МОЗ дозволить підготовку до ЗНО та роботу дитсадків

Міністерство охорони здоров'я надасть дозвіл на підготовку до ЗНО і роботу дитсадків

МОЗ дозволить підготовку до ЗНО та роботу дитсадків

Міністерство охорони здоров'я надасть дозвіл на підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це, під час проведення брифінгу, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

За його словами, під час реалізації другого етапу виходу з карантину, який розпочнеться 22 травня, МОЗ дозволить підготовку до проведення зовнішнього оцінювання.

Також з 22 травня буде надано дозвіл на роботу дошкільних закладів освіти.

Як відомо, раніше в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій повідомила, що загальнонаціональне відкриття дитячих садків буде можливим на третьому етапі дорожньої карти Кабінету Міністрів, що розпочнеться 01 червня.

Освіта.ua
14.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Миланьч
Вчера с Китае , в городе около Пекина 36 человек заболели короновирусом, так там обьявили военное положение А в якиеве @5 человек за сутки и ещё рассуждают о ЗНО!! Какое ЗНО- у нас катастрофа! Дети в опасности!! ЗНО проводить нельзя!
Олександр
Та отменили бы это ЗНО. Раньше без него жили как-то, а тут бац и все. Вы же понимаете что это большой стрес для детей. Половину вовсе иза стреса попадают в больницы иза новых заболеваниях. И это вам не только ваш коронавирус. Дайте детям свободу.
Олена
Для Олександр: Согласна полностью. А кто-то пробывал в жару в перчатках медицинских хотя бы часик побыть? Через несколько минут они полны пота-воды и это все литься будет на работу ЗНО. А в маске и в очках возможно нормально писать? Очки 100% запотеют и что пусть пишут вслепую или протирают, снимают очки явно уже не чистыми перчатками? И в самой маске возможно нормаль выдержать 3 часа детям? И сколько уже сейчас случаев кожных и дыхательных аллергий на антисептики. Кто знает чем собираются проводить дезенфекцию? Что всех сначала будут тестировать на аллергию? И список вопросов целесообразности рисков для чувствительных организмов подростков можно продолжать....
Григорий
Ооо, клоуны. А как тогда поступать в ВУЗы, а? По их экзаменам? Ну тогда будет тоже самое как и раньше, когда потоупали на бюджет по знакомству, а не по знаниям. ЗНО - это единственная возможность поступать на бюджет по знаниям.
Alina
Повторюсь іще раз, хто вам каже про екзамени у вишах? Тільки МОН озвучило про виши. Чом би не зробити, що по балу атестату за 2 роки, а ті, хто не згодні з балом атестату, зможуть показати рівень знань вищий на ЗНО. Багато дітей відсіється, і загроза зменшиться, можна буде і розсаджувати на більшій відстані, і все уже краще
Коментувати
Инна
А какой это воспитатель не работает??? Как ходили так и ходим на работу...пишутся новые планы во время карантина...сами снимаем видео занятия по два на день по подготовке детей к школе и помимо всего убираем красим внутри и территорию сада Это называется сидим и не работаем???
Олекса Позняк
В київському гуртожитку захворіло 90 чоловік. Думаєте в садках буде щось інше?. А потім діти притягнуть це своїм батькам. Отримаємо Італію....
Людмила
Так вихователі погані дуже, і нічого не роблять тільки зарплату отримують мізерну. Може для початку ті хто так пише пойдіть і попрацюйте, а тоді кажіть. Геть ніякої поваги, напевно пишуть це ті які взагалі не працюють і седять вдома, ще й дітей віддають поганим вихователям. Але мова йде про безпеку дітей, бо про дістанцію і маски особливо у яслях неможливе. А діти як відомо дуже вразливі і переносять багато інфекцій.
Оля
Більшість країн світу відкрили дитячі садочки після карантину, а проти - педагоги-вихователі, котрі вже півроку отримують зарплату, не працюючи!
Ольга
