Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Виші за необхідності мають коригувати бал атестата
Виші за необхідності мають коригувати бал атестата

МОН звернулось до приймальних комісій з проханням забезпечити перевірку бала атестата

Виші за необхідності мають коригувати бал атестата

Міністерство освіти і науки звернулось до приймальних комісій закладів вищої освіти з проханням забезпечити перевірку середнього бала атестата вступників та невідкладно коригувати його показники за умов неправильного його зазначення. Відповідний лист підписаний заступником міністра Юрієм Рашкевичем.

Зокрема, у відомстві зазначають, що до МОН надходять звернення щодо неправильного зазначення та відмови від коригування середнього бала атестатів випускників з боку відповідальних працівників окремих закладів вищої освіти.

У МОН, посилаючись на Порядок подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі, наголошують, що середній бал додатка до атестата обчислюється за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин бала і розраховується як середнє арифметичне усіх зазначених в додатку до атестата оцінок.

Також у відомстві зазначають, що саме приймальна комісія має здійснювати перевірку середнього бала документа, акцентуючи увагу на тому, що достовірність внесених даних є принципово важливою для забезпечення справедливого розподілу місць державного замовлення.

«Просимо керівництво приймальних комісій забезпечити перевірку приймальними комісіями середнього бала атестату вступників. Крім того, у разі звернення від приймальних комісій інших закладів вищої освіти просимо невідкладно коригувати показники середнього бала за умов неправильного його зазначення з метою забезпечення конституційного права вступників на рівний доступ до отримання вищої освіти на конкурсних засадах», - підкреслили у Міносвіти.

Більше про вступну кампанію

Освіта.ua
13.07.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катерина
ДУЖЕ УВАЖНО СЛІДКУЙТЕ ЗА ВАШИМИ РЕЙТИНГОВИМИ СПИСКАМИ! Ранком помітила, що у доньки знизився середній бал атестату з 11,4 на 10,9, що стало причиною пониження її у рейтингових списках. Передзвонила у вуз, куди подавали заяви, там вибачились, і переправили назад 11,4. А якби я цього не помітила?
Правдоруб
Для Катерина: тоді б вони пропихнули на бюджетні місця своїх людей. Мені в університеті Драгоманова свого часу занизили бал атестата з 11,5 до 2,2. Добре, що мені було наплювати на сраний педагогічний вуз (я обрав університет Шевченка).
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!