МОН надало вишам рекомендації з дистанційного оцінювання студентів

Відомство надало рекомендації щодо організації семестрового контролю та атестації студентів

МОН надало вишам рекомендації з дистанційного оцінювання студентів

Міністерство освіти і науки надало закладам вищої освіти рекомендації щодо організації поточного, семестрового контролю та атестації студентів із застосуванням дистанційних технологій навчання.

Відповідний лист підписаний заступником міністра Єгором Стадним.

Метою рекомендацій є методична підтримка закладів фахової передвищої та вищої освіти з питань організації оцінювання результатів навчання студентів із застосуванням інтернет-технологій та засобів телефонного зв’язку.

Рекомендації можуть бути застосовані в умовах, коли можливості фізичного відвідування закладів освіти студентами обмежені або відсутні.

Розробники документа наголошують, що рекомендації доповнюють, але не замінюють кращі практики та рішення, що вже розробили та впровадили виші в умовах карантинних обмежень.

Рекомендаціями визначено, що дистанційна комунікація учасників освітнього процесу може здійснюватися через засоби комунікації, вбудовані до системи управління навчанням (LMS), електронну пошту, месенджери (Viber, Telegram та ін.), відеоконференції (MS Teams, ZOOМ, Google Meet, Skype та ін.), форуми, чати тощо. Рекомендовано використання закладом освіти єдиної LMS та єдиного інструменту комунікацій, закріпленого нормативними документами закладу.

Окрім рекомендацій з організації поточного, семестрового контролю та атестації студентів, у Міністерстві освіти надали роз'яснення щодо документального супроводу атестації студентів.

рекомендації МОН з оцінювання студентів

Освіта.ua
14.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
доцент
Через два місяці? Оперативно! Виписало, що коментар занадто короткий, тому добавив. Можна було ще: пі пі пі пі .
liketaurus
Знову імітація роботи - лист ні про що, який не містить ніяких конкретних рекомендацій, та ще й надісланий тоді, коли у всіх вже все має бути налагоджено, прописано у положеннях, працювати й використовуватись. Схоже, для наших колег з МОНУ дистанційна освіта - це щось нове? - інших причин для таких листів я не бачу... Якби дійсно хотіли надати якісь рекомендації - проконсультувалися б з працівниками коледжів та університетів, в яких LMS використовуються вже роками (якщо не десятиріччями)... А стосовно "наворочених гаджетів" - для дистанційного навчання з переважної кількості дисциплін достатньо бюджетного смартфона за півтори-дві тисячі гривень. А мобільний інтернет зараз входить до будь-якого мобільного тарифу, до того ж у такому обсязі, що (якщо не завантажувати фільми й не слухати годинами музику у потоковому режимі) використати весь трафік за місяць просто неможливо...
Вукашин
Весь навчальний процес це одні протокольні формальності,які нікому й нах не потрібні За деревами лісу не видно.
Вукашин
Ну бо підараси Які всіх шикують як під одну копірку,не враховуючи індивідуальних проблем і потреб кожного окремого студента чи викладача Не всі студенти мають наворочені гаджети чи комп’ютери Сказочні далбайоби
Викладач
Знущання над студентами!!!! Чому думку народу ніхто не запитує, все самі собі вирішують як хочуть!!!!
ВОО
Не всі мають можливість для відеоконференцій, а деякі взагалі не мають доступу до інтернету, чому наше міністерство не думає про всіх! Це жах!!! На людей всім далеко пофіг!!! Вот вони вирішили і все!!!
Оксана
Вчора Уряд з подачі Мону надів намордник на керівників внз- придумав заднім числом ,всупереч Закону ,записати в односторонньому порядку кабальні зміни до контрактів. Ввели т. з. Показники КPI , що повинен робити керівник і що йому не дасть міністерство. Повне беззаконня.Це поставить на коліна і так дохлі колективи університетів. Це крок на руйнування вищої школи. Дивує пристосуванська позиція Ради ректорів, п. Губерського. Що всі здалися Соросу???
Макнамара
Для Оксана: на осінь- зиму побачимо , як пачками будуть закривати регіональні вузи
Коментувати
ДепартаментДюсолей
Коли навчання вже завершилося у закладах передвищої фахової освіти тоді МОН прислало рекомендації? "Казкові персонажі" там в тій методично-науковій раді МОН! Та й в тих рекомендаціях немає чітких вказівок, як оцінювати студентів, які просто тупо ігнорували дистанційне навчання, а також того, як оцінювати працю педагогів, які навіть на зв’язок зі студентами не виходили на протязі карантину!
Масло
Для ДепартаментДюсолей: Т.е. я правильно понимаю, что если сейчас ложить член на учебу в вышке и прочих коледжах, то тебя не выгоняют за прогулы и хвосты?
Mykola
Для Масло: так есть в большинстве вузов уже не один десяток лет.
ДепартаментДюсолей
Для Масло: Ты все верно понял.
Коментувати