В Україні стартувало опитування про дистанційне навчання

Освітяни, батьки та учні можуть висловити думку про організацію та якість дистанційного навчання

В Україні стартувало опитування про дистанційне навчання

Учителі, викладачі, батьки та учні мають можливість висловити власну думку щодо рівня задоволеності організацією та якістю дистанційного навчання у закладах освіти.

Відповідне онлайн-опитування, що має на меті виявлення проблем організації дистанційного навчання й пошуку шляхів їх вирішення, ініційоване Державною службою якості освіти.

Анкета учасника опитування складається з 12 запитань.

Зокрема, учасникам запропоновано оцінити рівень організації дистанційного навчання навесні та восени цього року, визначити рівень підготовки здобувачів освіти у порівнянні з минулим періодом тощо.

Проведення дослідження є анонімним і не потребує надання особистих даних.

Опитування триватиме до 11 листопада 2020 року. Результати дослідження будуть оприлюдненні після 20 листопада.

Взяти участь в опитуванні

Освіта.ua
05.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кирил
А чому не користуватися сайтом deu.pp.ua? Сайт дистанційної освіти. Там моя школа вся зареєстрована. Мені подобається такий варіант
Ivanna Onopriienko
Ще є питання з іноземними мовами. Англійська - знаємо всі в сім’ї, дітям є змога допомогти. Для сина в цьому році ввели німецьку. Вчимо всі разом. Іноді за допомогою Rammstein і Mo-Do.
ALAn
Оце говорили, балакали, сіли і заплакали! Працюю в школі, зараз хворію на ковід, перебіг хвороби неважкий. Учні зі мною списуються стосовно завдань й нового матеріалу. Відповідаю всім, намаємось працювати дистанційно ТОМУ що замін немає, вчителі хворіють, нема кому заміняти. Я викладаю математику і кожен педагог підтвердить, що дитину краще навчити самому, ніж переучувати після іншого вчителя!А про хворих в школах скажу так: статистику хворих замовчують, поки немає офіційних результатів лаболаторії, - дій не буде. А ми всі знаємо, скільки часу чекають люди тих результатів! Моя колега поки дочекалась, вже й одужала. Кого ж закривати на самоізоляцію? Було б дистанційне навчання - було б менше хворих. Зрозумійте, це не назавжди!
Батьки
Про яку дистанційну освіту взагалі йдеться Чи вважається дистанційною освітою завдання в вайбер чи на платформу класрум? Вибачте але це самоосвіта, і коли я закінчую свій робочий день, в мене і в дитини починається друга зміна добре що молодша школа Хтось знає чи є гаряча лінія для скарг?
Катерина
Для Батьки: У нас повноцінне дистанційне навчання в зум.
Батьки
Це у вас, а у нас завдання в вайбер та класрум, лише 1 вчитель спромігся осилити зум а інші предмети я вчу з дитиною самостійно І ми живемо в місті,наразі червона зона
Коментувати
Вчитель
Скажіть, будь ласка, якщо район у червоній зоні, проводиться дистанційне навчання, чи має право вчитель вести уроки-онлайн з дому, а не зі школи?
вчителю
Для Вчитель: А де написано, що учитель повинен вести уроки зі школи? У нас не так давно навіть закон прийняли про дистанційне виконання своїх посадових обов’язків.
Коментувати
Светлана
Как можно ответить на эти вопросы если нет дистанционки? Была только весной. Зона красная, а дети все равно учатся. Где опрос хотим ли мы дистанционку?
анатолій
Вчитель теж людина і має право на захист свого здоров"я згідно Конституції України.Влада,чиновники злякалися хвороби а от вчитель повинен щоденно спілкуватись з вашими дітьми.Вчитель сьогодні не захищений.Хочете щоб вчителі працювали в умовах карантину (червона зона),повинні мати гарантії Дерхави про зох=ист здоров"я,підвищену заробітну платню
Мама
Для анатолій: Моя дитина згідно конституції має право на безкоштовну освіту, я не повинна замість вчителя це робити. Було достатньо часу щоб освоїти вчителям дистанційні платформи та проводити уроки онлайн. Тоді так це дистанційна освіта і ніхто не був би проти А так на разі самі вчителі нападають наших дітей і самих себе на небезпеку саме тим що не вміють викладати онлайн
Коментувати
Людмила
Звісно живого спілкування з однолітками та вчителем нічим не замінити, але на сьогоднішній день дистанційне навчання - це необхідність, головне якісно його організувати.
Люлмила
Порівняно з першим карантином ,зараз все більш ніж чудово. Добре те що вчитель на зв’язку і діти майже як у школі.
Екатерина
Для Таня: согласна со всем,кроме двух моментов. У меня тоже ребёнок,также учителя действуют. Но мне изначально наплевать и на их действия, и на их оценки! В это " смутное время" никто не прав и не виноват.Это мой ребёнок и, прежде всего, МОЯ ответственность! Ни на кого не надеюсь. Я с ним учу всё так,как считаю нужным, и вижу,что у него реальные знания,мотивация и интерес к добыванию этих знаний. Отсылаем все задания чисто для формальности. А потом,когда пройдёт этот период пандемии( надеюсь,что когда- то пройдёт), он получит все те оценки,которые заслуживает.
Ivanna Onopriienko
