Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Національний авіаційний університет (НАУ)
Національний авіаційний університет (НАУ) (044) 406-79-01
м. Київ, проспект Космонавта Комарова 1  (карта)
http://www.nau.edu.ua

(044) 497-41-05, 406-70-13

Національний авіаційний університет (НАУ)


Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 7600 до 20500
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Місто:Київ
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2013):16 місце
Рейтинг університетів "Компас" (2013):8 місце
Рейтинг університетів "Scopus" (2014):32 місце
Рейтинг університетів "Webometrics" (2014):8 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2014):15 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):14 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Кількість студентів:50000
Кількість заяв на одне місце ліцензованого обсягу*:2.3
Кількість заяв на одне місце державного замовлення* :15.96
Середній бал ЗНО абітурієнтів*:169.44
Середній бал атестата абітурієнтів*:177.16
*За інформацією системи "Конкурс" 2010 року

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 24.06.2009

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Рейтинг
95
Рейтинг: 3.5 з 5 на основі 27 оцінок.

Відгуки про Національний авіаційний університет (НАУ)

Аватар
Введіть ваше ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Введіть код:
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
programa beZZus
Скільки коштує навчання на факультеті "Програмної інженерії"
1 курс, ПИ
Ну что я могу сказать, поступил в этом году сюда на бюджет, специальность "Программная инженерия" и благополучно ухожу отсюда. Преподаватели абсолютно ничему учат, от слова совсем, ноль. НАУ как армия, помогает эффективно отбить тягу к научному познанию окружающего мира и логическому мышлению сделав всех дебилами которые должны только нести бабки ради крутой(нет) корочки "НАУ". Тупорылым мракобесным дебилом быть легко, нести деньги на протяжении 5-ти лет и надеяться что в будущем тебя спасет твой диплом, а знаний за спиной ровно НОЛЬ, только деградация. Но, увы, работодатели тоже не дебилы и понимают как тут учат (то есть никак) и не возьмут никогда в жизни на работу к себе человека с дипломом НАУ. Здесь мозг работает на утилизацию, на лекциях не дают нормально материал, а на практиках задачки на уровне ХЕРПОЙМИОТКУДАВЗЯЛИ, если нам такого не давали. В общем, если у вас выбор идти в НАУ или побыть 1 год дома, выбирайте второе. Это даже не дно, а залупа блевотной пизды говна макаки.
Ігнат
Якщо у вас э вибір іти в НАЙ чи в ПТУ, сміливо обирайте 2. НАУ - не дає нічого, лише забирає ваш час.
Айтишник
Поступил в этом году на Програмную инженерию. Это пиздец. Взятки ВЕЗДЕ, при чем ТРЕБУЮТ, даже если сам знаешь материал. Я сдал зно на 190(средний балл) но никогда еще не чувствовал себя таким тупым, как тут. На лекциях ничему не учат, вынужден все учить дома, а если ты приходишь И ВСЕ знаешь, то тебя валят все равно. Хоть взятки и не большие, но вас тут ничему не научат.
Алина
Яка вартість навчання на юридичному факультеті?
Світлана
Привіт, для факультету менеджмент потрібно іноземну мову, а я здаю історію України. Іноземну мову я здаю ДПА у формі ЗНО, є в мене шанси вступити на менеджмент?
а. пендюр
скоріше б на заочку. скоріше б на заочку. скоріше б на заочку. скоріше б на заочку! :(
дмитро
розкажу в чому проблема: 1. відношення до студентів як до примітивної безправної маси. 2. брехня та маніпуляції в адміністрації. вона діє СУТО в інтересах цих кількох людей. 3. пари починаються у 8:00 тривають 1 год. 35 хв. 4. хороші викладачі довго не затримуються 5. канікули максимально короткі. (тому що сесія після канікул ,а гроші треба збирати) 6. обличчя в. о. проректора найнахабніше обличчя у всесвіті 7. в університеті холодно 8. часто незаконно виманюють гроші. 9. потрібно лікуватися лише в мед. центрі. в якому послуги платні, а їх наслідки потім довго потрібно лікувати. 10. я справді шкодую що вступив сюди. як і більшість моїх знайомих
маринка
університет дєрьмовий. адіще. філологія жесть. по ходу навчання не зрозуміла де я - чи то в лікарні, чи то в колхозі. викладачі просто винищують вільний час, нау - єдине що існує у житті,постійне напруження, завдання на ходу вигадують. мало викладачів ,які справді чого вчать, а ті хто залишився розбігаються. залишаються лише закомплексовані розумововідсталі,які для підтримки статусу сильного університета завалюють об"ємами роботи ,замість конструктивних методів навчання. мені здається вони реально отримують задоволення розповідаючи про жахи ,які нас очікують по ходу навчання. не кинули б своїх дітей в м"ясорубку? - не віддавайте їх в нау. хабарі, звичайно, є. і ще .. тут короткі канікули. пари в нау відмінити неможливо. поки у всих карантин ви будете втикати в університеті.
студент
не поступай в НАУ, половина викладачів просто ВИТЯГУЮТЬ ГРОШІ З СТУДЕНТІВ !! от у мене така ситуація ( у всього потока) летор веде лекції і практику, він забив "болт" на студентів і сам не ходив на лекції і на пари а мотивувася що хворий або не получається в нього ж самого прийтиж його на пари, був 3 з 9 леціях ! а прийшлов час заліків він заявив : - а чому ви не ходили до мене на парию. В кінці він сказав що з КОЖНОГО по 100 грн а поток 104 чоловіка ( не маленька сума, подаруно на НГ))) і то це токо за допуск до модуля а ще модуль (( (модуль тіпа щось контрольной) Викладач к кафедри політології!!
КОЛЯ
який середній бал потрібен на архітектура та будівництво?
Анна
Які предмети потрібна здавати на стюардессу?
оля
Для Анна:
Вероніка Дзюба
Чи можу я вступити на туризм з середнім балом 168,94 на бюджет?
Інна
Підкажіть будь ласка_яка кількість державних місць на факультет "Управління персоналом та економіка праці"?
Олександр
Доброго дня. Підкажіть будь ласка чи є шанс потрапити на бюджет на Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології з такими резутатами зно: укр.мова - 178.5; математика(поглиб) - 190; фізика - 177? дякую
Віта Р
скажіть будь ласка чи можу я вступити на міжнародні віідносини з середнім балом 168 на бюджет?
Юля
Для Віта Р: ніііііііііііііііііііііііііііі
Андрій
Для Віта Р:
Марина
Скажите, пожалуйста, есть ли лабы на специальности "химические технологии и инженерия"?вообще есть ли смысл по этому направлению учиться в нау?спасибо
Настя
Спеціальність стюардеса, розкажіть та поясніть будь ласка.
оля
Які ЗНО потрібно здавати на спеціальність стюардеси?
Оленка
Чи реально вступити до НАУ на маркетоолога із такими балами ЗНО: укр.мова-174,математика-десь 185,історія України-десь 160 і середній бал атестату- 187,6?
Аня
Яке ЗНО потрібно здавати, на спеціальність стюардеси??

Щоб отримувати першим
всі новини від «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть
«Подобається»

Дякую,
не показуйте це мені!