«Майстер корабля» Юрій Яновський. Скорочені версії

Читати скорочені версії роману Юрія Яновського «Майстер корабля»

«Майстер корабля» Юрій Яновський. Скорочені версії

Скорочені версії роману Юрія Яновського «Майстер корабля» дозволять учасникам ЗНО швидко й ефективно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Твір подано у трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія роману Юрія Яновського «Майстер корабля» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії за програмою ЗНО. Ви зможете швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його композиції, ідейно-тематичного змісту та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб прочитавши його, ви були максимально готові до виконання завдань ЗНО з української літератури. 

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст роману Юрія Яновського «Майстер корабля». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час виконання завдань ЗНО з української літератури та стануть у пригоді для написання власного висловлення з української мови. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту роману Юрія Яновського «Майстер корабля». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю літературного твору. Це допоможе вам максимально швидко підготуватися до виконання завдань ЗНО з української літератури. Опрацювавши зміст твору й переглянувши важливі цитати з нього, ви також зможете навести влучний приклад у власному висловленні на ЗНО з української мови.

Публікації за темою:
30.04.2021 «Майстер корабля» Юрій Яновський (дуже стисло) 
Читати онлайн дуже стислий переказ роману Юрія Яновського «Майстер корабля»
30.04.2021 «Майстер корабля» Юрій Яновський (переказ) 
Читати онлайн стислий переказ роману Юрія Яновського «Майстер корабля»
30.04.2021 «Майстер корабля» Юрій Яновський. (скорочено)
Читати онлайн скорочено роман Юрія Яновського «Майстер корабля»

Освіта.ua
30.04.2021