Для Оля: правильно, воспитатели не хотят работать. Они даже перестали жаловаться на низкую зарплату
Катя
Да-да, очень большую зарплату, аж 4000 гривен!
Олена
Які пів року, ви хоч думаєте, що пишете?!! Карантин з березня!! Якби ви знали який обсяг роботи у нас зараз! Документація, розробка планів, дидактичних ігор, робота з батьками, і обов’язково робота в дитячому садку!! Своїми силами робимо ремонт, що вашим дітям було комфортним, миємо,фарбуємо, полемо квітники, поливаємо територію, сидимо на чергування по пів дня... І ще ж незабуваємо про самоосвіту!! Проходимо курси ( їх ціна 600 грн), вебінари(70 грн)) Ось так сидимо і нічого не робимо!!!! Після таких висловлювань взагалі не хочеться працювати в садку,нічого скоро дочекаєтесь, зараз і так не вистачає вихователів , а після таких слів так взагалі нікого там не залишиться!!!
Коментувати
Олександр
У Києві масовий спалах COVID-19 в інтернаті для дівчат: майже сотня хворих. Як з’ясували, вірус занесла одна жінка – молодша медсестра однієї з груп інтернату. IKML
Марина
Вы все действительно в это верите? Хорошо, но зачем разводить панику? Почитайте статистику, почему там или там такая «эпидемия», а не как есть по факту - умер допустим в аварии и записали на «корону» факты из жизни!!!! Не впадайте в панику! Большинство переболело до эпидемии и не подозревают об этом
Олекса Позняк
Для Марина: ти ду9епа необразованная. Корона в 10 раз заразніша грипу і з слабким імунітетом зразу в гроб
Коронавайрус
Для Олекса Позняк: в первую очередь корона поражает кастрюлеголовых, поэтому ты первый на очереди)
Коментувати
Лана
Дуже небезопасно! ЗНО понад усе! Так, чи що? Хай діти захворіють. Країна абсурду!
Ірина
Для Лана: Хай краще ЗНО, ніж екзамени у вишах.
Alina
Хто вам каже про екзамени у вишах? Тільки МОН озвучило про виши. Чом би не зробити, що по балу атестату за 2 роки, а ті, хто не згодні з балом атестату, зможуть показати рівень знань вищий на ЗНО. Багато дітей відсіється, і загроза зменшиться, можна буде і розсаджувати на більшій відстані, і все уже краще
Коментувати
Сергій
Найббільша небезпека для дітей!!! Вони будуть куча мала робити, Буде-біда! Тільки після 15 липня!!!
Лідія
Вони нерозуміють, яка небезпека для дітей і працівників садків, якщо зараз відкрити садки
Tatjana Shvec
ЗНО цілком можна проводити на місцях: конверт отримали, в присутності спеціально створеної комісії розпечатали, провели ЗНО, роботи в конверт склали і тим же кур’єром відправили. Звозити з цілого району або навіть із області дітей в одне місце, на мою суб’єктивну і непрофесійну думку, ще небезпечно.
Олег
Для Tatjana Shvec: що ви пропонуєте, щоб ЗНО проводили учителі у своїх учнів?
Віка
Я уже бачу це : тисячі двістібальників, решта 190+ . Ви реально вірите що ніхто не буде махлювати ? Яка ви наївна !
Лариса
А вы пробовали доехать до пунктов проведения ЗНО 4 - 5 часов в школьном автобусе и потом в излучением состоянии писать 3 часа работу. А потом выслушивать претензии к низкому уровню знаний выпускников из сел?! Это на видео хорошо - построила маршрут - 30 минут и на месте. А проехали бы вы по нашим "автомагистрали" и не захотели бы сдавать никакое ЗНО!
Коментувати
Олена
Відкрити садочки зараз та й гуляти з малечою разом з іншими чужими дітьми без масок в пандемію, можуть тільки ті люди, чиї діти "не зазирали в очі смерті"!!! Мій старшокласник ще в 2,5 років дуже важко перехворів на ВІРУСНУ ДВОБІЧНУ СТРІМКУ ПНЕВМОНІЮ. Не дай Боже, нікому пережити те, коли твоя жвава дитина за тиждень згасає, лежить в реанімації з височенною, майже незбиваючою температурою (і потім ще місяц в лікарні на реабілітації), коли лікарі кажуть, що треба готуватися до найстрашнішого, коли дорогі ліки не допомагають, коли ти бігаєш по всім церквам і монастирям, коли батько - спортсмен плаче...Так, сину й нам пощастило - "витягли з того світу" найкращі лікарі НДІ ПАГ (Київ). А чи вистачить, раптом що, на всіх таких кваліфікованих лікарів і таких гарних дитячих лікарень???? Може не варто ризикувати???
