Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Документи необхідні для вступу до вузу у 2016 році
Документи необхідні для вступу до вузу у 2016 році

Перелік необхідних документів для вступу до вищого навчального закладу у 2016 році

Документи необхідні для вступу до вузу у 2016 році

У 2016 році вступники для здобуття ступенів молодшого бакалавра, бакалавра (магістра і спеціаліста медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти на денну форму навчання подають заяви тільки в електронній формі. (Крім осіб, які мають право на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів, на зарахування за співбесідою та зарахування поза конкурсом).

Вступники можуть подати до п’ятнадцяти заяв на п’ять спеціальностей (спеціалізацій), на яких передбачено прийом за кошти державного бюджету.

Подання заяв в електронній формі на спеціальності (спеціалізації), на яких не передбачається прийому за кошти державного бюджету, не обмежується.

Усі інші категорії вступників подають заяви тільки в паперовій формі. Вони також можуть подавати до п’ятнадцяти заяв на п’ять спеціальностей. Заява в паперовій формі подається вступником особисто до приймальної комісії навчального закладу.

У заяві вступники вказують спеціальність (спеціалізацію, освітню програму, напрям підготовки), нозологію, мову тощо та форму навчання.

Під час подання заяв про участь у конкурсному відборі на навчання за кошти державного бюджету вступник зазначає у кожній заяві пріоритетність цієї заяви відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 (один) означає найвищу пріоритетність.

Під час подання заяви в паперовій формі вступник пред'являє особисто:

 • документ, що посвідчує особу та громадянство (відповідно до статті 5 Закону України «Про громадянство України»);
 • свідоцтво про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який посвідчує особу і громадянство;
 • військовий квиток або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних;
 • документ державного зразка (оригінал) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
 • сертифікат (сертифікати) відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
 • документи, які підтверджують право вступника на участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів на основі повної загальної середньої освіти (розділ VIII Умов прийому до вищих навчальних закладів), зарахування за співбесідою (розділ Х Умов прийому), зарахування за квотами (розділ ХІ Умов прийому) (за наявності).

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

 • копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
 • копію сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2016 році (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
 • копію документа, що посвідчує особу та громадянство;
 • копії документів, які підтверджують право вступника на участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів на основі повної загальної середньої освіти (розділ VIII Умов прийому), зарахування за співбесідою (розділ Х Умов прийому), зарахування за квотами (розділ ХІ Умов прийому) (за наявності).
 • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

Інші копії документів подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами зарахування за відповідними спеціальностями (спеціалізаціями, освітніми програмами, напрямами підготовки), установленими законодавством.

При поданні вступником заяви в електронній формі приймальна комісія здійснює перевірку середнього бала документа про освіту на підставі його сканованої копії (фотокопії).

Оригінали документів при участі в конкурсі на місця, що фінансуються за кошти державного бюджету, вступником подаються лише один раз при виборі місця навчання (під час виконання вимог до зарахування).

Для вступу для здобуття ступеня доктора філософії за спеціальностями медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямування вступник подає диплом магістра (спеціаліста) із зазначенням відповідної спеціальності медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямування.

У правилах прийому до аспірантури (ад’юнктури та докторантури) вищі навчальні заклади (наукові установи) можуть встановити додатковий перелік документів, обов’язковий для допуску до вступних випробувань.

Вступники на основі повної загальної середньої освіти подають сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2016 році, крім випадків, передбачених у розділах VIII, X, XVIII Умов прийому до вищих навчальних закладів (крім осіб, які мають право на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів або на зарахування за співбесідою тощо).

Усі копії документів засвідчуються за оригіналами приймальною (відбірковою) комісією вищого навчального закладу, до якого вони подаються, або в установленому законодавством порядку. Копії документа, що посвідчує особу та громадянство, військового квитка (посвідчення про приписку), свідоцтва про народження не підлягають засвідченню. Копії документів без пред'явлення оригіналів не приймаються.

Заява в електронній формі подається вступником шляхом заповнення електронної форми в режимі он-лайн та розглядається приймальною комісією вищого навчального закладу згідно з Порядком подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів України в 2016 році.При прийнятті на навчання осіб, які подають документ про здобутий за кордоном ступінь (рівень) освіти, обов'язковою є процедура визнання і встановлення еквівалентності документа, що здійснюється відповідно до Порядку визнання здобутих в іноземних вищих навчальних закладах ступенів вищої освіти. Процедура визнання цього документа з метою продовження навчання здійснюється вищим навчальним закладом до початку другого семестру першого року навчання його власника.

У цьому матеріалі наведено мінімальний перелік документів. Уточнений перелік документів ви можете переглянути в умовах прийому до певного вищого навчального закладу або дізнатись зателефонувавши до його приймальної комісії.

Освіта.ua
21.06.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
люся
Добрий день ,подскажите пожалуйста где и как береться справка об освобождении от зно?
АРНОЛЬД
качалась саша над рекой упала ебычем ей говорят сука вставай и тут они начали махач
сеня
ХУЙНЯ НЕПОМАГАЕТЬ НЕ ХУЯ ВЫАЫВПАВПРФВАРПВЯЫАРЯЫВАРЯВАРЯВАР
Володимир
Поступив на державне і вже зарахований, але хочу забрати звідти оригінали і поступити на платне в інший університет? вже не можливо?
Еля
Як, що загубив паспорт, можно взяти на іспит,наприклад, водійські права? Там є фото та прізвище.
Анна
Чи потрібна знімок флюрографії для вступу у ВНЗ?
Юля
Якщо загубила атестат плачтиковий,а додаток є,прошла на контракт,можна подати оригінали без пластикового атестата?
Лена
Если не подала не в один университет, то есть возможность поступить в августе? Может будет где-то не добор будет?
Саша Кондратюк
а якщо загубив ідентифікаційний код то не приймуть чи можна взти якісь інші документи замість коду?
даша
Здраствуйте сьогодні забрала документи з бюджету чи можу я знову віднести документи? ??
віра
якщо ми подали електрону заяву на державне навчання і в списку 377 чи поступимо ми на контракт?
Тетяна
документи, які підтверджують право вступника на участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів на основі повної загальної середньої освіти (розділ VIII Умов прийому до вищих навчальних закладів), зарахування за співбесідою (розділ Х Умов прийому), зарахування за квотами (розділ ХІ Умов прийому) (за наявності). Що цееееееееее?
Оксана
Для Тетяна: це пільговикам
Коментувати
ТЕТЯНА
Без ідентифікаційного коду можна подати документи ?
христина
для поселення в гутрожиток які потрібні документи? і поселятись потрібно в день подання документів?
Поліна
Чи потрібні бути присутні батьки при вступі?
Ігор
Для Поліна: ні
Коментувати
Алла
Медична справка обов’язкова при поданні оригіналів до вищого навчального закладу? І чи можна її потім привезти?
ольга
Для Алла: медична не потрібна.
Коментувати
Володимир
Для вступу у внз потрібен ідентифікаційний код?
Ігор
Для Володимир: потрібен
ТЕТЯНА
Для Ігор: а пізніше можна довезти ідентиф.код?
Коментувати
Батьки
В переліку документів відсутне посвідчення про приписку, чи необхідно його подавати
Наталья
Для Батьки: Вы подаете копию паспорта 1,2,11 страницы (т.е. и отметку о регистрации)
Коментувати
Максим
Вступ на ПЕРШИЙ КУРС для здобуття ступеня БАКАЛАВР на базі АТЕСТАТУ ПРО ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ Атестат про повну загальну середню освіту з додатком Сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти за 2016 рік, з предметів, що відповідають переліку вступних випробувань на обраний вступником напрям підготовки Копія документа, що посвідчує особу та громадянство (паспорт) 1,2 та 11 сторінки Індивідуальний податковий номер (копія) Чотири кольорових фотокартки розміром 3х4 см Військовий квиток або посвідчення про приписку (для військовозобов’язаних) Документи, які підтверджують право вступника на участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів або зарахування за співбесідою або зарахування поза конкурсом (за наявності)
Максим
Якщо "Ліцензований обсяг 150 " а я на 185 місці ,то я не поступив? Навіть на контракт?
Сергій
Для Максим: Поступаєш на платне, спокійно!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!