Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Після ЗНО: все для абітурієнта 2017 року
Після ЗНО: все для абітурієнта 2017 року

Необхідна інформація для абітурієнтів щодо вступу до вищих навчальних закладів України у 2017 році

Після ЗНО: все для абітурієнта 2017 року

Інформація для громадян України, які бажають вступати до вищих навчальних закладів України у 2017 році

Після основної сесії ЗНО

Вступ до вищих навчальних закладів

Вступ до магістратури з права

Інші посилання:

Освіта.ua
20.06.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Міжнародна інформація НУ"ЛП"
Всім привіт! Кафедра "Міжнародна інформація" Національного університету "Львівська Політехніка" оголошує додатковий набір за освітніми рівнями "Бакалавр" та "Магістр". Подача документів - з 14 до 23 серпня. 10-00 - 17-00. Вступні іспити за освітнім рівнем "Магістр" відбуватимуться 28 та 29 серпня. Детальніше - https://milpnu.wixsite.com/kafedrami.
Алла Середжимова
Козелецький коледж ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету запрошує до вступу випускників шкіл. http://www.techvet.org.ua/index.php/abituriientu
Алла Іванівна
Фельдшер ветеринарної медицини - дуже цікава та перспективна професія в Україні, як аграрній країні, яка розвивається та має велике майбутнє. Ця професія затребувана у багатьох структурах. Фельдшер ветеринарної медицини – це спеціаліст по боротьбі з антропозоонозами – хворобами, спільними для людини і тварин. Більше можна дізнатися на сайті: http://www.techvet.org.ua/index.php/abituriientu Та переглянути відео: https://www.youtube.com/watch?v=QdnXLNaSIpQ&t=11s
Катерина
Чи можна ставити однакову пріоритетність під час подачі заяв?
Юрій
Для Катерина: Так,можна.Ви ставите пріоритетність за саоїм бажанням , куди хочете найбільше то ставити 1, а всіх інших як бажаєте. Якщо Ви пройшли на декржавне місце за пріоритетом 1 - то всі ваші наступні заяви анольовуються. Фактично, абітурієнту пропонують одне місце за найвищим з тих пріоритетів, за яким він проходить на місце державного замовлення. Вступники можуть подати до 9 заяв на місця державного замовлення не більше ніж з 4-х спеціальностей.Подання заяв для участі в пальному конкурсі не обмежується.
Коментувати
Діма
Закінчилв кафедру економіко - математичного моделювання в ЧНУ. І не пожалів)))Здобув хорошу освіту, сподобався спосіб викладання і оцінювання студентів.Зміг легко знайти роботу.))
Друзілла Галицька
Для Діма: Ви коли намагаєтесь щось прорекламувати, хочаб ставте себе на місце тих хто читає ваші повідомлення! Черкаський, Чернігівський, Чернівецький? Схоже освіту дали, а думати не дуже навчили. Враховуючи 3 схожі реклами, виходить якась антиреклама. Не дуже хочеться вчитись з людьми які не можуть думати.
Коментувати
Андрій
До нас приходили ще під час навчання представники Економ.факультету ЧНУ, розповіли все в подробицях. Дуже зацікавило. Подав документи і не пожалів!!! Цікаві предмети, викладачі, які йдуть на зустріч, дружня група. Якщо здалеку, то обов’язково селять в гуртожиток, за це можна не переживати:)
Аліна
Можу Вам порадити хороший факультет в ЧНУ - економічний. Чудові викладачі, прекрасні умови навчання, випускають зі сфого факультета кращих спеціалістів, які легко виконують свою побуту. Багато студентів починають працювати по професії ,ще коли навчаються .
0brains
У кого є проблеми з результатами/оцінюванням зно з багатьох предметів, вам туди---> http://catcut.net/DbH8

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!