Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" (ВМУРОЛ) (044) 409-27-49
м. Київ, вул. Хорива 1-г  (карта)
http://vmurol.com.ua

(044) 409-27-62, (044) 424-70-08

Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" (ВМУРОЛ)

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:приватна
Вартість навчання на рік (грн.):від 7100 до 11500 (може змінюватися)
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:34 360
Місто:Київ
Консолідований рейтинг 2022:187-188 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.08.2022

Рейтинг
446
Рейтинг: 3.5 з 5 на основі 127 оцінок.

Відгуки про Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" (ВМУРОЛ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Vlad
Добрий день. Скажіть будь ласка, якщо є диплом "медсестринство", на яких умовах можна вступити на спеціальність 227 Фізична терапія кваліфікація фізичний терапевт, ерготерапевт?
Vlad
Доброго дня,чи молна ще поступити на заоч.навчання!бакалавр-іт сфера.та скільки це буде коштувати якщо можливо
Вова Марков
Можно тільки на війскову кафедру поступити??? Я служу в збройних силах України. Я Навчався у вас в Університеті. Закінчив в 2011 балакалавр
Віта Прокопчук
Доброго дня, підкажіть який прохідний бал на магістратуру « Право» ? Чи подача документів особиста ? Навчання проходить онлайн? З повагою
Настя Чорна
Я здаю ЗНО з української мови та літератури, математики, історії України та англійської мови. Які бали мають бути для поступлення на журналіста або готельно ресторанної справи? Та яка ціна навчання?
Рома
Для Настя Чорна: Зайди на офіційний сайт універу ,там буде рлзділ вступ,де ти зможеш знайти детальнішу інформацію)))
Коментувати
Denysik
є така тема отримай кошти з промокодом money2403 на сайті https://bit.ly/3hshO2E , якщо змінять код то попробуй money24031 вони міняються часто, але я поняв їх систему, реальна знижка і реальні бабки, а гарно відсвяткуй поступлення)
Mary Dzirkvadze
Этот университет стал для меня вторым домом. Прекрасные преподаватели, которые идут на встречу и всегда поддержат, мотивируют двигаться в своей профессии, что является очень важным. Я благодарна кафедре психологии за эти 4 года, только самые светлые и тёплые воспоминания. Как и в каждом университете, именно ты выбираешь, учиться или нет, но обучение тут на высоком уровне, много практики на парах. Диплом отдали вовремя, без задержки. Спасибо, мой любимый университет Украина!
Сергій Войчук
Добрий день. Дуже цікавить чи можливо проходити учобу за контрактом? Армія рішила за мене і у 18 років вже служу.
Анастасія Олешко
Які предмети ЗНО потрібно здавати для вступу на 1 курс, і який прохідний бал ???
Еленка
Університет "УКРАЇНА" для мене найкращий у світі!!!! Я навчалась 6 курсів на кафедрі "Соціальна робота", отримала диплом магістра!!!! Педагоги професійні і відкриті для спілкування зі студентами! Методисти завжди допоможуть і підтримають!!! Студентські роки - найяскравіші!!!!
наталія
У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Наявність конфортного гуртожитку. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Крістіна Новицька
Доброго дня,чи можу я поступити на заочне навчання по вступним екзаменам після медичного коледжу?
Богдана
Добрий день. Чи можу я вступити на напрям "психологія" чи "садівництво та виноградарство" з результатами зно : математика - 129, біологія- 199, укр мова та література - 183 ?
Надія
Кафедра "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" НАЙКРАЩА. Добрі викладачі.
lj,hj;tkfntkm
Легко попасть, тяжело уйти .Полгода не могу забрать диплом сына, по которому поступали в вуз. Все завтраками кормят. Бардак еще тот. Хорош для бегунов от военкомов, но не для знаний.
Федор
Завжди в Університеті "Україна" всі бажаючі дійсно вчитися та вдосконалюватись на своєму професійному шляху - мали можливість стати дійсно фахівцями! Викладачі кафедри менеджмента - дуже талановиті, обожнюють свою справу, слідкують за інноваціями! Адміністрація йде на зустріч студентським ініціативам, що дає змогу багатьом розвиватися особисто, розвивати свої лідерські якості, отримувати досвід реалізації соціальних та професійних проектів!
Гость
В университете существует возможность совмещать учебу и работу, что дает положительный результат на практических занятиях. Занятия преподавателей кафедры менеджмента проводятся дискуссионно и в современном русле, могут увлечь и заставить мыслить ( анализировать, учиться принимать решения ) в сложившийся социально-экономической ситуации, как на предприятии, так и в стране. А это бесценный опыт в будущем.
Стас
Прочитал много отзывов . Много слов типа "нравиться" или"не нравиться", крыша красивая, лифты удобные. Никакой конкретики. Или нытье или восторженный бред. У меня только один вопрос. Почем у этого заведения столь низкий рейтинг в 2015 году?
Саша
Здравствуйте, скажите пожалуйста, в коледж Освіта, после 9 классов детей - инвалидов принимают без экзаменов?
Вікторія
У мене в особистому кабінеті статус заяви Рекомендовано до зарахування Де я можу побачити рейтингові списки Івано-Франківської філії Вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна"? яка вартість навчання?
Даня
Для Вікторія: Таке ще
Адміністратор
Ви можете побачти себе у списках на сайті http://vstup.info/ та на сайті підрозділу Більш детальну інформацію Ви можете отримати за телефоном 067 242 3058
Коментувати