В НАУ звільнено в.о. ректора, який поновив Луцького

В.о. ректора Національного авіаційного університету звільнено через продовження вимивання коштів вишу

В НАУ звільнено в.о. ректора, який поновив Луцького

Міністр освіти і науки Сергій Квіт повідомив про звільнення в.о. ректора Національного авіаційного університету через продовження ним фінансових схем по вимиванню коштів з університету.

Про це Сергій Квіт написав у своєму Facebook, коментуючи ситуацію, що склалася у Національному авіаційному університеті.

«Шановне товариство! Інформую Вас стосовно подій в Національному авіаційному університеті. Мною був звільнений в.о. ректора Р.Хращевський через продовження ним фінансових схем по вимиванню коштів з університету та намір оскаржувати в суді постанову Кабміну по передачі Державній прикордонній службі семи літаків, незаконно закуплених (без проведення тендера) кілька років тому. Вони ніколи не піднімалися у повітря й не використовувалися для навчання студентів. Тоді як держава має об'єктивну потребу в цих літаках», - зазначив міністр.

Він також повідомив, що Хращевський намагався поновити на посаді скандально відомого Максима Луцького.

«Також дійсно мала місце спроба Р.Хращевського поновити на посаді першого проректора М.Луцького. На теперішній час виконує обов'язки ректора НАУ професор В.Харченко», - зауважив Сергій Квіт.

Освіта.ua
07.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Антон Смирнов
Головний корупціонер тут Квіт! Він заводить своїх поплічників у НАУ - свого кума Цибулько та його бізнес-партнера Бадрудінова. Більше інформації тут - http://reider-nau.com
академічне шахрайство
Ректора Українського держ. ун-ту фінансів та міжнародної торгівлі, що знаходиться на Печерську у центрі Києва, ніяк не звільнять за хабарі та плагіат, який підтверджено експертною оцінкою. Гвоздецький Віктор Демидович і його компанія – менти-пенсіонери, рейдери, компанія-«саранча» – висмоктують фінанси з внз, пресують працівників, силу-силенну звільнили. Гвоздецький формально міг зайняти посаду ректора за умови отримання наукового ступеня доктора наук, от він його і «отримав». Вже потроху починають бастувати проти свавілля вузи у Києві, це гарний приклад школам. http://www.reaction.org.ua/scargy/rektora-gvozdeckogo-niyak-ne-zvilnyat-za-xabari-ta-plagiat/
Еней
Респект міністру! Тримайтеся, пане Сергію! Не поступайтеся коррупціонерам! Вичавлюйте казнокрадів та хабарників з освіти! Громадськість - з Вами!
Міх
Для Еней: Ваш пан Сергій погруз у корупції не менше ніж корупціонерчики, яких звільняє. Хоч би той Гвоздецький, якого Квіт уже не знає як захистити. Просував його на ректора УДУФМТ усупереч навіть постанови суду! А дані про махровий плагіат докторської - зам’яв і тихенько відправив... назад в комісію Інститут, де Гвоздецький "захищався" й де вся комісія - його прикормлені лягаві)))
Коментувати