Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Вступникам необхідно відслідковувати статус заяв
Вступникам необхідно відслідковувати статус заяв

Вступникам, які подали заяви через е-кабінети, потрібно відслідковувати статус своїх заяв

Вступникам необхідно відслідковувати статус заяв

Вступникам, які подали заяви до вишів через електронні кабінети, потрібно обов’язково відслідковувати статус таких заяв. Про це під час прес-конференції сказала директор Державного підприємства «Інфоресурс» Оксана Бєлік.

«Кожна подана електронна заява має певний статус – він змінюється після її обробки приймальними комісіями. Вступникам треба обов’язково переглядати статуси в електронних кабінетах. Наразі потрібно звернути особливу увагу на статус «Потребує уточнення вступником». Він означає, що виш прийняв заяву до розгляду, але є дані, які треба уточнити. Що це саме за дані – вказує сам університет. Це можуть бути неправильно завантажені скан-копії документів, неповна контактна інформація тощо», – зазначила Оксана Бєлік.

Вступникам, заяви яких потребують уточнення необхідно звернутись до закладу, що виявив неточності, й надати необхідну інформацію.

Також директор ДП «Інфоресурс» відзначила ті статуси, на які вступникам треба буде звернути увагу після 1 серпня – коли відбудеться розподіл місць держзамовлення.

Так, статус «Рекомендовано до зарахування» з’явиться у тих вступників, які пройдуть конкурсний відбір та отримають рекомендації до зарахування. В такому разі вступнику буде необхідно до 18-ї години 6 серпня подати оригінали документів до приймальної комісії вишу.

Після цього статус заяви має змінитись на «Включено до наказу» – тобто вступника зараховано на навчання до закладу вищої освіти.

З метою оперативного інформування вступників та батьків про конкурсну ситуацію у вишах Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» двічі на добу оновлює дані про хід вступної кампанії.

