Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія МОН замовили підготовку 99 тис. бакалаврів
МОН замовили підготовку 99 тис. бакалаврів

Уряд ухвалив рішення про держзамовлення на підготовку фахівців для державних потреб

МОН замовили підготовку 99 тис. бакалаврів

11 червня 2014 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову "Про державне замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів для державних потреб у 2014 році". Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки.

Згідно з постановою, Уряд затвердив обсяги державного замовлення на прийом та випуск фахівців з вищою освітою та перелік державних замовників. У тому числі, для Міністерства освіти і науки затверджено обсяг державного замовлення на прийом бакалаврів 98,7 тис. осіб; спеціалістів та магістрів – 55,5 тис. та 33 тис. осіб відповідно.

В освітньому відомстві зазначають, що кількість місць державного замовлення розподілятиметься конкурсною комісією МОН серед вищих навчальних закладів, підпорядкованих Міністерству освіти і науки, на конкурсних засадах.

Формування та розподіл місць державного замовлення здійснюватиметься за 45 галузями знань, 290 спеціальностями ОКР молодшого спеціаліста, 152 напрямами ОКР бакалавра, 470 спеціальностями ОКР спеціаліста та 496 спеціальностями ОКР магістра.

"В останні п’ять років розміщення державного замовлення за напрямами (спеціальностями), здійснюється з урахуванням профільності вищого навчального закладу ІІІ-ІV рівнів акредитації", - йдеться у повідомленні МОН.

Як відомо, міністр освіти і науки Сергій Квіт повідомив, що цього року державне замовлення серед вищих навчальних закладів будуть розподіляти з урахуванням незалежних рейтингів ВНЗ.

Інформація про державне замовлення у вищих навчальних закладах буде опублікована на сайті Міністерства освіти і науки.

Освіта.ua
11.06.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Cергей
я правильно понял что чем выше в рейтинге стоит ВУЗ тем больше он получит бюджетных мест ?
Киев
Ребята из Донбасса поступайте в Украинский государственный университет финансов и международной торговли, находится в Киеве, бюджетные места есть, все, кто подавал заявки за прошлые годы, все прошли. Ребята учатся из всех областей Украины. Поступить на бюджет реально, для тех, кто в этом сомневается, поскольку работаю здесь.
Капаліка
Обіцяли відкритість і прозорість дій влади, а самої постанови КМУ наче і немає. На урядовому порталі - лише прес-реліз, за zakon.rada.gov.ua - повна тиша, у базах нормативної документації - тільки за минулий рік. Цікаво, як між розпорядниками коштів розподілись місця, і не лише на студентів, і на післядипломну освіту та підготовку науково-педагогічних кадрів.
Ангел
Для Капаліка: Підтримую! Є що приховувати! Домайданились!
Коментувати
bogdan
Запрошуємо всіх абітурієнтів на спеціальність "Управління інформаційною безпекою" у ВНТУ. http://ub.vntu.net/ Тут є вся інформація про викладачів, навчання, переваги спеціальності. На спеціальності викладають молоді викладачі, сертифіковані відомими компаніями Microsoft, Cisco. Ми базуємося на «Центрі інформаційних технологій і захисту інформації», проводяться лабораторні та практичні заняття, зокрема, в комп’ютерних класах IT Академії Microsoft та на сучасному мережевому обладнанні в комп’ютерних лабораторіях Мережевої Академії Cisco, а також в науково-дослідних лабораторіях технічного захисту інформації. Задавайте питання буду радий відповісти!
олег
На этот год было увеличено число бюджетных мест. А теперь, что новый министр уменьшает? Опять попандос
Pasha Bagnat
Ви випускник і у Вас є диплом бакалаврату чи спеціалітету ? Ще не визначились куди далі подавати документи ? У Вас є чудова можливість влитись в чудовий колектив, поступивши на магістратуру за напрямком «Консолідована інформація». Можливі варіанти вступу на бюджет. Не впустіть свій шанс! Детальна інформація тут: http://citzi.vntu.net/edu-ki/ та тут: ki@vntu.net.
Кафедра Ткшв
Запрошуємо на навчання! Кафедра технології і конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету http://kafedrashv.at.ua/ Вступаємо до групи http://vk.com/kafedrashv
DOCENT
Затверджений Урядом загальний обсяг прийомів на підготовку фахівців, наукових та науково-педагогічних кадрів у 2014 році передбачається у кількості 310,7 тис. осіб, у тому числі за денною формою навчання – 260,4 тис. осіб.
DOCENT
Загальні обсяги прийомів на підготовку фахівців, наукових та науково-педагогічних кадрів у 2015 році затверджений у кількості 306,9 тис. осіб, у тому числі за денною формою навчання – 253,8 тис. осіб, у 2016 році - у кількості 308,8 тис. осіб, у тому числі за денною формою навчання – 254,2 тис. осіб. http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=247384943&cat_id=244274160
Mariia_K
Есть отличная возможность поступить в магистратуру на актуальную и классную специальность "Консолидированная информация" в ВНТУ. Для этого нужно иметь диплом бакалавра или специалиста. Совершенно не имеет значения какую специальность и ВУЗ заканчивали, главное желание! (можете пройти по ссылке http://citzi.vntu.net/edu-ki/ или https://vk.com/ksi_vntu)
sameakh014
шановні представники МОН! а ви подбали про подальше працевлаштування даних майбутніх випускників? знаю я цю процедуру: з інституту випускник бере довідку про можливість самостійного працевлаштування з яким йде в центр зайнятості для отримання виплати допомоги по безробіттю на 6місяців.а далі -?
Олекса
так не на всі спеціальності
Коментувати
Гость
насколько уменьшился бюджет?
DOCENT
Для Гость: HA 450
Гость
на 450 мест?
DOCENT
Якщо в минулому році було 99153 а в цьому 97 700
Коментувати
Олександр
Тобто,цього року держ. замовлень буде більше?
Майбутній спудей
Для Олександр: Менше
Коментувати
DOCENT
В минулому році МОН отримав ВСЬОГО держзамовлення на підготовку бакалаврів 99153 з них за денною формою навчання 85670
Ігор
Интересный факт: предыдущее правительство хаяли во все места и всеми возможными словами! А ПОСТАНОВЛЕНИЕ КАБМИНА 2013 ГОДА ПО ПОВОДУ КОЛИЧЕСТВА ГОСЗАКАЗА В УЧЕБНЫХ ЗАВЕДЕНИЯХ новые а-ля патриоты отменить не додумались! Цифры которые там были точь-в-точь были приняты этим правительством в этом году!!! Хоть бы так позорно не пиарились! И ПОЧЕМУ НЕКОТОРЫЕ ВУЗЫ ЗАСТАВЛЯЮТ РАБОТНИКОВ ПРИЕМНЫХ КОМИССИЙ НАЧИНАТЬ РАБОТУ УЖЕ С 1 ЧИСЛА!! ЭТО ПРЯМОЕ НАРУШЕНИЕ УСЛОВИЙ ПРИЕМА В ВЫСШИЕ УЧЕБНЫЕ ЗАВЕДЕНИЯ!!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!