У середу розпочнеться ЗНО з математики

12 і 13 червня будуть проведені дві сесії зовнішнього незалежного оцінювання з математики, для участі у тестуванні зареєстровано понад 197 тисяч абітурієнтів

У середу розпочнеться ЗНО з математики

Цього року тест з математики є найбільш популярним серед абітурієнтів, і за кількістю учасників поступається лише обов’язковому тесту ЗНО з української мови і літератури.

Для участі у ЗНО з математики зареєструвалися 197 267 абітурієнтів, які враховуючи їх кількість, складатимуть тести впродовж двох сесій – 12 і 13 червня.

Протягом 150 хвилин учасники ЗНО з математики мають розв’язати 33 тестових завдання. Завдання тесту поділені на три різні форми, кожна з яких має власну схему оцінювання. Максимально можливий результат за виконання усіх завдань тесту дорівнює 54 тестовим балам.

Під час виконання завдань тесту зовнішнього оцінювання з математики буде заборонено використання будь-яких допоміжних матеріалів, в тому числі калькуляторів, мобільних телефонів та інших електронних пристроїв. Учасники тестування зможуть скористатися таблицею значень тригонометричних функцій деяких кутів, що подана в тестовому зошиті.

Кожна сесія ЗНО з математики розпочинатиметься об 11 годині, а допуск до пункту тестування буде здійснюватись з 10.15 до 10.50.

Абітурієнтам необхідно звернути увагу на дату проведення зовнішнього оцінювання та адресу пункту тестування, що вказані у запрошенні-перепустці для участі у ЗНО.

Також звертаємо увагу учасників ЗНО на необхідності дотримання правил доступу до пунктів тестування та виконання інструкцій фахівців, які проводять зовнішнє оцінювання.

Обов’язковими документами для допуску до пункту тестування є оригінали: Сертифіката ЗНО; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Також учаснику необхідно мати при собі одну або декілька кулькових або капілярних ручок чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку води.

Для підготовки до тестування ознайомтеся з особливостями тесту ЗНО з математики у 2013 році.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
11.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
фыфы
в службе удачи
Юлия
Удачи нам всем!)
Максим Красіков
капец. и я здаю. ААААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!
Тедди
А почему на главной фотке этой страницы находится калькулятор?! Разве его можно брать?? Что вообще можно с собой брать на зно по математике?? Мне моя учительница сказала, что должны на наших партах лежать какие-то формулы, вроде таблица синусов и косинусов от 30 до 90 градусов, или как? Что можно с собой брать??