Другий етап пом’якшення карантину торкнеться ЗНО

В Україні з 22 травня планується впровадження другого етапу пом’якшення карантину

Другий етап пом’якшення карантину торкнеться ЗНО

Другий етап пом’якшення карантину, впровадження якого планується на 22 травня, серед зняття інших обмежень, торкнеться проведення ЗНО.

Про це у своєму зверненні до українців сказав президент України Володимир Зеленський.

«Другий етап пом’якшення карантину планується на 22 травня. Він торкнеться, зокрема, спортивних змагань, роботи готелів, проведення ЗНО та іншого», - сказав Зеленський.

Як відомо, другий етап плану зняття карантинних обмежень, який оприлюднений Кабінетом Міністрів, передбачає відновлення навчання випускних класів у школах та підготовку до проведення ЗНО.

Разом з тим, коментуючи ситуацію з призначенням дати старту проведення ЗНО на 25 червня, прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що тестування відбудеться за умов, якщо епідеміологічна ситуація буде дозволяти його провести.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
13.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Данил
Вы, отсталые от развития, господа. Пишите тут что 9 классам отменили ГИА. ГИА для 11 класса вмонтировано в ВНО. Как можно отменить для них ГИА. Это просто нереально. А ВНО должно быть, перчаток не будет, заявили из львовского центра.
Hanna
Значить ЗНО для одинадцятикласників перенесли, а для бакалаврів дату не змінили? Якось все дивно.
Оксана
Я думаю , що ідея з рукавичками і масками на зно є точно трохи ненормальною. Уявіть яка спека буде в тих кабінетах буде просто через те , що червень . Тим паче рукавички й маска будуть заважати . Вважаю , що потрібно це зробити на добровільній основі
Катерина
Як 9 класникам відмінили ДПА а 11 ідіть беріть здавайте те ЗНО ,корупція в нашій країні є і буде Зараз всім пофиг на 11 класників їх ставлять в рамки потрібно (під час такої ситуації в країні страшно іти кудись ) так кажуть будеме в рукавичках масках а вдруг дитини імуннітет слабкий захворіє і все на кого виняти )іще раз доказує наша країна що вона не готова приймати якісь важливі рішення .Мені страшно!
злой учитель
Для Катерина: Так тебя никто на ЗНО не тянет. Сиди дома. Придешь через год. Сохранишь здоровье.
Олександр
Для злой учитель: як це ніхто не тягне??? Без ДПА у формі ЗНО не дадуть атестати 11-класникам. І 2-курсників коледжів відраховують з навчання.
Коментувати
Катерина
Ну да як 9 класникам то відмінили і сидіть дома не партися.А 11 повинен на свій ризик виходити з 22 числа ( Чесно не справедливо до дітей які навчаються в 11 класі ,і ті діти які навчаються уже на 2 курсі колледжу а тут ЗНО .
Катерина
+, я теж так думаю! І готовитесь до диплому та ЗНО!
Коментувати
Алінка
Я в 11 класі і я кожний день думаю про те ЗНО, батьки дуже занепокоєні. Всі говорять , що якщо не буде ЗНО то це призведе до корупкції, але хочу сказати , що я ще не вступила а платить прийшлося за деякі послуги????????????????У мене ЛИШЕ ОДНЕ ЗАПИТАННЯ до всіх -"Де ділися гроші за пробне , адже є діти які замовляли не один комплект завдать а 3(ціна одного 150грн.)" А іще мою маму заставили писати заяву ,те що вона не з’являється на роботі із-за Covid19, за свій рахунок і ніхто мінімальну зарплату не давав
злой учитель
Для Алінка: Пробне ЗНО добровільне. Що ти там нового хотіла побачити? Ця процедура відбувається протягом 12 років і вже стільки про неї розповідали. Пробне - то даремне витрачання грошей. Потренуватися можна онлайн на минулорічних тестах, а справжньої атмосфери не відчуєш, бо розумієш, що несправжнє. Пробне таки проведуть або надішлють тестові зошити. І не треба когось звинувачувати. Ви самі віддаєте добровільно гроші!
Мей
Настільки "добровільне", що мене викликали до директора, адже я не зареєструвалася на пробні ЗНО. Мене примусили це зробити зі словами "не шкодуй гроші, ти не напишеш ЗНО, якщо не будеш писати пробне". Як вам таке?
злой учитель
Для Мей: Сьогодні ти злякалася директора і віддала "дяді" свої гроші, далі будеш боятися викладача, потім керівника. А гідність, коли явиться? Я завуч, завжди відмовляю своїх учнів від участі у пробному ЗНО. Мала розмову з відділом освіти, бо їм треба звітувати про кількість учасників, висловила свої міркування. І, знате, нашу школу не чіпають. За 12 років пробне у минулому році пройшла одна учениця. Результат ЗНО був НАБАГАТО гіршим за пробне. Це було найкращим підтвердженням моїх слів. У цьому році знову жоден учень не реєструвався.
Коментувати
Felix
Дитячі садки відкривайте!!! Скільки можна чекати!!! Одна брехня і знущання з людей!!
Станислав
А когда будут ехать общественный транспорт. Как людям добираться? Зато салоны красоты, гостиницы это сейчас надо.????
Pawlo
Лиш , на хвилинку, спортивні змагання, солон краси і т.п. це все добровільно а ЗНО — примусово.
Катерина
Для Pawlo: даа дааа все вірно )навчаюся на 2 курсі коледжу не знаю що далі буде ????‍♀️по відношенню до дітей які здають ЗНО не справедливо взагалі
Коментувати
Ігор
Нахя відновлювати навчання в 9-их класах?? Сказали ж що закінчуть дистансійно! Нащо людей обманювати?
Realistka
Відновлення навчання у випускних класах. 11-й закінчує навчання 15 травня ????. У 9-му відмінили ДПА, для чого їм відновлювати навчання? Попередній лист вказав закінчити навчання дистанційно. Кожен раз суперечать самі собі.
Вікторія
Ви збираєтеся запускати транспорт? Як доїхати тим, хто в живе в передмісті?!!! Винаймати таксі?
Роман
Для Вікторія: їм пох....
Коментувати