Дані про держзамовлення опублікують в Інтернеті

Процес формування та розподілу держзамовлення ВНЗ зазнав деяких змін

Дані про держзамовлення опублікують в Інтернеті

Відомості про державне замовлення вищих навчальних закладів будуть опубліковані в Інтернеті. Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Квіт під час проведення Колегії МОН, що відбулася 29 травня.

На засіданні Колегії розглядалися питання стану підготовки до проведення вступної кампанії 2014 року.

У Міністерстві освіти і науки повідомили, що формування та розподілу державного замовлення ВНЗ цього року зазнало деяких змін у порівнянні з минулорічним. Оновлено склад конкурсної комісії з відбору виконавців державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у 2014 році у кількості 47 осіб, яких згруповано у 7 підкомісій.

При цьому міністр освіти Сергій Квіт зазначив, що всі відомості щодо державного замовлення неодмінно будуть розміщені на сайтах МОН, системи "Конкурс" та вищих навчальних закладів для вільного доступу.

Як відомо, Міністерством освіти і науки України затверджено зміни до Умов прийому до ВНЗ України в 2014 році, які стосуються строків проведення вступної кампанії, врахування середнього бала атестату при вступі до ВНЗ, строків формування та оновлення рейтингових списків вступників тощо.

Освіта.ua
30.05.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів