Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Документи необхідні для вступу до вузу у 2017 році
Документи необхідні для вступу до вузу у 2017 році

Перелік необхідних документів для вступу до вищого навчального закладу у 2017 році

Документи необхідні для вступу до вузу у 2017 році

У 2017 році вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання подають заяви тільки в електронній формі.

Це правило не стосується осіб, які мають право на спеціальні умови участі у конкурсному відборі або право на зарахування за квотами-1 або квотами-2, або мають розбіжності в прізвищі, імені, по батькові, даті народження, статі або громадянстві вступника в документі, що посвідчує особу, в атестаті та у сертифікаті ЗНО. Зазначені особи подають документи тільки в паперовій формі.

Вступники можуть подати до дев’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв на конкурсні пропозиції для участі в конкурсі на місця за кошти фізичних або юридичних осіб не обмежується.

Заява в електронній формі подається вступником шляхом заповнення електронної форми в режимі он-лайн на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua (реєстрація електронних кабінетів вступників на сайті почнеться 29 червня).

Подання заяви в електронній формі

Під час подання електронної заяви вступник зазначає такі дані та завантажує наступні документи:

 • зазначає адресу електронної пошти, до якої має доступ;
 • зазначає номер, пін-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
 • зазначає серію та номер атестата про повну загальну середню освіту;
 • зазначає середній бал додатка до вказаного атестата, обчислений за 12-бальною шкалою;
 • завантажує скановану копію (фотокопію) додатка до документа про повну загальну середню освіту
 • завантажує скановану копію (фотокопію) кольорової фотокартки розміром 3 х 4 см, що буде подаватись до вищого навчального закладу.

У випадку подання заяви в електронній формі оригінали документів подаються вступником лише один раз під час виконання вимог до зарахування (у випадку якщо вступник рекомендований до зарахування до вищого навчального закладу).

Під час виконання вимог до зарахування вступник зобов’язаний подати особисто наступні документи:

 • копію документа, що посвідчує особу;
 • оригінал документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додаток до нього;
 • оригінал військового квитка або приписного свідоцтва (для військовозобов’язаних), крім передбачених законодавством випадків;
 • сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2016 або 2017 року;
 • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
 • інші документи, якщо це передбачено правилами прийому вищого навчального закладу.

Подання заяви в паперовій формі

Заява в паперовій формі подається вступником особисто до приймальної комісії вищого навчального закладу.

Під час подання заяви в паперовій формі вступник пред’являє особисто оригінали:

 • документа, що посвідчує особу;
 • військового квитка або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних;
 • документа державного зразка (оригінал) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
 • сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
 • документів, які підтверджують право вступника на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів на основі повної загальної середньої освіти, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами-1, квотами-2 або квотами-3 (за наявності).

У разі відсутності з об’єктивних причин документа про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень може подаватись довідка державного підприємства «Інфоресурс» про його здобуття, у тому числі без подання додатка документа про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень.

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

 • копію документа, що посвідчує особу;
 • копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього;
 • копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти) 2016 або 2017 року;
 • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

Вищі навчальні заклади у своїх правилах прийому встановлюють перелік документів (в тому числі додаткових), необхідних для вступу, якщо це викликано особливостями вступу на певну спеціальність чи конкурсну пропозицію.

Усі копії документів засвідчуються за оригіналами приймальною комісією вищого навчального закладу, до якого вони подаються. Копії документа, що посвідчує особу, військового квитка (посвідчення про приписку) не підлягають засвідченню. Копії документів без пред’явлення оригіналів не приймаються.

Оригінали документів при участі в конкурсі подаються вступником лише один раз під час виконання вимог до зарахування (у випадку якщо вступник рекомендований до зарахування до вищого навчального закладу).

Вступники, які проходять творчі конкурси, допускаються до участі в них за наявності оригіналу документа, що посвідчує особу, та сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання.

У цьому матеріалі наведено мінімальний перелік документів. Уточнений перелік документів ви можете переглянути в умовах прийому до певного вищого навчального закладу або дізнатись зателефонувавши до його приймальної комісії.

