Osvita.ua Вища освіта Онлайн-освіта відкриває нові кар'єрні можливості
Онлайн-освіта відкриває нові кар'єрні можливості

Результати дослідження онлайн платформи Coursera доводять позитивні освітні та кар'єрні результати учнів

Онлайн-освіта відкриває нові кар'єрні можливості

22 вересня 2015 року платформа безкоштовного онлайн-навчання Coursera опублікувала результати опитування своїх випускників щодо результатів їх навчання. Дослідники Coursera, Університету Пенсільванії і Університету Вашингтона підготували роботу, в якій проаналізовані результати 52 000 респондентів і яка була опублікована в журналі Harvard Business Review.

Опитування показало, що переважна більшість випускників онлайн-курсів продемонструвала кар'єрне зростання (72%) або покращення освітніх результатів за основним місцем навчання (61%). Ці результати були значно вищими серед учнів, які назвали кар'єру або освітні результати основною мотивацією для вступу на онлайн-курси.

Серед учнів, які назвали кар'єрне зростання в якості основної мотивації, 87% повідомили про кар'єрні успіхи, і 33% повідомили про такі відчутні результати як підвищення зарплати, просування по службі, працевлаштування на нову роботу або запуск нового бізнесу. Серед учнів, які назвали освітні результати в якості основної мотивації, 88% повідомили про отримання таких освітніх переваг, і 18% повідомили, про такі відчутні результати як складання іспитів або успішна підготовка до отримання академічного ступеня.

Крім того, учні з низьким соціально-економічним статусом, із країн, що розвиваються, і ті, хто не має ступеня бакалавра, значно частіше повідомляли про отримання переваг, вказуючи, що безкоштовна і доступна онлайн-освіта може відкрити можливості для учнів з усіх верств суспільства, і особливо для тих, хто потерпає від матеріальних проблем.

"Ми заснували Coursera майже чотири роки тому з баченням до трансформації життя шляхом розширення доступу до кращої освіти в світі, - зазначає Дафна Коллер, співзасновник і президент Coursera. - За результатами цього опитування ми починаємо бачити позитивний вплив відкритого онлайн-навчання на дуже багатьох людей по всьому світу, і особливо на тих, хто шукає імпульс для своєї кар'єри. Більше того, опитування показує відчутні результати з ще більш високими темпами серед учнів з країн з економікою, що розвивається, з низьким соціально-економічним статусом, що демонструє, що MOOC можуть допомогти тим, хто перебуває у скрутному становищі".

Освіта.ua
24.09.2015

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!