Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Розпочався прийом заяв на вступ до вишів
Розпочався прийом заяв на вступ до вишів

У перший день прийому заяв система електронного вступу працює в штатному режимі

Розпочався прийом заяв на вступ до вишів

12 липня розпочався прийом заяв про вступ до українських вишів для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра, молодшого спеціаліста на базі 11 класів, а також магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування.

Більшість вступників цього року подаватимуть заяви в електронному вигляді через електронні кабінети на сайті https://ez.osvitavsim.org.ua/.

Станом на 12 липня вступники вже зареєстрували понад 123 тисяч електронних кабінетів, через які подано близько 42 тисяч заяв.

За словами директора ДП «Інфоресурс» Оксани Бєлік, у перший день прийому заяв від вступників система електронної подачі працює в штатному режимі.

Разом з тим, вона звернулась до вступників з проханням уважно вносити дані до електронних кабінетів.

«Хочу звернути увагу, щоб перед поданням електронних заяв вступники обов’язково перевірили дані, внесені в електронний кабінет. Оскільки після подачі першої заяви вони вже не зможуть виправити жодну інформацію», – зазначила Оксана Бєлік.

У свою чергу генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН Олег Шаров повідомив, що для того щоб подати заяву, вступнику потрібно зайти до свого електронного кабінету (або створити його), перевірити (або заповнити) всю необхідну інформацію та документи, після чого натиснути кнопку «Подача заяв». У формі вибору конкурсних пропозицій необхідно обрати регіон, заклад, освітній ступінь, форму навчання та спеціальність.

Визначившись з конкурсними пропозиціями, вступник має позначити галочкою потрібну, вибрати для неї сертифікати ЗНО, джерела фінансування та пріоритетність (для заяв на бюджет). Відтак він зможе подати заяву, попередньо також підтвердивши згоду із загальними параметрами участі у конкурсному відборі.

Дізнатись інформацію про виші, їхні конкурсні пропозиції, а також переглянути рейтингові списки вступників можна на онлайн-платформі Вступ.ОСВІТА.UA.

