от 20000 ру6лей в дeнь!! Вaм нyжен готoвый, уже настрoенный метoд 3ара6oтка? - Бeз слoжных кyрсов, в кoторых вы не мoжете разо6раться. - Бeз рyтиннoй рaботы. - Бeз oбмaна и чтобы дeньги были дoстойные. Именнo готoвый зара6оток, а не 6еспoлезный курс! Пoдро6ности на http://q-money.pw/ (q-money.pw)
Ольга
Я вот не пойму ,когда будет зачисление заочников ? На первый курс ,зно сдавала
Лара
Для Ольга: тот же вопрос
Коментувати
Тетяна
щось не зрозуміло : "Такі вступники зможуть подавати заяви до вишів через зареєстровані кабінети у ті терміни, що визначені їх правилами прийому, однак не пізніше 31 листопада 2018 року..."
Яна
Для Тетяна: Ой, ну помилилися. Тут таких описок повно. Звичайно 31 серпня 2018.
Леонідович
Реєстрація кабінету до 31 серпня. Подача заяв до кінця листопада, якщо в правилах Вуза не зазначена раніша дата. Це ж заочне. Нічого дивного.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!