Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Вступна кампанія: як подати заяву on-line
Вступна кампанія: як подати заяву on-line

Абітурієнти мають можливість подати заяви про вступ до навчальних закладів в електронній формі

Вступна кампанія: як подати заяву on-line

У 2015 році абітурієнти можуть скористатися механізмом подання заяви про вступ до вищого навчального закладу в електронній формі.

Заяву в електронній формі мають право подавати абітурієнти, які бажають взяти участь у конкурсному відборі та не мають підстав для особливих умов участі у конкурсі і зарахування.

Для подання електронної заяви вступник має зареєструватись та зазначити такі дані: адресу електронної пошти, серію та номер документа про освіту, номер, пін-код та рік отримання сертифіката ЗНО, а також серію та номер документа, що посвідчує особу.

Після реєстрації абітурієнт отримає логін та пароль для доступу до особистого електронного кабінету. В особистому електронному кабінеті вступнику необхідно внести дані про себе та обрати вищий навчальний заклад і спеціальність.

Подана вступником електронна заява буде відразу відображена у розділі Єдиної бази, до якого має доступ вищий навчальний заклад, обраний абітурієнтом. У момент подання електронна заява отримує статус "Зареєстровано в Єдиній базі".

Подана електронна заява може бути скасована до моменту отримання статусу "Зареєстровано у вищому навчальному закладі" або "Потребує уточнення вступником". При цьому електронній заяві буде встановлено статус "Скасовано вступником (або вищим навчальним закладом)".

Електронна заява із статусом "Зареєстровано в Єдиній базі" має бути розглянута приймальною комісією вищого навчального закладу не пізніше закінчення наступного робочого дня з дати встановлення їй відповідного статусу.

За результатами розгляду заяві буде надано один з таких статусів: "Зареєстровано у вищому навчальному закладі" або "Потребує уточнення вступником".

При встановленні електронній заяві статусу "Потребує уточнення вступником" буде визначено перелік даних, що потребують уточнення, із зазначенням способу та дати, до якої їх необхідно подати.

На підставі рішення приймальної комісії вищого навчального закладу про допущення чи недопущення вступника до участі у конкурсному відборі для вступу до вищого навчального закладу уповноважена особа встановлює електронній заяві вступника статуси "Допущено до конкурсу" або "Відмовлено вищим навчальним закладом" (із зазначенням причини відмови).

Перейти до сервісу подання електронної заяви >>>

Складено на підставі положень Умов прийому у вищі навчальні заклади у 2014 році та Порядку подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі у вищі навчальні заклади.

Освіта.ua
10.07.2015


Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Читайте також
Коментарі
Аватар
Введіть ваше ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Введіть код:
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Аліна
На якому сайті подають заяву? І який перелік документів?
Анита
Не могу зайти на сайт ez.osvitavsim.org.ua.Выбивает ошибку.Что делать?
Аня
Я хочу поступати на заочну форму навчання то як мені документа подавати через електрону заяву чи їхати до університету і писати особисто.
ВІка
чому я не можу зайти на сайт на якому подають заявки?
Алла
Для ВІка: тому що сайт буде віткритий з 11 липня
Яся
Якщо відмовлено у поступанні до якогось внз, тому що не з’явилась на конкурс, як прибрати цю заяву з поданих?
віта
на який сайт можназайти щоб підготуватись на 28.07.15 рік
Андрійко
я пробував зареєструватися . але я вже є в базі і коли я реєструюсь то мені вибиває що я не можу більше зареєструватись
Катя
то електронно подавати заяву на заочну форму навчання не можна???
Іра
через який час після того як в мене прийшло "допущена до конкурсу"я зявлюсь в рейтингових списках??
Ірина
Якщо залишаються вакантними бюджетні місця. а на контракт бажаючих немає,що буде з цими місцями? В минулому році такі випадки були.
Вадим
Якщо в заяви Статус: Відмовлено ВНЗ і я неможу тепер подати заяву на цей пріорітет то що робити? можна її якось скасувати? не хотілося би втрачати 2 пріорітет просто так
Даша
Немає ОнмедУ в Списку університетів на лікувальну справу, при поданні електронної заяви Що робити?
Катерина
Де саме повинен зареєструватись вступник щоб подати електронну заяву у вуз ?
Катерина
Що робити якщо подав на денну форму навчання заявку,а потрібно на заочне?заявки вже допущені до конкурсу
хер24
Для Катерина: та вже пізно...
марія
Підскажіть будь ласка, через який сайт я можу електронно подати документи до цього ВНЗ. Дякую.
Андрійко
першу заяву я подав ообисто . але забув вказати свою електрону пошту . я хочу подати документи електронкою але не маю логіна і пароля від свого кабінету що робити ?
хер24
Для Андрійко: зареєструватися
Іванна
тут нище написано:що якщо хочеш скасувати електронну заяву у вузі яка вже зареєстрована,то потрібно звернутись до приймальної комісії. Але коли я звернулась до приймальної комісії ВНЗ,мені сказали,щоб відміннити заяву потрібно звернутись до Міністерства освіти і науки України з письмовим проханням це так? чи всетаки потрібно звертатись до приймальної комісії вузу?
серж
Для Іванна: просто скасуйте заяву на сайті освіта всім у своєму кабінеті http://ez.osvitavsim.org.ua/
Іванна
я не можу скасувати заявку у своєму кабінеті,тому що вона зареєстрована уже у ВНЗ і мене допущено до конкурсу
Лена
Іванна, тобі вдалось щось змінити чи ні? В мене така ж ситуація
Марян
Я закынчив професійне училищезалізничного транспорту і хочу електронним виглядом подати заяву на вступ.Но просить сертифікат ЗНО!А ЗНО я здавав прошлого року і воно не хоче находити його.Що мені робити????
Андрій
Для Марян: Ви повинні прийти у прийомну комісію і подати всі документи особисто як вступ на основі "молодшого спеціаліста" і здати фахові вступні випробування. І це треба зробити якомого швидше, бо терміни вступних випробувань! Сертифікати минулих років недійсні. Якщо ви бажаєте вступати за атестатом на 1 курс за результатами ЗНО, то реєструйтеся у цьому році на ЗНО повторно і вступайте наступного року. У будь якому разі, зверніться особисто до приймальної комісії обраного ВУЗу - хоч завтра.
Маринка
як подати електронну заяву на заочну форму у ВУЗ?
Афинин
Обьясните, законно-ли поступает один из Киевских вузов, когда при личной подаче документов, приняв все необходимые документы НЕ ВЫДАЕТ расписку об принятии документов, ссылаясь на невозможность внести в Единую базу в данный момент. Прошло уже более суток на Вступ.инфо моей фамилии в списках данного вуза нет. Зато в данном вузе на все специальности статистика у них идет практически у всех абитуриентов приоритет выбраной заявки -1 , по конкурсу -явный недобор на всех специальностях, даже на держ. замовлення. У Приемной комиссии стоит очередь с абитуриентов. Как правильно поступить???

Щоб отримувати першим
всі новини від «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть
«Подобається»

Дякую,
не показуйте це мені!