Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Національний університет "Одеська юридична академія"

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Національний університет "Одеська юридична академія" (048) 719-88-00
м. Одеса, Фонтанська дорога 23  (карта)
http://onua.edu.ua

(048) 719-88-00
інформація підтверджена

Національний університет "Одеська юридична академія"

Національний університет "Одеська юридична академія" - провідний спеціалізований виш і лідер юридичної освіти на Півдні України. Сьогодні Національний університет "Одеська юридична академія" - це стабільно висока якість освіти і затребуваність випускників на ринку праці, це визнаний міжнародний авторитет і великі академічні зв’язки з кращими вишами світу. Наш університет динамічно розвивається і удосконалюється, ми впроваджуємо в освітню діяльність новітні технології, щоб відповідати постійно зростаючим стандартам освіти. Наш виш є членом Асоціації європейських університетів і Європейської Асоціації публічного права. Щорічно сотні наших студентів, аспірантів і викладачів виїжджають за кордон, де продовжують навчання або проходять професійне стажування в кращих університетах світу, міжнародних організаціях, урядових установах зарубіжних країн.

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):Бакалавр 21700 грн, Магістр 26450 грн.
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:молодший спеціаліст, бакалавр, магістр
Кількість студентів:14000
Місто:Одеса
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):45 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):39 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):40 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Національний університет "Одеська юридична академія" проводить підготовку за такими напрямами:

 • Інформаційні технології

  • Кібербезпека
  • Комп’ютерні науки
  • Інформаційні системи та технології
 • Журналістика

  • Журналістика
 • Управління та адміністрування

  • Менеджмент
 • Право

  • Право
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Соціологія
  • Психологія
  • Політологія
 • Міжнародні відносини

  • Міжнародне право

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 31.10.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Рейтинг
276
Рейтинг: 4.7 з 5 на основі 59 оцінок.

Відгуки про Національний університет "Одеська юридична академія"