Олена
Для Олена: Дуже слушна думка! Повністю підтримую! На даному етапі такий ризик-відкриття садочків!!!!
Коментувати
Ірина
Для чого відкривати садочки??? Щоб ми стали першими в світі у кого COVID-19 діагностуватимуть найбільше серед діток??? Звичайний нежить то дітки заражаться по пів групи... жах. Школи та садки потрібно відкривати на останньому етапі. Всім потрібно працювати досі діток залишали вдома а далі що всіх в садок на весь день де в групі до 30 малюків. Абсурд.
Алина
Для Ірина: а что вы предлагаете делать? Я выхожу на работу,муж тоже. Куда мне девать ребенка? Бабушки и дедушки живут в другой области,да к тому же тоже работают. Или лучше брать ребенка с собой на работу? Покатать его утром в толпе людей? Так конечно намного безопаснее.
Таня
А вихователі повинні ставити під загрозу своє життя і життя рідних, поки ви на роботі? Чи у нас величезна зарплата, щоб робити Тести на covid, що буде необхідністю при роботі???
Алла
Для Алина: тобто купа народу має ризикувати життям, бо немає куди дитину подіти? Скільки заражено медперсоналу? Вони хоч маски надягають і їхні пацієнти, одночасно приймають по одному. Хто одягне маски на пів дня маленьким дітям і хто з маскою на обличчі і в рукавичках, пів дня буде з групою дітей? Камікадзе шукаєте?
Коментувати
Нескажу
Тобто наша держава настільки гнила, що неможе відмінити це ЗНО.Оскільки це наша гордість цікаво якби через ЗНО захворіли на коронавірус діти, що тоді робила б наша держава. Скоріше всього сказалиб що це не їхня провина чи звалять натцапа відбивайло.
Сергій
Для Нескажу: у чому Ви вбачаєте "гнилість" держави, яка намагається забезпечити рівень вищої освіти, звести на нівець рівень корупції при вступі до ЗВО? Не забувайте, що проведення ЗНО буде можливим лише після завершення карантину.
Віка
Не хочете іти на зно - не йдіть . Хто вам заважає ?! Той хто хоче вступати , той прийде
Yuliia
Звести нанівець рівень корупції??? Ахахахаха, та навіть той самий сертифікат ЗНО в наш час можна купити (головне - знати до кого звертатись). Так само й "місце" в навчальному закладі. А саме ЗНО не є першочерговим показником знань, в першу чергу сертифікат потрібен для рейтингу при вступі.
Коментувати
Освітяни
У Чернівецькій області є декілька районів, де рівень захворюваностей критичний. Тепер уявіть, що буде коли учні почнуть ходити готуватися до ЗНО. Має бути критерій, де можна виходити з карантину, а де ні.
Сергій
Для Освітяни: що значить ходити готуватись до ЗНО? Куди вони мають ходити? Ви взагалі розумієте, про що йде мова у статті?
Коментувати
Зоряна
Як це надасть дозвіл на підготовку ЗНО? Що це мається на увазі? Підготовку закладів чи учнів? Як зрозуміти?
Тетяна
Для Зоряна: Як я зрозуміла, то мається на увазі організація і проведення пробного ЗНО.
Світлана
Ну чому не організувати, як вийняток, ЗНО за місцем навчання? Все ж так є якийсь колективний імунітет. Як що зараз всіх учнів перетасувати як колоду карт, що буде на 1 вересня?...
Анна
И превратится ЗНО в то де Кунгуру и Гринвич, где соревнуются учителя, а не дети. Потому, что на каждого честного будет два десятка тех, кто или сам поможет или ращрешит телефоном пользоваться. Толку с такого ЗНО? Лучше тогда вообще отменить. Как по мне, нужно было его делать в августе и не морочить голову. Открытие садов вообще мрак. Мы заяем два месяца сидели на карантине? Чтобы устроить пик заболеваемости благодаря садам? Никто их не обеспечит необходимыми средствами защиты, группы переполнены... В общем, к началу июня ждем снова закрытие всего в связи с новым пиком.
Коментувати