Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Вступна кампанія: як подати заяву on-line
Вступна кампанія: як подати заяву on-line

Абітурієнти мають можливість подати заяви про вступ до навчальних закладів в електронній формі

Вступна кампанія: як подати заяву on-line

У 2015 році абітурієнти можуть скористатися механізмом подання заяви про вступ до вищого навчального закладу в електронній формі.

Заяву в електронній формі мають право подавати абітурієнти, які бажають взяти участь у конкурсному відборі та не мають підстав для особливих умов участі у конкурсі і зарахування.

Для подання електронної заяви вступник має зареєструватись та зазначити такі дані: адресу електронної пошти, серію та номер документа про освіту, номер, пін-код та рік отримання сертифіката ЗНО, а також серію та номер документа, що посвідчує особу.

Після реєстрації абітурієнт отримає логін та пароль для доступу до особистого електронного кабінету. В особистому електронному кабінеті вступнику необхідно внести дані про себе та обрати вищий навчальний заклад і спеціальність.

Подана вступником електронна заява буде відразу відображена у розділі Єдиної бази, до якого має доступ вищий навчальний заклад, обраний абітурієнтом. У момент подання електронна заява отримує статус "Зареєстровано в Єдиній базі".

Подана електронна заява може бути скасована до моменту отримання статусу "Зареєстровано у вищому навчальному закладі" або "Потребує уточнення вступником". При цьому електронній заяві буде встановлено статус "Скасовано вступником (або вищим навчальним закладом)".

Електронна заява із статусом "Зареєстровано в Єдиній базі" має бути розглянута приймальною комісією вищого навчального закладу не пізніше закінчення наступного робочого дня з дати встановлення їй відповідного статусу.

За результатами розгляду заяві буде надано один з таких статусів: "Зареєстровано у вищому навчальному закладі" або "Потребує уточнення вступником".

При встановленні електронній заяві статусу "Потребує уточнення вступником" буде визначено перелік даних, що потребують уточнення, із зазначенням способу та дати, до якої їх необхідно подати.

На підставі рішення приймальної комісії вищого навчального закладу про допущення чи недопущення вступника до участі у конкурсному відборі для вступу до вищого навчального закладу уповноважена особа встановлює електронній заяві вступника статуси "Допущено до конкурсу" або "Відмовлено вищим навчальним закладом" (із зазначенням причини відмови).

Перейти до сервісу подання електронної заяви >>>

Складено на підставі положень Умов прийому у вищі навчальні заклади у 2014 році та Порядку подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі у вищі навчальні заклади.

Освіта.ua
10.07.2015

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Скажіть, будь-ласка, а чи можливо поступити до коледжу, якщо срок приймальної комісії закінчено, а заявку не було подано. Потрібно їхати до коледжу і вирішувати це питання там?
Софія
Доброго дня, а до якого числа можна подавати документи на заочну форму навчання?
Анна
Що робити, якщо у ВНЗ було подано 26.07 00:15 декілька заяв, а розлянули лише одну ?
Ігор
Добрий день! Як подати заяву на заочну форму навчання?
катя
як можна подати в електронному вигляді заявку ,на заочну форму навчання?чі її потрібно їхати і подавати у навчальному закладі?
Snickersson
Для катя: шукаєте адресу приймальної комісії, їдете туди
Коментувати
Олена
Як подати на заочну форму в електронному вигляді
Snickersson
Для Олена: Ніяк
таня
Для Snickersson: чому ?
Snickersson
Бо для цього треба нести документи одразу у ВНЗ. Перегляньте http://osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/9990/, електронні заяви подаються лише на денну форму навчання
Коментувати
Я абіткрієнт
Щоб подати документи в коледж потрібно їхати в сам коледж?
Тетяна
при реєстрації вступника висвічує - помилка ! атестат не знайдено (атестат 24 червня 1994 р. у мене після закінчення школи на руках) Що робити? Де і кого шукати? Адже час подачі документів скоро закінчується. ДОПОМОЖІТЬ будь-ласка !!!
Костя
Що означає допущений до конкурсу?????????????????????????????????????????????????????????????????????????/
Доктор Наук
Для Костя: Те що Ви даун, шановний.
Коментувати
Оксана
Якщо я використали всі заяви.ю а коли переглядала зрозуміла, що подала документи на вірну спеціальність, але не вірний факультет який мені потрібно. Заява у статусі допущено. Я можу її видалити, щоб податися знову?
Марина
Я неможу подати електронну заяву у ВНЗ тому що на сайті вибиває помилка.Що робити?
Павел
здравствуйте. Интересует вопрос: в инструкции указано, что электронное заявление может подать абитуриент дневной формы обучения. А заочникам как действовать в этой ситуации? (может где-то не досмотрел инфу)
Андрей
Для Павел: заочники, насколько я знаю, подают документы лично в приемную комиссию
Коментувати
Ваня
як подати електронну заяву в технікум????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Анна
Чому коли я вибираю внз то там немає всіх закладів,я навіть шукала по всіх районах міста і там всеодно немає таких внз в які я хочу подати документи.???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Знайшла один але в освітньому ступені магістр...
Anna
Для Анна: может вы в мед идете? если да то для меда магистр выбирать надо
Анна
всеодно немає
Коментувати
абітурієнт 2016
чи потрібно щось робити, коли в тебе статус "допущено до конкурсу"?
Anna
Для абітурієнт 2016: сидеть и ждать 1 августа)
абітурієнт 2016
дякую)
Коментувати
Виталий
Подал заявление в ВУЗ,был в рейтинговых списках,а потом из списков пропал.Пришло сообщение что абитуриент забрал заявление,хотя я этого не делал.Это как? И что дальше делать,можно ли снова подать заявление в этот же ВУЗ и на этот факультет?
юлия
Вы меня извините,но я не могу дозвониться на фашу ,,горячую,, линию.вы здесь мне не отвечаете...что мне делать? Куда принести свидетельство о браке?
юлия
Подскажите что делать.у меня разные фамилии в аттестате и сертификате,поэтому я не могу зарегистрироваться.спасибо
Anna
Для юлия: вроде как можно лично подавать в таком случае
Коментувати
Solomon
Помогу решить проблемы с поступлением. Актуально сегодня и завтра. Писать на мыло - kanes7329@gmail.com
Анна
Добрий день, я подала встого 5 заяв у 3 Вуз, а потім почало вибивати помилку, що перевищено заяв, нічого не розумію, вже котрий день таке, що робити?
Наталья
Для Анна: можно подавать не более, чем на 5 специальностей до 15 заявлений. Значит, Вы подали уже на 5 специальностей.
Анна
можна подавати у 5 вузів на 3 факультети
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!