Вступ.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
12.07.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Anna
кто знает,можно ли прикрепить не копию(фотокопию) додатка, а ксерокопию, тость черно-белую??
маришка
Що робити ящо у всіх університетах майже стоїть допущено,а на 1 пріорітеті лише зареєстровано в єдиній базі стоїть 5 день і не змінюється.Починаю хвилюватись...
Наталія
Для маришка: в нас також висить , тільки не на першому, оброблять , не переживате
маришка
дякую
Коментувати
Абітурієнт
Заяву на вступ затримано через неправильний формат довідки про проживання в сільській місцевості. Чи маємо шанс на бюджет після виправлення, адже це не наша власна помилка, а секретаря сільради?
Олена
Доброго дня. Якщо подав заявку на бюджет чи потрібно подавати ще одну на платне чи автоматично перейде на контракт?
Наталія
автоматично
Коментувати
Люся
Не можу зрозуміти.Якщо подавати заяви тільки на контракт,то треба також обмежуватися чотирма спеціальностями,чи можна подавати на різні?наприклад,на філологію,туризм,право,міжнародні економічні відносини,міжнародне право;навіть якщо не зазначав деякі з них у заявах на бюджет?
I
Для Люся: На контракт кількість спеціальностей і заяв необмежена.
Люся
Дякую
Коментувати
Олександр
Підкажіть, будь ласка, чи існують рейтингові списки абітурієнтів не по вузу, а по спеціальності і кількість бюджетних місць по спеціальності. Якщо так, то де про це можна прочитати
Лера
Подскажите пожалуйста, если поступаю сразу на контракт, то приорететность отметить не могу?
Лариса
Для Лера: нет. А зачем? Вы идете, куда хотите, а не где есть места.
Коментувати
Віктор
Добрий день . Чому на деякі спеціальності наприклад геодезія є 1)тільки НЕ бюджетні місця(Укр.м. Іст.Укр. і 2 на вибір ) та 2) державну с переходом на платне і платне (Укр.м. Матем. 2 на вибір) які обрати ? і чи можна на 2 ?
Віктор
Для Віктор: на 2 одночасно можно ?*
Коментувати
Елена Милюкова
Добрый день. 7 приоритетов это на бюджетные места? Подала 4 заявления в один институт на бюджет. В другой институт приоритет пятый на бюджет -выдаёт что 4 специальности уже использованы??
Галина
Для Елена Милюкова:Якщо Ви подаєте заяву на іншу спеціальність ніж в 1-му виші, то Вам правильно пише. Існує обмеження в 4 різні спеціальності. Оскільки Ви вже подали заяви на 4 різні спеціальності, то тепер маєте в інших вишах обирати ті самі спеціальності, а не інші.
Люся
А якщо це стосується заяв на контракт:теж треба обмежуватися чотирма спеціальностями,чи на контракт можна різні спеціальності обирати?
////
На контракт можно разные.
Коментувати
Марина
Добрый день, подскажите , если все заявления подаем на бюджет и не проходим,то нас возьмут на платное обучение,
Вероніка
Доброго дня) Зареєструваласта подала заявки І лише після цього помітила ,що не правильно записала середній бал(було 9,96 я записала 9,9 а потім виявилось,що потрібно було писати 10) Одразу скасувала заявки але у своїх даних змінити середній бал не можу Порадьте ,що зробити будь ласка (Поки заявки так і висять в мене в подантх,можливо коли вони зникнуть то лише тоді я зможу змінити дані чи ні?)
Анна
Для Вероніка: Після подачі першої заяви, навіть при скасуванні, більше не можна змінити середній бал і взагалі інші документи. Дзвоніть на гарячу лінію вступної компанії і усточнюйте, як вам бути в цій ситуації. Можливо, що доведеться возити усі документи в паперовому варіанті.
Вероніка
А ВУЗ буде виправляти середній бал?
Роберт
Для Вероніка: изменить балл может только ПК ВУЗа, который первым принял ваше заявление
Коментувати
Катя
Підскажіть, будь ласка, якщо в моему кабінеті написано спеціальність 014 Середня освіта, а вже спеціалізація там, наприклад, математика, історія. Якщо я подам в один вуз 4 заявки на цю спеціальність за різними спеціалізаціями, то я зможу подати в інший вуз, за іншими спеціальностями, наприклад 035 чи 293 і т. д., чи спеціалізації також важаються як різні спеціальності? Дякую за відповідь.
Анна
Для Катя: Ви така різностроння людина, що готові подавати документи і на математику, і на історію та ще й на філологію?! Все ж, мабуть, маєте думати головою, що вам більше цікавіше, адже то буде вибір вашого життя. Можете подавати.
Коментувати
Тетяна
Як виставити пріоритет???? Я подала заяви, а колонка "пріоритетність" порожня?? що робити???
Іван
Для Тетяна: вписати цифру від 1 до 7.
Коментувати
Ангеліна
як виставити пріоритет і чи можна його виставити, якщо втупаєш на молодшого спеціаліста?
Анна
Для Ангеліна: Треба вписати цифру від 1 до 7 в полі Пріоритетність
Коментувати
Наталья
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, если прошел по нескольким заявкам на бюджет, то можно ли выбрать самостоятельно, на какую из них поступать (независимо от приоритетности)? Например, прошли в 3 ВУЗа на бюджет, и хочу выбрать третий по приоритетности, а не первый. Спасибо.
Реалист
Для Наталья: Ні
Наталья
Укажите источник информации.
Іван
А вы не сможете пройти по нескольким заявкам на бюджет. Только по одной. Поэтому и выбора у вас не будет. Источник информации ищите сами (гугл в помощь) или ждите 1 августа, чтобы убедиться лично
Коментувати
людмила
Доброго дня, підкажіть, яке максимальне державне замовлення на спеціалізацію 222 медицина у 2018 році?
Анна
Для людмила: Зайдіть на сайт вашого університету, відкрийте документ по держ. замовленню і дізнаєтеся.
Коментувати
Леся
Підкажіть, будь ласка!! Якщо внесли заяву, виставили пріоритет, заява на даний час в стані "зареєстровано у навчальному закладі" то чи можна її видалити чи скасувати?
Іван
Для Леся: Можна скасувати.
Ірина
Для Леся: скасувати/видалити ( без права подання нової заяви)
оля
Для Леся: Ви можете заяву скасувати, але одна спроба (пріоритет) пропаде, тому що вже "зареєстровано у навчальному закладі".
Коментувати
Яна
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, пріоритетність виставляти тільки для подання заяви на бюджет?
Сергій Гій
Для Яна: так
Коментувати
Іра
Що робити , якщо при створенні кабінету я завантажила довідку про сільський коефіцієнт. Подала 1 заяву . Зайшла на Освіта Вступ. Знайшла свою заяву, але помітки СК не знайшла. Перевірила знов кабінет , але документа не було . Чому так?? Нічого не робила, не видалила. Все було добре. Розумію , що моя помилка. (( Що робити в цій ситуації??
оля
Для Іра: Можливо у Вас строк не такий прописки у селі, можливо Ви вчились не в сільській школі. А можлива ще якась вимога не дотримана?
оля
Для Іра: Можливо Ви довідку не правильно завантажили
Коментувати
Lюбовь
Здраствуйте кто может помогите пожалуста я вчера подала заяву на поступление и вот сегодня утром мне звонят из учебного заведения куда я отсылала заяву и просят еще дополнительную информацию и сказали прикрепить к поданой заяве как это сделать?
оля
Для Lюбовь: Мабуть слід було спитати у тих, хто Вам телефонував. Або самі зателефонуйте та запитайте.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!