Для Екатерина: А у мене троє дітей. І Ви не уявляєте, яке дистанційне навчання з одним комп’ютером! Насьогодні я на роботі. Вдома на навчанні лише одна (найменша) донька - третій клас. Так, навчання з вчителькою проходить добре. Але, як бути з двома старшокласниками? Вчителі не проводитимуть уроки для кожного класу окремо.
Коментувати
Ірина
Вважаю, що таким опитуванням я дала оцінку діям власним як адміністратору ЗЗСО, тобто що ми зробили. А що зробила держава???? А питання про епідзаходи - це знущання. Все лежить на плечах школи. У нас зовсім немає професіоналів, в тому числі і вМОН, прости господи, чи що?Боюсь уявити, на що чекає реформа профільної школи:(
Валентина
Потрібно вибирати менше зло, в даних обставинах - дистанційне навчання Про що дискутувати?
ІРИНА
Усім ясно, що очна форма краща, але ж дистанційка - вимушена міра. Про що тут дискутувати? А про соціалізацію "діток," говорять мамки,які вже не витримують тих "діток" вдома. АДЕКВАТНІ батьки розуміють загрозу.
Таня
Дістанційне навчання це непогано (якщо необхідно). Що робити якщо в моему випадку це САМОСТІЙНЕ НАВЧАННЯ. ЗАВДАННЯ присилають на Вайбер "опрацюйте параграф Х, виконайте завдання У, вивчіть правило" Начитки нового матеріалу 0% Батьки повинні бути фаховими педагогами по всіх предметах. Далі я зранку до вечора вивчаю всі предмети і пояснюю що не розуміе дитина(добре що це тільки 6 клас ) Далі фотографії зошитів відправляються до вчителів і ось кульмінація. Приходить відповідь "Дякую або Молодець" і все. ОЦЕНОК НЕТ , В КОНЦЕ ГОДА ОПЯТЬ БУДЕТ СЮРПРИЗ, КАКИЕ ОЦЕНКИ БУДУТ В ТАБЕЛЕ?!!! где взяться мотивации выполнять задания лучше??? Абы что отправь , всё сойдёт. (Вчера перепутала и написала конспект старого параграфа, прокатило , ответ учителя "дякую") Черниговская обл. ,50 км от Чернигова, пгт
odmin
Який дурень складав це опитування? І на основі таких опитувань вони приймають рішення? Ну ок)
Учитель з ковідом
У середу прийшов позитивний тест на ковід, сьогодні лікарняний закрили, бо уже 17 днів на лікарняному, соцстах заставляє закривати, багато хворих, нічим платити. Температура 37,3, слабкість, одишка, але лікар не став і слухати, сказав, прийшов наказ всім закривати лікарняні . У понеділок йду в школу до дітей. З ковідом.
Юрий
Для Учитель з ковідом: Выздоравливайте! Что творят наши " верхи"! Простому человеку приходится идти на работу больным. Твари!
Інна
Аналогічна ситуація у мого чоловіка була. Перехворів ковідом, був на лікарняному тижнів 3, виписала лікарка, хоча дуже ще кашляв, відчував велику слабкість, весь покривається потом. Але лікар сказала, що не може більше тримати його на лікарняному, їй це не дозволяє головний лікар. Наслідок: чоловік вийшов на роботу в школу, пропрацював 4 дні, і знову лікарняний, бронхіт. Лікарка сказала, що імунна система після ковіду слабка і в школі знову підхопив вірус. Уже більше місяця на лікарняному, гроші шалені, а соцстрах ще не виплатив попередній лікарняний. Ось така ситуація, а Степанов бадьоро рапортує, як гарно нас лікують і як ми всім забезпечені.
Коментувати
галина
Діти початкових класів знаходяться біля своєї парти практично весь день, В коридор на перерві не можна , шуміти не можна, ходити по класу не можна. Строєм їх поведуть на обід і строем з обіду, у групі продовженого дня така ж історія,Ні гратися,ні ходити , тим більше бігати не можна. Пересування по школі за межами класу, наприклад до туалету в масці, туди і назад, і знову до своєї парти. І ото дитя цілий день сидить і не рипається. Пів року такого режиму і ваші діти перетворяться на овочів. То краще уже діти навчалися б дома, чим витримувати такий карцер щодня. Таку картину спостерігаю власними очима щодня в одній з киівських шкіл.
гість
Для галина: що хотіли, те й отримали. Батьки верещали давай в школу, то получіть і розпишіться.
Коментувати
Василь
Чому вчитель ( я про це знаю точно) повинен свій ґаджет/комп/ноут ганяти на дистанційці, електрику палити тощо ? Дали ноути, але якість - капець. Але це все фіґня : сталася неприємність із ним, не звини педагога, але всю вину на нього і ремонт за власний кошт... Якого, перепрошую, ляда ?!?
гість
Для Василь: довелося придбати дорогий потужний смартфон, оплачувати безлімітний інтернет для проведення відеочатів... нахрєн воно мені здалося відривати від себе та рідних заради чужих дітей.
Василь
Гість , такі Да, шобі нєт !!!
Коментувати
Роман
Данная анкета позволяет накручивать голоса, так как один человек может проголосовать сколько угодно раз. Организаторы, поставьте в настройках своей гугл формы "Отправлять форму не более одного раза"
Андрій
Дистанційне навчання відсутнє! Де графа - чи перебуваєте ви на дистанційному навчанні? Де графа - чи бажаєте ви аби ваша школа перейшла на дистанційне навчання? Мене обурює, що досі школи Києва не перейшли на дистанційне навчання! Це моя власна думка і нікому її не нав’язую та вважаю, що такі питання мають бути у анкеті.
галина
Для Андрій: Підтримую повністтю. На дистанційне навчання мають перейти всі діти, тому що риски захворіти як дітям так і педагогам збільшуються кожного дня. Чого чекає наш мер?
Коментувати