ВНЗ конкуруватимуть за отримання держзамовлення

Документи від вишів для участі у відборі виконавців державного замовлення приймаються до 25 квітня

ВНЗ конкуруватимуть за отримання держзамовлення

Міністерство освіти і науки розпочинає прийом заявок на участь у відборі виконавців державного замовлення на підготовку фахівців вищими навчальними закладами. Зокрема, листом відомства щодо процедури проведення конкурсного відбору виконавців державного замовлення у 2014 році визначено, що необхідний перелік документів має бути поданий вишами не пізніше 25 квітня 2014 року.

Критеріями для визначення виконавців державного замовлення на підготовку фахівців конкурсною комісією будуть наявність ліцензії на право надання освітніх послуг за відповідним освітньо-кваліфікаційним рівнем, сертифіката про акредитацію навчального закладу, сертифіката про акредитацію напряму підготовки.

Також міністерством враховуватиметься погодження проектних показників обсягу державного замовлення з регіональними центрами зайнятості та місцевими органами управління освітою.

Однім з критеріїв при визначенні виконавців державного замовлення серед вишів буде кадрове забезпечення навчального процесу, зокрема: частка штатних науково-педагогічних та педагогічних працівників з науковим ступенем та вченим званням, чисельність публікацій та цитувань викладачів за показниками наукометричної бази даних Scopus, місце вищого навчального закладу у ранжуванні за індексом Гірша.

Враховуватиметься також академічна мобільність студентів, тобто кількість студентів - громадян України, які пройшли стажування (навчалися упродовж не менше як 1 семестру) в іноземних навчальних закладах-партнерах, а також чисельність іноземних студентів.

У Міністерстві освіти і науки звертають увагу представників вишів, що пропозиції виконавців щодо внесення змін до поданих проектних показників державного замовлення під час роботи конкурсної комісії прийматись не будуть.

За результатами проведення конкурсного відбору виконавців державного замовлення у 2014 році міністерством буде видано відповідний наказ, а з виконавцями державного замовлення укладено державний контракт із визначенням економічних і правових зобов'язань сторін.

Як повідомлялося раніше, міністр освіти і науки Сергій Квіт повідомив, що у 2014 році державне замовлення вищим навчальним закладам зменшуватися не буде.

Освіта.ua
04.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів