Безкоштовні онлайн-курси MBA від Wharton

Wharton School пропонує 4 курси MBA першого року навчання своєї дворічної програми

Безкоштовні онлайн-курси MBA від Wharton

Одна з кращих бізнес-шкіл світу The University of Pennsylvania Wharton School пропонує чотири курси MBA першого року навчання своєї дворічної програми безкоштовно через онлайн-платформу Coursera.

Це такі курси як фінансовий облік, операційний менеджмент, маркетинг і корпоративні фінанси. Топова бізнес-школа також пропонує п’ять додаткових курсів на вибір, що охоплюють такі теми як спортивний бізнес і мікрофінансування.

Курси тривають від шести до десяти тижнів і складаються з записаних лекцій тих же викладачів Wharton, які читають звичайну програму MBA, а також з інтерактивних елементів, таких як дискусійні форуми.

За допомогою цих дев’яти курсів студент може завершити навчання за весь перший рік стандартної програми МВА Wharton, яка, як правило, триває два роки і коштує близько $ 200 000.

Дон Хьюсман, керуючий директор інноваційної групи Wharton, повідомив Business Week про те, що в той час як більша частина програми MBA тепер доступна віддалено і безкоштовно, вона не є заміною для стандартної програми MBA з її зануренням у середу кампусу, стажуваннями, кар’єрним офісом, а також нетворкіногом випускників.

Студенти, які успішно закінчили курси Coursera можуть отримати сертифікат про закінчення за $ 49, хоча він і не буде офіційним свідченням випускника MBA.

«Це перший раз в історії, коли бізнес-школа надає такий комплект онлайн курсів», - говорить Хьюсман. На сьогоднішній день більше 700 000 студентів з 173 країн, записалися на онлайн курси Wharton, і, мабуть, найближчим часом слід очікувати на додаткові курси.

Освіта.ua
03.03.2015