МОН надало вишам поради з організації змішаного навчання

Університети та коледжі отримали поради щодо того, як розгорнути змішане навчання

МОН надало вишам поради з організації змішаного навчання

Міністерством освіти і науки розроблені рекомендації щодо організації змішаного навчання у закладах вищої та фахової передвищої освіти.

У відомстві зазначають, що університети та коледжі отримають поради щодо того, як розгорнути змішане навчання, яке нормативне забезпечення та технологічна база для цього потрібні, як підготувати персонал та спланувати навчальний процес.

«Ми зібрали прекрасну команду українських фахівців, які вже запроваджували змішане навчання у своїх закладах. За кожною порадою стоїть як позитивний, так і негативний досвід та велике бажання допомогти закладам пройти цей шлях без повторення чужих помилок. Дякую усьому авторському колективу цих рекомендацій, завдяки їм заклади зможуть організувати освітній процес так, щоб виклики, які ставить епідемія коронавірусу, не загрожували якості освіти» – зазначив заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний.

У документі викладачі знайдуть детальні рекомендації щодо створення або адаптації навчальних курсів, планування результатів навчання та ефективного оцінювання успішності студентів.

Рекомендації доповнені чеклістами, прикладами моделей змішаного навчання, матрицями планування курсів та іншими допоміжними матеріалами, які керівники закладів та викладачі можуть використовувати у процесі підготовки до нового навчального року.

Організація змішаного навчання неможлива без використання платформи електронного навчання, що містить систему управління навчанням LMS. Рекомендації дають чіткі інструкції, як обрати та розгорнути навчальну платформу, а також який інструментарій потрібен для створення навчального контенту.

Рекомендації розроблені робочою групою за участю Науково-методичної підкомісії «Дистанційне навчання» сектора вищої освіти Науково-методичної ради МОН.

перейти до рекомендацій

Освіта.ua
24.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Студент
Якщо з 1 вересня 2020 року введуть все-таки дистанційне навчання!!!! Я вимагаю щоб студентам зменшили плату за навчання, тому що я не збираюсь платити повну суму за те що я сижу вдома, відповідно використовую все що необхідне для навчання (власне) те саме світло, наприклад... Це дурдом, шановні!!!
ВКНУ
Абсолютно проти дистанційного і змішаного навчання! Це просто деградація населення піде діти і так в телефонах а це ще й весь навчальний процес з гаджетами має бути баланс!!!! І взагалі САМА ЖАХЛИВАХ ІДЕЯ
ДепартаментДюсолей
Перечитав ті рекомендації. АХІНЕЯ чистої води. Одне декларування і так зрозумілих дій, які потрібно зробити для організації дистанційного навчання. А от конкретних шляхів вирішення я там НЕ ПОБАЧИВ! Ідіоти, а не МОН!
Лілія Петрівна
А чому неможливо відкрити ваше посилання??? Яка некомпетентність і непрофесіоналізм.
Немирів
Стадний не готовий до високоі посади заступника міністр. Це хитре створіння дуже любить грошики і Бабака. В нього не державне , а грантоідське мислення нувориша...
рівень зарплат
А "Норми часу для планування й обліку навчальної роботи педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів" так і залишилися чинними? бо прийняті були ще в 2002 році.
Аня
Для рівень зарплат: Щось дуже це все підозріло...ВОНИ ЩОСЬ ЗАМИСЛИЛИ,ВЖЕ ПО ТИХОМУ ХОЧУТЬ ВВОДИТИ ДИСТАНЦІЙКУ...НЕ ПІДДАВАЙМОСЯ,БО ПРОПХНУТЬ ЗАКОН ПОЛ ДИС. НАВЧ.ЦІ КУРВИ ВЖЕ ГОВОРЯТЬ ПРО ОПТИМІЗАЦІЮ ШКІЛ,А ЦЕ ОЗНАЧАЄ,ЩО БУДУТЬ ЗАКРИВАТИ ШКОЛИ...,СКОРОЧУВАТИ ВЧИТНЛІВ І Т. Д.,І Т.П. НАХЄР НЕХАЙ ІДУТЬ ЗІ СОЇМИ ФАШИСТСЬКИМИ РЕФОРМАМИ!!!!ВОНИ НАС ТУПО ДОБИВАЮТЬ,ВЖЕ ДО ДІТЕЙ ДІСТАЛИСЯ,НЕВЖЕ НЕ ЗРОЗУМІДО? МИ ДЛЯ НИХ ТУПІ РАБИ...БОЖЕ,ДАЙ НАМ УСІМ ТЕОПІННЯ І ЗДОРОВОГО ГЛУЗДУ!
Коментувати