Вишам рекомендували перейти на змішане навчання

Ухвалення рішення щодо форми організації освітнього процесу належить до компетенції вишу

Вишам рекомендували перейти на змішане навчання

Міністерство освіти і науки рекомендує закладам вищої та фахової передвищої освіти  з 16 листопада проводити освітній процес за змішаною формою.

Про це йдеться у листі освітнього відомства.

Також з огляду на епідемічну ситуацію в кожному конкретному регіоні закладам освіти рекомендовано внести відповідні зміни до графіка освітнього процесу та розкладу занять.

Водночас ухвалення рішення щодо організації освітнього процесу під час дії карантинних обмежень належить до компетенції колегіального органу управління закладу освіти.

Рішення щодо навчання за дистанційною або змішаною формами, запровадження гнучкого режиму робочого часу тощо має ухвалюватися з обов’язковим урахуванням вимог урядових рішень щодо посилених протиепідемічних заходів та рекомендацій, які були надані Міністерством освіти і науки 12 жовтня 2020 року.

Освіта.ua
13.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Ви тут такі розумні всі, про яке дистанційне навчання ви говорите? Вірус не зникне ніколи!;а я, як студент 1 курсу кажу, що це нереально так вчитися!!! Як це потім відобраиться на нашій роботі??
Бог
Для Анна: Всем плевать на тебя. Страдай, чмо. Твоя паразитическая профессия нaх@й никому не нужна.
Правда
Для Анна: я тебе больше скажу, и офлайн учёба тебе ничего не даст, если ты не будешь большую часть материала осваивать сама. Это не школа, детка, привыкай.
Дарион Могрейн
Як? Ну, вам доведеться все самій засвоювати. І перевчатися, що на новій роботі не рідкість, я думаю що ви чули вислів плану "в школі вчимо одне, в університеті інше, а на роботі потрібно перевчатися". Налягайте на самоосвіту, знайдіть собі практику, буде набагато корисніше ніж протирання штанів в університеті.
Коментувати
Юра
Дистанційно вжеее всі захворіють! Будьте розумнимми!
Дарина
Конституція України. Стаття 27. Кожна людина має невід’ємне право на життя.... Обов’язок держави - захищати життя людини. Зараз ця стаття не діє? Чи на життя дітей та вчителів вона не поширюється?
8Р
Для Дарина: до переліку "кожних" належать лише олігархи, саме про їх життя турбується українська держава, саме на їх благо спрямовані основні національні ресурси.
Коментувати
02
А зачем вообще волноваться за украинцев? Ну сдохнут они, и что? Ведь есть замена в виде арабов, негров, азиатов и прочих толерантных народов.
ДепартаментДюсолей
ЛОКДАУН і ніякого навчання на деякий час - це єдиний варіант стримання поширення епідемії!!!
Марія
Переведіть школи на ВНЗ на дистанційне навчання!!! Жодна навчальний заклад не взмозі дотримуватися правил, які рекомендую МОЗ. Ми не в змозі весь час сидіти в масках, це по-перше, по-друге, враховуйте те, що діти спілкуються ще й з іншими дітьми, студенти так само сидять на парах з іншими студентами, спілкуються ... Яка тут дистанція? Так само студенти приїжджають з різних міст в коледж, де є гарантія, що вони по дорозі в потягах чи автобусах не заразилися вірусом!? А потім приходять і розповсюджують все це на своїх одногрупників та викладачів. Подумай будь ласка добре над цим. Не живіть тільки тим, що пишуть правила, дивіться ще й з сторони простого народу і дослухатися хоча б інколи до нас. Той же самий карантин вихідного дня нічого не змінить, а захворюваність з кожним днем все більше і більше зростає! Навчальні заклади - це найбільш пошириніше місце де можна заразитися Covid-19!!! Дозвольте нам вчитися дистанційно та вберегтися від небезпеки, будь ласка!
Пдаа
Для Марія: Ви хворі на голову...
Коментувати
Тримач
> 13.10.20 - 5600 заболевших в сутки - отправили всех на дистанционку > 13.11.20 - 10700 заболевших в сутки - идите детки-студентики, занимайтесь на здоровье
родители
Даже если школьники не болеют, они приносят заразу домой родителям! Греция закрыла школы, Румыния закрыла, Венгрия закрыла, Москва закрыла! Что вы на Германию смотрите? Там совсем другой уровень здравоохранения!
Я
Переведіть школи на дістанційне навчання. Ауууууу!!! Жодна школа невзмозі дотримуватися правил, які рекомендую МОЗ. Діти не зможуть цілий день сидіти у масці. Вони їх будуть знімати, постійно торкатися руками, упускати на підлогу- це по-перше, по-друге вони всеодно спілкуються з іншими класами, постійно ходять до них в кабінет, обіймаються, штовхаються. Яка тут дістанція? Школа - це найбільший розсадник коіда
Анна
А школи??? У ВНЗ хоч свідомі дорослі люди, які розуміють дистанцію, маску і т.д. А 1 клас!!! Жодних обмежень! Маски не потрібні(від них більше шкоди), діти беруться за руки, обіймаються, та це ж МАЛЮКИ! Сьогодні у дитини в класі з 28 учнів було 18. Інші - хворіють! Соціалізація потрібна!!! Ага, а здоров’я не треба.
Господин
Для Анна: Какой процент школьников переболевает ковидом в тяжелой форме?
гость
дура! какой процент учителей умрет?
:(
Для гость: Вам же раніше казали бюрократи з МОН, що ми маємо кілька тисяч зайвих вчителів в школах. Так що тут все логічно, нелюдські жорстоко, але логічно :(
Коментувати