Освіта.ua
19.07.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ольга
ми пройшли на начання поконтракту оплату провели ще 6серпня до сьогодні статус не помінявся,чому
Татьяна
В списках рекомендовано на бюджет 15 не сдали оригиналы. Могут ли добавить кто не прошел на бюджет но по спискам стоит следующий.
Данил
В личном кабинете статус допущен до конкурсу, 06.08.18приехали подать документы на контракт по звонку вышла. А оказалось вообще нет в списке, может ли быть такое и причина?
Люба
Для Данил: дужеидивно. Якщо допущено , то значить вони приглядали заяву і допускали .Як це нема?
Коментувати
Олег
Так и не дождался,когда меня внесут в рейтинг.Был рекомендован на бюджет в Харьковский Университет железнодорожного транспорта..Обратился в приемную комиссию,а они вообще мои документы потеряли и якобы не могут найти.Интересно,кто-то отслеживает такие безобразия
Люба
Для Олег: можете пожалітися в Міністерство Освіти. Якщо Ви здавали документи, у Вас повинна бути розписка що вони від Вас прийняли. По любому повинні вступити
Галина
Для Олег: в який рейтинг Вас не внесли. Коли Ви подавали документи, що за такий короткий термін (з 1.08), вони їх вже загубили? Вам мали давати розписку, що взяли у Вас документи. Якщо вона є і Ви точно знаєте, що документи загублені, можете звернутись в поліцію
Галина
Для Олег: до речі звернення в МОН це не найкращий варіант вирішення будь-якої проблеми. МОН передасть Ваше звернення до вишу. Виш дасть відповідь МОН, яку вони передадуть Вам. Я просто не розумію, як Ви взнали що документи загублені, якщо Ви їх тільки но здали, отримали розписку і маєте сидіти чекати наказ про зарахування
Коментувати
Маша
А когда зачисление в колледж ?Мне постоянно показывает «допущено до конкурсу» это у всех кто подал заявы .
Ника
Добрый день.когда изменится статус из Рекомендации о зачислению на контракт на то что ты зачислен если оригиналы документов поданы в ВУЗ изначально
Галина
Для Ника: наказ на бюджет має бути 7.08. Лише після того проходить зарахування на контракт. Статус зміниться спочатку на "до наказу" і лише після того, як буде видано наказ стане "зараховано"
Коментувати
Анна
Якщо від одного навчально закладу є підтвердження про вступ на бюджет, чи чекати відповіді від інших навчальних закладів?
Павло
Для Анна: Якщо ви по якійсь заяві вступили на бюджет то всі інші анулюються. ЛИШЕ ЗА ОДНІЄЮ заяваю вас можуть рекомендувати на бюджет
Коментувати
Саша
Якщо на спеціальності ліцензійний обсяг 135 а я 370,при цьому в моєму електронному кабінеті пише *допущено до конкурсу* то я пройшов на платне навчання?
priroda_gnatyk2011@ukr.net
Не можу зайти до особистого кабінету. Пишуть Failed to fetch. Коли відновиться робота?
Анастасія
Не можу зайти до особистого кабінету. Пишуть Failed to fetch. Коли відновиться робота?
Dana Stanishchuk
Для Анастасія: аналогічно і вступ юа не відкривається...а обіцяли в 12:00 результати
Коментувати
Кирилл
Не могу зайти на сайт вступ osvita.ua хотя у меня хороший интернет когда наладиться робота сайта и я смогу увидеть свои результаты
Лера
Здравствуйте,подскажите ,что происходит с бюджетным местом если от него отказались, его могут предложить абитуриенту,который ниже в списке или оно сгорает?
Маша
Для Лера: место не сгорает,его отдают льготников,который подал документы на контракт
Коментувати
Галина
Рекомендації дають більшості. А ось серед тих хто подав оригінали може бути конкурс, якщо виш і спеціальність дійсно престижні, а не туди подавали заяви за принципом "якщо нікуди на бюджет не пройду". Зауважте, що серед тих хто подав заяви, більшість подавали і на бюджет в інші виші і якщо вони туди вступлять, то навряд чи принесуть заяви сюди. Подати документи одразу в декілька вишів як Ви збираєтесь? У Вас що декількс оригіналів (для вступу необхідні саме оригінали).
***
Також цікавить питання вступу за контрактом..на обраній спеціальності дуже мало ліцензійних місць. Будь ласка, підкажіть, хто в курсі, де про це написано? За яким принципом внз надає рекомендацію щодо зарахування на контракт? в яких випадках можуть не прийняти на контракт? чи можливо везти документи в декілька вузів для перестраховки, щоб не залишитись без місця?
Victoria
як довго можна чекати дзвінків на контракт ? 1 серпня контрактникам теж буде висвітлювати що ’’рекомендовано до зарахування ( за кошти фізичних або юридичних осіб )?
Катерина
Для Victoria: А де написано, що абітурієнт повинен сидіти дома і чекати, поки його запросять на контракт? Вузи можуть дзвонити і пропонувати на контракт, що зараз і роблять. Але після 1 числа будуть дзвонити тільки ті, де недобор. Тому не чекайте, беріть документи і вперед. Або можете втратити свій час.
Галина
Для Катерина: насправді де недобір дзвонять саме зараз, аби абитурієнт не встиг втекти, а ті виші де проблем з недобором небуває, а є ще й конкурс на контракт дзвонити точно не будуть
Коментувати
Алла
Кто знает будет ли работать приемная комиссия на выходных¿? Кому-то пришёл ответ кто куда поступил
Олеся
У когось є смайлик поряд с прізвищем у заявах ? Що це означає і чому не у всіх він є
Павло
Для Олеся: Пишуть що ви маєте дуже високі шанси на бюджет навпроти тої заяви де він стоїть. Але це не точно, сайт то не офіційний.
Катерина
99 процентів, що ви поступили на бюджет, за практикою минулих років. Алгоритм той самий, що і офіційний. Просто чогось офіційний результат тягнуть
Коментувати
Ольга
Сын подал после 11 класса в электронном виде документы в мед колледжи. В одном он на 56 месте,а девочка на 61 и ей вчера позвонили и сказали ,что она прошла на бюджет. Как такое может быть?? А на бюджет берут 25????
Анастасия
Добрый день, а может быть такое, что если например: бюджетных мест 50, а я 51, но приоритет у меня 1, меня могут взять на бюджет?
Павло
Для Анастасия: Звісно можуть у вас дуже висока ймовірність вступу на бюджет, адже якщо хтось з рйтингу що стоїть перед вами пойде по вищому пріоритету то ця його заява з нижчим пріоритетом анулюється і тоді ви автоматично підніметеся у рейтингу. Ви навіть можете опинитися у лідерах
Катерина
Перевірте себе ще в широкому конкурсі і тільки потім у вузівському
Коментувати
Юрій
https://vstup.edbo.gov.ua/global/ не має в переліку спеціалізацій китайську мову. Інші східні є, а китайської нема. Кудись можна звернутися ?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!