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Александра
Добрый день! Скажите пожалуйста,тяжело ли поступить на бюджет МПО?Какие минимальные балы нужны для бюджета?
Тетяна
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи зможу я поступити на "Право" з повною середньою європейською освітою?
Алина Тлустенко
Доброго дня! скажіть будь ласка чи є друга вища освіта в вузі? якщо є то що потрібно зробити щоб її отримати?
Анжела
Доброго дня!Скажіть будь ласка чи зможу я поступити на "Право" якщо здала ЗНО тільки з укр мови та географії?
Юлия
Як мама нинішнього студента 3 курсу факультету соціології ОНЮА, хочу висловити подяку декану факультету Денісу Вікторовичу за те цікаве життя, яке мають його підопічні та батьківське ставлення до студентів. Коли ми вступали до ВУЗу, то дуже переживали, як буде почуватися наш син далеко від дому. Тепер ми певні, що зробили правильний вибір, тому що безкоштовно отримуючи освіту, він вивчає дисципліни, необхідні для майбутньої професії, вже 3 роки отримує підвищену стипендію, веде активне студентське життя і має змогу одночасно підробляти за фахом, що для кожного студента дуже важливо. Крім того, Одеса дає чудову можливість вільно дихати морським повітрям навчаючись.
Злата
Навчаюсь в університеті на факультеті психології, політології та соціології. Всім задоволена, викладачі класні, деканат завжди йде назустріч. Проходила практику у Верховній Раді України, приймала участь у різноманітних проектах, тренінгах, організованих деканом факультету.
Annl
Доброго дня, а чи є у вас безкоштовні місця для випускників техникумів на заочній формі навчання?
Яна Шуляр
Які предмети потрібні для вступу в ОЮА? Думаю вже почати підготовку до ЗНО. Планую на державне піти.
Аноним
Начнем з общаги. В которую если ти попал не башляя ето щасливчик. В среднем нада давать на лапу. Комендант всегда при заселении берет на лапу 200-300 грн. Ето осенью и после зими. Каждий год. Деканат. Пару раз не зделаэшь что им нада и оп с типухи слетел. Оп в общагу не попал. Отчичлили. Запугивания купить газету Слово.... тоже самое . Преподам так то пофиг на студентов. У них куча таких же. Единици адекватние. Люди посмтрите отзиви. Они все били зделани одним человеком. Почти в один и тот же деь.... думайте сами.
Максим
Какие экзамены нужны для вступления на "соціально-правовий" факультет?
Елизавета
закончила 1 курс на факультете международно-правовых отношений и хочу сказать, что мне очень нравится НУ "ОЮА", знающие преподаватели, уютные аудитории, отличная материально-техническая база. Когда заходишь в университет, сразу появляется желание учиться.
Андрей
В прошлом году, мой брат поступил НУ "ОЮА" на факультет международно-правовых отношений! он очень доволен материально-технической базой ВУЗа и преподавательским составом кафедр, которые готовят специалистов в отрасли права..
Катя
Юрка хороший вуз! Мабуть в кожному університеті є свої мінуси, але тут їх найменше!! Із плюсів це хороші умови, в порівнянні з іншими вузами країни, викладачі просто шикарні, знають добре свої предмети, гуртожитки яких ще треба пошукати, умови
Артем Юркевичус
Вуз на все 100 процентов отвечает отзывам, проучился 2 года, потом надо было езать за границу, но получил море удовольствия от учебы вплоть до ремонта:)тоже кстати учился на МПО
Анжела
В этом году я окончила 4 курс факультета международно-правовых отношений. Такого образования, как здесь - вы не получите нигде. Лучший профессорско-преподавательский состав, который со всей внимательностью подходит к обучению молодого поколения юристов, материально-техническое обеспечение - на высочайшем уровне. Профком всегда организовывает весёлые и интересные мероприятия, поезди и праздники. Каждый сможет проявить себя в интересующей сфере. Поступайте и не пожалеете!!!
Valeriya Kravchenko
Факультет международно-правовых отношений-один из лучших моих выборов. Окружает прекрасный преподавательский состав, который умеет заинтересовать своим предметом, радует возможность изучения второго иностранного языка. Ничего не бойтесь, кто тянется к знаниям, тому всегда легко и ему помогут)
Алина Масляник
Учусь на 2м курсе международно-правовых отношений. Очень нравится преподавательский состав, интересные личности, которые вдохновляют собственным примером. Обучение не сложное и весёлое, если будете учиться и учить, сессию сдадите легко на отлично и с автоматами.
maksim
4 года назад поступил на факультет международно-правовых отношений Национального университета "Одесская юридическая академия". За 4 года моего обучения, я получил огромный пакет знаний с сфере права., мне удалось побывать на семинарах известных иностранных лекторах со всех стран мира!
Алiна
2 года назад поступила в НУ "ОЮА" на факультет международно-правовых отношений.Очень довольна!!студенческая жизнь довольно таки интересная.Кроме активного изучения специальных юр дисциплин и 2х иностранных языков,для студентов работает курс английских лекций,которые помогают получить обширные знания в области языка и опыт в разговорной речи. Много свободного времени проводим с одногруппниками и состоим в Профкоме. Всем советую!)
Марина Синюк
Вступив в НУ ОЮА была приятно удивлена ​​научно материальной базой университета, действительно на очень высоком уровне по сравнению с другими университетами. Порадовало то, что довольно хороший перечень факультетов, хочешь учиться на юриста - пожалуйста, на журналиста - с легкостью, на политолога или социолога - тоже не проблема.  Я учусь на факультете международно правовых отношений вот уже 3 год. Вот что могу сказать о факультете: преподаватели поражают своей подачей материала и это действительно круто, хочется слушать. Предметы действительно те которые понадобятся в дальнейшем, нет лишних. Есть возможность изучать предметы на иностранных языках что является очень большим плюсом. Диплом международного образца. на факультете часто проводят различные турниры, то научные или развлекательные. Поездки с профкомом во Львов или на отдых в Залив В общем обучение на факультете меня радует, и за 3 года я никогда не пожалела что подала документы именно на факультет международно правовых отношений.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!