«Маруся Чурай» Ліна Костенко. Скорочені версії

Читати скорочені версії роману у віршах Ліни Костенко «Маруся Чурай»

«Маруся Чурай» Ліна Костенко. Скорочені версії

Скорочені версії історичного роману у віршах Ліни Костенко «Маруся Чурай» дозволять учасникам ЗНО швидко й ефективно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Твір подано у трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія історичного роману у віршах Ліни Костенко «Маруся Чурай» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії за програмою ЗНО. Ви зможете швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його композиції, ідейно-тематичного змісту та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб прочитавши його, ви були максимально готові до виконання завдань ЗНО з української літератури. 

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст історичного роману у віршах Ліни Костенко «Маруся Чурай» . До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час виконання завдань ЗНО з української літератури та стануть у пригоді для написання власного висловлення з української мови. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту історичного роману у віршах Ліни Костенко «Маруся Чурай». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю літературного твору. Це допоможе вам максимально швидко підготуватися до виконання завдань ЗНО з української літератури. Опрацювавши зміст твору й переглянувши важливі цитати з нього, ви також зможете навести влучний приклад у власному висловленні на ЗНО з української мови.

Публікації за темою:
30.04.2021 «Маруся Чурай» Ліна Костенко (дуже стисло) 
Читати онлайн дуже стислий переказ роману у віршах Ліни Костенко «Маруся Чурай»
30.04.2021 «Маруся Чурай» Ліна Костенко (переказ) 
Читати онлайн стислий переказ роману у віршах Ліни Костенко «Маруся Чурай»
30.04.2021 «Маруся Чурай» Ліна Костенко (скорочено)
Читати онлайн скорочено роман у віршах Ліни Костенко «Маруся Чурай»

Освіта.ua
30.04.2021