Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія 25 липня завершується реєстрація е-кабінетів
25 липня завершується реєстрація е-кабінетів

Станом на 23 липня вступники подали 780 тисяч електронних заяв про вступ до вишів

25 липня завершується реєстрація е-кабінетів

Можливість реєстрації електронних кабінетів вступників, за допомогою яких здійснюється подання заяв про вступ до вишів, буде завершена 25 липня о 18.00.

За інформацією Державного підприємства «Інфоресурс», станом на 23 липня вступники створили понад 157 тисяч електронних кабінетів, через які подано 780 тисяч електронних заяв.

У разі, якщо вступник виявив, що завантажив у кабінет неправильні файли замість свого фото або скан-копії йому необхідно звернутись до приймальної комісії кожного вишу, куди він подав заяви, та надіслати правильні копії документів на вказану закладом адресу.

З метою оперативного інформування вступників та батьків про конкурсну ситуацію у вишах Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» двічі на добу оновлює дані про хід вступної кампанії.

Освіта.ua
23.07.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
оля
Широкий конкукрс цього року дивіться тут. Дивітьhttps://drive.google.com/drive/folders/1ocMHaNK1VVL9bn9hevC4gIHi_kkRtBuY
777
Якесь хворе мінусує ыімінусує
Коментувати
Артем
Доброго дня! Що таке широкий конкурс і як по ньому вичислити чи пройду я на бюджет з балом 178. Дякую за відповіді
Максим
Для Артем: Широкий конкурс - це загальний конкурс на місця бюджету між університетами усієї країни. 178 балів це не поганий результат , але це залежить яким буде конкурс у цьому році та скільки бюджетних місць буде виділено на університет в який ви подали заяву.
оля
Для Максим: Широкйи конкурс - це не конкурс між університетами. Це конкурс між абітурієнтами. Місця надаються не ВНЗ, а абітурієнту.Виключно за його конкурсним балом. і абітурієнт приходить до ВНЗ зі своїм бюджетним місцем.
оля
Для Артем: Ви не можете нічого зараз вичислити. Хіба що подивитися рейтингові минулорічні таблиці. Або цьогорічні в інших , скажімо дуже популярних ВНЗ на вашу спеціальність. Але це все тількі приблизно. Просто чекайте 1 серпня. Зараз вже нічого не зміниш.
Коментувати
Меліса
Що робити, якщо не встиг активувати кабінет? Лист з силою на активації кабінета відправило до спаму, а потім вона не працювала. Тільки сьогодні воно почало переходити, але завершилася реєстрація кабінетів. Виходить, що я не можу в цьому році вступити до вищого навчального закладу, через якісь збої, адже потрібно абітурієнтам подавати документи лише в електронному вигляді
I
Для Меліса: Кабінет ще можете зареєструвати до 18.00 сьогоднішнього дня.
Нептун
Не розумію навіщо було так затягувати с таким ділом. Так я хотіли навчатися так і зареєструвалися...
Коментувати
Оксана
Здравствуйте! Такой вопрос: в Киевском торгово-экономическом университете на специальность "менеджмент" у всех абитуриентов, которые подали заявление на контракт, присвоен статус "рекомендовано (контракт)". У всех без исключения. Что это значит? Ведь вступительная компания ещё не закончилась, разве не 1 августа должна быть информация про рекомендации? Спасибо.
Віра
Для Оксана: на яку це спеціальність?
Таня
На якому сайті Ви дивитесь, бо я не бачу цього в списках
Оксана
https://vstup.edbo.gov.ua/offer/440880/ https://vstup.osvita.ua/r27/196/440880/ специальность "Менеджмент" на трёх факультетах: "Факультет економіки, менеджменту та психології", "Факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу", "Факультет міжнародної торгівлі та права".
Коментувати
Валдис
Те, кто поступал в прошлом году в какие-то вузы, можете сказать, сколько примерно процентов людей система в итоге выпиливает из рейтинговых списков?
Галина
Для Валдис: ЩО? ЯК ТО ВИТІЛІВАЄТ? Дивіться вступ інфо. Дам данні про вступну кампанію минулого року.
Коментувати
Nataly
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, як система вступу впорядковує абітурієнтів з однаковим середнім балом? Одні й ті ж абітурієнти розміщені в різному порядку на сайті ВУЗу і в ЄДЕБО. Як тоді відбирають того, хто вступив, якщо є багато людей з однаковим балом і пріоритетом?
Наталія
Для Nataly: по другому конкурсному предмету і по сереньому балу атестата
Коментувати
Tbos
Добрый день. Результаты будут известны именно 1 августа? Или могут и раньше (между 26 июля и 1 августа)?
Наталія
Для Tbos: 1 серпня будуть
Коментувати
Абітурієнт
Доброго дня! Підкажіть будь ласка які документи потрібно подавати приймальній комісії до внз?
Лиза
Для Абітурієнт: Вы что, издеваетесь?? ДА ПРОЧТИТЕ ВЫ ПРАВИЛА ПРИЁМА ВУЗА В КОТОРЫЙ ХОТИТЕ ПОДАВАТЬ ДОКУМЕНТЫ И ВСЁ. ПОЧЕМУ КТО-ТО ЗА ВАС ДОЛЖЕН ЭТО ДЕЛАТЬ??
Абітурієнт
СПАСИБО ЗА ОТВЕТ!(
маришка