Освіта.ua
10.04.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія
Доброго дня,а якщо склав укр.мову і історія а анг.мову і географію не склав а анг мова йшла як ДПА,то куди можна поступати?
Світлана
Чи можу я подати 2 заяви на одну спеціальність в одному і тому ж вузі, якщо ця спеціальність має поділ на 2 спеціалізації? в одній заяві вказати пріоритет 1, а в іншій пріоритет 2? Чи у конкурсі бере участь лище спеціальність?
Назар
Посвідчення про приписку потрібно подавати, якщо подаєш в електронній формі?
Lll
Чи будуть вступні екзамени,після зарахування на бюджет?
0brains
У кого є проблеми з результатами/оцінюванням зно з багатьох предметів, вам туди---> http://catcut.net/DbH8
Іван
Вступаю після 11 класу , ще немаю 18 років, чи потрібен мені для вступу "оригінал військового квитка або приписного свідоцтва (для військовозобов’язаних), крім передбачених законодавством випадків". І якщо я буду посилятись в гуртожиток , то мені потрібен медогляд(типу 086-О) чи моя власна медична картка ??? БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ
Іван
Вступаю після 11 класу , ще немаю 18 років, чи потрібен мені для вступу "оригінал військового квитка або приписного свідоцтва (для військовозобов’язаних), крім передбачених законодавством випадків" ??? БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ
oksanap
Для Іван: оригінал військового не потрібен, тому що ви його не маєте, але обов’язково потрібне приписне (коли ви поступите, то знімаєтесь з військового обліку за місцем проживання і стаєте на облік у тому місці, де будете навчатись)
Коментувати
Vарта
Есть ли льготы детям участников боевых действий в этом году?
Юлия А.
"Вступники можуть подати до дев’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж з чотирьох спеціальностей" - как это понимать?. Можно подать в 9 вузов и в каждом вузе по 4-е специальности.
Наталия
Для Юлия А.: Ні, всього має бути 9!!! заяв на державний бюджет і скільки хочеш на контракт.
Коментувати
Ангеліна
Чи може мама відести документи у ВНЗ ,якщо я оформлю доручення? Мене не буде на території України в зазначені дати для подачі документів.
oksanap
Для Ангеліна: документи можна подавати в електронній формі і не має значення, хто це за вас зробить, а оригінали уже подавати тоді, коли вам прийде в електронному кабінеті "рекомендовано до зарахування"
Коментувати
Уляна
Чи потрібно медичну довідку при вступі у ВНЗ ?
Маргарита
Для Уляна: якщо збираєшся жити в гуртожитку, так, потрібна.
Коментувати
Юлія
Чи потрібна медична довідка, коли подаєш документи?
Валерій
Доброго дня, підскажіть, якщо випускник рекомендований до зарахування, але на моменнт подачі документів на зарахування знаходиться за кордоном, - чи може один з батьків за дорученням від його імені подати до Приймайльної комісії повний пакет документів на раразування?
Оксана
Доброго дня! Я працюю в ДНЗ вихователем мені потрібна вища освіта, я хочу вступити до коледжу на педагогічний факультет, на заочну форму навчання платну, чи можна що для цього потрібно, які документи і коли у вас день відкритих дверей?
люся
Добрий день ,подскажите пожалуйста где и как береться справка об освобождении от зно?
АРНОЛЬД
качалась саша над рекой упала ебычем ей говорят сука вставай и тут они начали махач
сеня
ХУЙНЯ НЕПОМАГАЕТЬ НЕ ХУЯ ВЫАЫВПАВПРФВАРПВЯЫАРЯЫВАРЯВАРЯВАР
Володимир
Поступив на державне і вже зарахований, але хочу забрати звідти оригінали і поступити на платне в інший університет? вже не можливо?
Еля
Як, що загубив паспорт, можно взяти на іспит,наприклад, водійські права? Там є фото та прізвище.
Анна
Чи потрібна знімок флюрографії для вступу у ВНЗ?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!