Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Документи, що необхідні для вступу до вузу
Документи, що необхідні для вступу до вузу

Перелік необхідних документів для вступу до вищого навчального закладу у 2014 році

Документи, що необхідні для вступу до вузу

У 2014 році абітурієнти подають заяву про участь у конкурсному відборі до вищого навчального закладу в паперовому або в електронному вигляді. Заява в паперовому вигляді подається вступником особисто до приймальної комісії навчального закладу.

У заяві про вступ абітурієнт зазначає напрям, на який він хоче вступити та форму навчання. У випадку подання заяви в паперовому вигляді, бланк заяви про вступ абітурієнт має отримати у приймальній комісії навчального закладу.

Для вступу до вищого навчального закладу у 2014 році вступник повинен мати такі документи:

  • документ державного зразка про раніше здобутий освітній рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього (атестат);
  • сертифікат або сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання (крім осіб, які мають право вступати без результатів ЗНО);
  • медичну довідку за формою № 086-о (або її російська версія 086-у);
  • документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон) або інший документ, що засвідчує особу та громадянство;
  • свідоцтво про народження (для осіб, які за віком не мають паспорта);
  • військовий квиток або посвідчення про приписку (відповідно до вимог статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»);
  • шість кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см;
  • довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру (вимагається деякими навчальними закладами).

Разом із заявою в паперовому вигляді абітурієнт подає до вищого навчального закладу або оригінали або копії зазначених документів.

Копії документів засвідчуються у присутності абітурієнта приймальною комісією вищого навчального закладу за умови пред’явлення абітурієнтом оригіналів.

Тим, хто вступає до вищого навчального закладу на особливих або пільгових умовах, або має додаткові бали (переможці всеукраїнських олімпіад або МАН, випускники підготовчих курсів) необхідно подати до вищого навчального закладу відповідні підтверджуючі документи.

Вступники мають право подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2014 році, або сертифікати чи їх дублікати за 2013, або 2012, або 2011, або 2010, або 2009, або 2008 роки.

У цьому матеріалі наведено мінімальний перелік документів. Уточнений перелік документів ви можете переглянути в умовах прийому до певного вищого навчального закладу або дізнатись зателефонувавши до його приймальної комісії.

Освіта.ua
01.04.2013


Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Читайте також
Коментарі
Аватар
Введіть ваше ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Введіть код:
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Таня
Можливий вступ без батьків якщо не повнолітня?
Вася
скажіть будь ласка, а медична довідка з минулого року дійсна?
Тарас
6 фотокарток потрібно на один із факультетів чи в один вуз?
влад
чи на кожний із трьох факультетів потрібно по 6 фотокарток?
Євген
до якого числа потрібно подати документи в ВНЗ???
zno
Нашій школі вдалось домовитись з людьми які працюють в сфері ЗНО!! Що це значить: 1. Наша школа отримає завдання на день швидше! 2. 4 кращих вчителя з киїських шкіл швидко все вирішать 3. Ми поділимось відповідями і темами творів з нашими підписниками! 4. Місце на бюджеті вам гарантовано!
Іван
Підкажіть, а приписне обов"язково потрібне при вступі?
Катерина Гонолюк
При подачі оригіналів на зарахування треба паспорт?
Остап
загубив карту щеплень, що робити? скільки часу необхідно щоб її відновити і чи це взагалі реально?
Христина
Для Остап: у мене схожа ситуація, сказали що можна відновити. Але мене цікавить чи приймуть у ВНЗ оригінали без карти щеплень, а її додати пізніше?
Ігор
Після подачі заяви в електронному вигляді і прийняття мене до ВУЗУ, які подальші мої дії? чи треба ще поджавати якісь документи у письмовому вигляіді (медична довідка, заява і т.п.)
Марина
Про які конверти йде мова? Що за конверти??
Vitalii
Чи можна реєструватись на електронну подачу заяв до ВНЗ після того,як вже подавав документи особисто до іншого навчального закладу?
Катя
Чи можна подавати документи у певний вуз в електронному вигляді, а потім в цей же вуз заносити документи особисто???( спеціальності ті ж самі)?
Катя
Під час вступу потрібно приходити з батьками? Від них має бути якась заява?
Катя
Киньте, будь ласка, текст заяви необхідної для вступу
Роман К.
Чи потрібно завіряти копії паспорта в нотаріуса щоб подавати документи в університет і які потрібно завіряти копії у нотаріуса????
Ірина
Для Роман К.: Ніякі. Завіряють у приймальній комісії
Андрій
а сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання потрібно оригінал? чи можна копію?
Юлія
Для Андрій: треба копію,але і сертифікат,щоб завірити у самому університеті.
василь
Якщо я збираюсь поступати в один ВУЗ на 3 спеціальності,то мені потрібно 3 медичні довідки?чи можна просто копії зробити?
Виталина
Для василь: копії
Василь
а копії повинні бути завіреними в медичному закладі ?чи просто копія?
Юрій
засвідчувати копії потрібно уже у ВНЗ ...
Аня
для кожного ВУЗу потрібно по 6 фотографій чи для усіх буде достатньо шести? наприклад якщо подаватиму документи у 2 ВУЗи, то треба 12?
Вікторія
Для Аня: якщо документи в електронному вигляді, то не потрібно, хіба що коли оригінали подаватимеш до одного вузу, то 6 треба
Влад
А хто знає при вступі в 2014 можна використовувати мед. довідку з 2013????????
Ксю
Для Влад: мене теж це цікавить!!!
Виталина
Ні не можна.
Вікторія
Довідка дійсна лише 1 рік

Щоб отримувати першим
всі новини від «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть
«Подобається»

Дякую,
не показуйте це мені!