У липні відбудеться перше ЗНО в магістратуру

Учасники експерименту складатимуть «Право», «Тест загальних правничих компетенцій» та «Англійську мову»

У липні відбудеться перше ЗНО в магістратуру

Про організацію, об’єктивність та прозорість проведення процедури вступу в магістратуру за спеціальністю «Право» з використанням технологій зовнішнього незалежного оцінювання йшлося під час засідання робочої групи під головуванням першого заступника міністра освіти і науки Інни Совсун.

Як повідомляє Міністерство освіти і науки, участь у експерименті з проведення вступу в магістратуру за спеціальністю «Право» з використанням технологій зовнішнього незалежного оцінювання беруть 9 вищих навчальних закладів.

Учасники експериментального ЗНО складатимуть три компоненти тесту – «Право», «ТЗНПК (Тестування загальних навчальних правничих компетенцій)» та «Англійська мова» (вступники, які вивчають іншу іноземну мову зможуть пройти вступне випробування окремо).

За трьома блоками тесту вищі навчальні заклади – учасники експерименту — отримають результати вступних випробувань і, застосувавши коефіцієнти, зможуть побудувати рейтинговий список вступників.

Тестування відбудеться 23 липня у спеціально створених пунктах тестування.

Для участі в тестуванні з використанням технологій ЗНО на магістратуру з права вступник має подати документи до приймальної комісії одного з 9-ти вищих навчальних закладів, що беруть участь в експерименті: Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Національний університет «Києво-Могилянська академія», Національний університет «Одеська юридична академія», Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Одеський національний морський університет, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

Освіта.ua
22.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
student
Це означає те, що на 50 % бажаючих вступити на магістратуру у цих ВНЗ стане менше. Треба було на 1 курсі попереджувати про новації, а не на отстанньому.
Евгений
Для student: Да что ты тут рассказываешь , да означает только для тех кто за бабки хотел пройти а тестирование это и легче и объективной , а то что предметы есть дополнительные (конституционное, процессы и т.д) так в университете все это изучалось это во первых, а то что ты не готовился по ним у тебя как минимум пол года было , да и все в равных условиях поступают!!!
Коментувати