Для Абітурієнт: Во время выполнения требований к зачислению абитуриент обязан предоставить лично следующие документы: копию документа, удостоверяющего личность; оригинал документа об образовательном (образовательно-квалификационном) уровне и приложение к нему; оригинал военного билета или приписного свидетельства (для военнообязанных), кроме предусмотренных законодательством случаев; сертификат внешнего независимого оценивания 2016, 2017 или 2018 года, кроме сертификатов по английскому, французскому, немецкому и испанскому языкам. Сертификаты ЗНО по английскому, французскому, немецкому и испанскому языкам принимаются только за 2018 год; четыре цветные фотографии размером 3 х 4 см; другие документы, если это предусмотрено правилами приема высшего учебного заведения.
Коментувати
Ленура
Доброго ранку! Коли вже будуть в особових кабінетах підсумки апеляції. Завтра останій день подачі документів. Ми з Криму. Ми просто не встигнемо. (Мова йде про Алієву Нару Серверівну - ЗНО з Англійської мови)
оля
Для Ленура: До кого Ви звертаєтеся?
Наталія
Людина мабуть думає, що тут приймальна комісія)
Коментувати
Михайло
Доброго дня чи можу я піти по контракту і заплатити ще до 1 серпня?Чи ні?І чи є в мене шанс потрапити на комп інженерію у політех з середнім балом 150 на контракт розуміється
Наталія
Для Михайло: вам потрібно підійти в приймальну комісію і все відразу взнаєте. Деякі виші вже приймають документи, це точно. Також люди іздили взнавати і відразу подали
Михайло
А що саме потрібно для подачі які документи?
Наталія
Зайдіть на сайт кпі і почитайте в розділі вступнику чи абітурієнту...перелік документів
Коментувати
Станiслав
Допоможіть будь ласочка. Сайт не грузить. зробив все. що написано на сайті в разі не завантаження сторінки, а воно не працює. Прошу вас, допоможіть! Намагався вже подавати з 3х різних браузерів та компютерів, а воно при натисненні на клавішу "Пошук" не відповідає, тільки трохи прогрузилось и зупинилось.
Наталія
Подзвоніть на гарячу лінію завтра, і там краще запитайте. Бо не знаю чи тут Вам допоможуть
Наталія
Хоч одна заява подана? Можливо Вам треба вносити дані з випадаючого списку ?
Коментувати
Тетяна
Подача заявления на конкурс в ПУ Драгоманова-12 июля...Сегодня 23 июля ..Статус "Зарегистрировано",интересно ,когда будет "Допущено"?Уже бежать выяснять..или подождать?Кто то есть с такой проблемой?
Наталія
Для Тетяна: в нас те саме і там таких заяв висить десятки
Маша
Ми з вами,Тетяна((( Деякі факультети вже допустили до конкурсу,але на тому факультеті,що ми обрали, взагалі ні за якою спеціальностю ще не розглянули. Подали 12 числа,лише вчора наші заяви зареєстрували((( чому так погано працює приймальна комісія?!? Не розумію.
Коментувати
Polina
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи є можливість подати заяву зараз до ВНЗ тільки на основі сертифікатів ЗНО? Якщо так, підкажіть ці заклади, дякую!
Наталія
Для Polina: тобто без атестату?
Retro
Для Polina: вы вообще правила приёма читали? Что значит только по ЗНО- без аттестата что ли?! Или проблема с фото? Или проблема кабинет создать? О чем вопрос? Сейчас во все ВУЗы через эл.кабинет подают заявления на основании только ЗНО и аттестата
Коментувати
Андрій
Будь ласка підкажіть. Для того щоб отримати державне місце ти маєш пройти конкурс на спеціальність, а потім пройти ще конкурс по Україні. (Тобто якщо по Україні середній бал 160 балів ЗНО, а у мене 169 і я проходжу по спискам на спеціальність і проходжу по Україні. Таким чином дається бюджетне місце?)
Галина
Для Андрій: при чому тут середній бал. Просто держава затверджує певний обсяг замовлення на спеціальність, наприклад 1000 місць. Далі в електронній базі програма визначає 1000 осіб, які набрали найвищий бал з усіх, хто подали заяви на цю спеціальність. Оскільки часто абітурієнти подавали заяви на еілька спеціальностей, особа отримує місце за тією спеціальністю, де в неї вищий пріоритет і куди вона потрапила до списку "найкращих" таким чином її місце в списку на іншу спеціальність звільняється і до списку потрапляє наступний за балом. Такі операції програма здійснює доти доки зайнятими виявляються всі місця держзамовлення. На кожну спеціальність прохідний бал є різним, це в першу чергу залежить від обсягу державного замовлення. Наприклад обсяг на стоматологів дуже малий, тому туди потраплять люди з вищим балом ніж на медицину чи педіатрію.
не выездная)))
Для Галина: что-то не сходится! у меня по 1 приоритету балл ниже, чем по 2 из-за курсов. Но хочется учится в другом городе. Что ж получается???-Держава мене залишить у моєму місті, де я проходила курси, навить при наявності лицензованих бюдж.мість по першому приорітету??
Retro
Если вы пройдёте на бюджет по 1 приоритету, то 2 рассматриваться не будет и поедете учиться в другой город
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!