В Україні стартував проект масових онлайн-курсів

Відкрито реєстрацію на онлайн-курси проекту «Prometheus» від викладачів КНУ, КПІ та НаУКМА

В Україні стартував проект масових онлайн-курсів

15 жовтня в Україні стартував громадський проект масових онлайн-курсів (MOOC). На сьогодні проект «Prometheus» пропонує декілька курсів від викладачів Київського національного університету Шевченка, Київського політехнічного інституту та Києво-Могилянської академії.

Як зазначають засновники «Prometheus», ресурс надасть вільний і абсолютно безкоштовний доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим незалежно від місця проживання, віку, майнового становища чи статків.

«Prometheus» не лише самостійно створює та розміщує масові відкриті онлайн-курси на власному сайті, але й надає безкоштовну можливість університетам, провідним викладачам та компаніям-лідерам в своїй галузі публікувати й розповсюджувати курси на цій платформі. Мета проекту – не просто окремі курси, а взаємопов’язані цикли курсів з найактуальніших для країни тем (бізнес, IT, іноземні мови, право, історія тощо).

Кожен курс проекту «Prometheus» складатиметься з відеолекцій провідних викладачів найкращих українських ВНЗ, інтерактивних завдань, що дозволять закріпити отримані знання, а також форуму, на якому студенти матимуть можливість поставити запитання викладачу та спілкуватися один з одним. Все, що знадобиться для участі в такому курсі, – комп’ютер та наявність доступу до мережі Інтернет.

Першими курсами проекту стали «Історія України: від Другої світової війни до сучасності» викладача КНУ ім. Тараса Шевченка Івана Патриляка, «Фінансовий менеджмент» викладача Києво-Могилянської бізнес-школи Олексія Геращенка, «Основи програмування мовою Python» від викладача КПІ Нікіти Павлюченка та «Розробка та аналіз алгоритмів» від викладача КПІ Олексія Молчановського. Успішне завершення курсу дасть змогу отримати електронний сертифікат, який підтверджуватиме здобуті знання.

Реєстрація на перші чотири масові онлайн-курси проекту «Prometheus» відкрита на сайті http://prometheus.org.ua.

Більше інформації за посиланням - http://prometheus.org.ua/prometheus-start.

Освіта.ua
15.10.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Рустам
Скажу так - я розчарований! На пробні тести (тренувальні) подані завдання на граматику: речення і 4 варіанти відповіді. А на реальний тест подалися кардинально інші завдання!!!!!!!!!!! Тексти і переклад. Це просто непропустимо!!!!!! Більша частина часу пішла на те, щоб зрозуміти, як виконувати завдання. Обсяг робіт великий, завдання складні (не рівня середньої школи), часу мало, виконання тестів проводиться у час, коли ідуть уроки, тим самим зриваючи навчальний процес! Геть неподобство! Я не лише розчарований - я глибоко обурений!!!!!!! Якщо збираєтесь вводити онлайн-ЗНО, то на тренувальні завдання подавайте ЗРАЗКИ, ЯКІ БУДУТЬ НА КОНТРОЛЬНОМУ ЗНО-ТЕСТІ!!! І робіть ці тестування не в робочий час!!!!!! А якщо вимкнеться комп’ютер чи світло? А якщо зависне сам комп’ютер? А час іде!! І комп’ютеру не поясниш, що у тебе, чи у твого міста - проблеми!!! Тим більше, що зараз іде планомірне вимкнення електроенергії у певні години (з метою економії у воєнний час). Тобто зараз це - маячня!!!!!!!!!