Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО У середу розпочнеться ЗНО з математики
У середу розпочнеться ЗНО з математики

12 і 13 червня будуть проведені дві сесії зовнішнього незалежного оцінювання з математики, для участі у тестуванні зареєстровано понад 197 тисяч абітурієнтів

У середу розпочнеться ЗНО з математики

Цього року тест з математики є найбільш популярним серед абітурієнтів, і за кількістю учасників поступається лише обов’язковому тесту ЗНО з української мови і літератури.

Для участі у ЗНО з математики зареєструвалися 197 267 абітурієнтів, які враховуючи їх кількість, складатимуть тести впродовж двох сесій – 12 і 13 червня.

Протягом 150 хвилин учасники ЗНО з математики мають розв’язати 33 тестових завдання. Завдання тесту поділені на три різні форми, кожна з яких має власну схему оцінювання. Максимально можливий результат за виконання усіх завдань тесту дорівнює 54 тестовим балам.

Під час виконання завдань тесту зовнішнього оцінювання з математики буде заборонено використання будь-яких допоміжних матеріалів, в тому числі калькуляторів, мобільних телефонів та інших електронних пристроїв. Учасники тестування зможуть скористатися таблицею значень тригонометричних функцій деяких кутів, що подана в тестовому зошиті.

Кожна сесія ЗНО з математики розпочинатиметься об 11 годині, а допуск до пункту тестування буде здійснюватись з 10.15 до 10.50.

Абітурієнтам необхідно звернути увагу на дату проведення зовнішнього оцінювання та адресу пункту тестування, що вказані у запрошенні-перепустці для участі у ЗНО.

Також звертаємо увагу учасників ЗНО на необхідності дотримання правил доступу до пунктів тестування та виконання інструкцій фахівців, які проводять зовнішнє оцінювання.

Обов’язковими документами для допуску до пункту тестування є оригінали: Сертифіката ЗНО; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Також учаснику необхідно мати при собі одну або декілька кулькових або капілярних ручок чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку води.

Для підготовки до тестування ознайомтеся з особливостями тесту ЗНО з математики у 2013 році.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
11.06.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
фыфы
в службе удачи
Юлия
Удачи нам всем!)
Максим Красіков
капец. и я здаю. ААААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!
Тедди
А почему на главной фотке этой страницы находится калькулятор?! Разве его можно брать?? Что вообще можно с собой брать на зно по математике?? Мне моя учительница сказала, что должны на наших партах лежать какие-то формулы, вроде таблица синусов и косинусов от 30 до 90 градусов, или как? Что можно с собой брать??

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!