Результати ЗНО-2013 оголошуватимуть з 18 червня

Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання здійснюватиметься через Інтернет. Враховуючи кількість абітурієнтів, найдовше визначатимуть результати з наймасовіших предметів

Результати ЗНО-2013 оголошуватимуть з 18 червня

Як відомо, результатом ЗНО є оцінка рівня навчальних досягнень абітурієнта з певного предмета, що визначається шкалою від 100 до 200 балів.

Визначення результатів зовнішнього оцінювання здійснюватиметься поетапно. Спочатку встановлюється тестовий бал (сума балів за виконання тесту) кожного з абітурієнтів за виконання тесту, після чого відбувається конвертація тестових балів у оцінки за шкалою 100-200 балів.

Оцінка за шкалою 100-200 балів є рейтинговою, тобто вказує на місце результату абітурієнта серед результатів, отриманих іншими абітурієнтами з певного предмета (сесії) тестування.

Визначити власний тестовий бал абітурієнти можуть, порівнявши правильні відповіді на завдання тесту, що публікуються наступного дня після проведення тестування з певного предмета, та власні відповіді, надані при розв’язанні завдань тесту. Для цього учасникам ЗНО необхідно отримати власний тестовий зошит після завершення тестування.

Схеми підрахунку тестових балів за виконання завдань різних форм кожного предмета див. у розділі Підготовка до ЗНО.

Відповідно до календарного плану проведення ЗНО, офіційне оголошення результатів зовнішнього оцінювання відбуватиметься у період з 18 червня до 7 липня.

Оскільки для перевірки бланків відповідей абітурієнтів з різних предметів необхідний певний час, що пов’язано з об’єктивними факторами, та огляду на практику минулих років строки визначення результатів тестування абітурієнтів з різних предметів можуть коливатися від 10 до 20 днів від дня проведення тестування.

Враховуючи кількість абітурієнтів, а також наявність власного висловлювання, що перевіряються екзаменаторами, результати тестування з української мови орієнтовно визначатимуться впродовж 20 днів від дня проведення ЗНО.

Також 15-16 днів від дня тестування необхідно для визначення результатів учасників ЗНО з математики, історії України та іноземних мов.

Результати тестування з інших предметів можуть бути визначені впродовж 10-11 днів від дня зовнішнього оцінювання з певного предмета.

Офіційне оголошення результатів зовнішнього оцінювання буде здійснюватися шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках абітурієнтів на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Про дату оголошення результатів ЗНО з кожного предмета буде повідомлено додатково.

Також в день оголошення результатів ЗНО, Український центр оцінювання опублікує таблиці відповідності кількості тестових балів оцінці за шкалою 100-200 балів із певного предмета.

Результати зовнішнього оцінювання з усіх предметів, з яких абітурієнт проходив тестування, будуть зазначені в інформаційній картці, яку абітурієнтам необхідно буде самостійно роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті Українського центру оцінювання. Відповідна опція стане доступна після офіційного оголошення результатів зовнішнього оцінювання з усіх предметів.

Результати зовнішнього оцінювання будуть внесені до електронної бази даних, яку використовуватимуть приймальні комісії вищих навчальних закладів для перевірки результатів зовнішнього оцінювання, зазначених в інформаційній картці абітурієнта.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
06.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
кирик
результати зно
Альбiна
українська мова
прпрп
Когда по истории украины результаты?!
Лілія
реально, коли уже?
Коментувати
маша
Добрий день а всі знають свої результати зно 2013
Сергей
Где можно будет найти результаты?
Лена;)
А коли будуть результати з німецької мови?
Виталик
Мова буде 27 числа. Так что ждите )))
Светик
Уже 11 дней прошло с момента сдачи русского! Сдавало около 5603 человек! Где обещанные результаты?!?!?!
Юстина
коли вже нарешті мова буде? хтось! скажіііть;)
Петро
то де ці результати можна подивитись?
Орися
мова
Бодя
А чого я отримав з хімії на 3 бали менше ніж звіряв поминулорічніій таблиці? З укр.мови надіюсь такого не буде...
Володя
Коли результати з укр.мови?
сірожа жир
пішли ви всі НАХУЙ
Гость
Где можно будет увидеть свои результаты?
Василь
Ваш текст...Це вже завтра будуть результати з Укр мови чи лише з хімії?
Вячеслав
Доброго вечора,коли бyдyть резyльтати з хіміїї?
Андрей
Когда будут выставлены результаты по украинскому языку??
Ірина
Скажіть будь ласка, а вчителям приходить якийсь звіт про те як ми склали ЗНО?
Свєта
А як щодо того, що подача документів починається з 1 липня? А результати з ЗНО будуть аж 7 липня? Я планувала в перші дні подавати документи, бо пізніше я йду. Що робити?