Завдання та відповіді на тест ЗНО з англійської мови 2019 року

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови 2019 року

Завдання та відповіді на тест ЗНО з англійської мови 2019 року

Офіційні відповіді на завдання тесту ЗНО з англійської мови.

Основна сесія

Додаткова сесія

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

 

Освіта.ua
28.05.2019

Популярні новини
Учасникам НМТ повідомлено про день та місце тестування Учасники основної сесії НМТ отримали можливість завантажити запрошення на тестування
Робота з тестовою комп'ютерною програмою на НМТ Учасник виконуватиме роботу на комп'ютері, в якому встановлена тестова програма
Учасники НМТ дізнаються про день та місце тестування до 26 травня Запрошення одночасно отримають усі вступники, зокрема й ті, які складатимуть тест за кордоном
Завдання НМТ кожного тестового дня будуть унікальними Завдання НМТ, що пропонуватимуться учасникам в різні тестові дні, не будуть повторюватися
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вика
Можу вам порадити дитячий садочок Playroom. У ньому дитина ще з дитинства навчається англійської, що дає їй велику превілегію стосовно старшого покоління. Ссилка на сайт садочка - https://playroom.co.ua/ Playroom – це англомовний садочок, початкова школа та англомовний дитячий клуб, де вивчати англійську мову легко та цікаво. Діти спілкуються із носіями мови, що створює природні умови для кращого засвоєння англійської. Playroom унікальний тим, що тут навчається також багато англомовних дітей. Взаємодія між дітьми з різним світоглядом збагачує розуміння світу навколо них. У школі англійської мови Playroom дитина отримує необхідний баланс між знаннями, навчанням і розвиваючими пізнавальними іграми. Творчу діяльність, розвиваючі заняття для дітей і мовні курси викладають професійні вчителі. Викладання дітям ведеться англійською мовою.Діти можуть годинами творити, рухатися, спілкуватися між собою, грати – і все це англійською!
Давид
А правильные ответы по английскому на дополнительную сессию вообще собираются выкладывать??
Людмила
Это точно ЗНО для школьников Украины,а не конкурс на Грин карту или экзамен на В2?
Александр
Для Людмила: ЗНО относительное легкое было. Самое неприятно - это Use of English, а так оно легкое, сочинение тоже.
Коментувати
Анна
Прохідний бал,як думаєте,скільки буде?Враховуючи складність завдань,то вони не легші за минулорічні,і є певна кількість неоднозначних запитань
Іван
Для Анна: Все залежить від того як написали тести учні. Тому дізнаємося в червні. Від складності завдань не залежить, якщо цю складність змогла осилити значна частина випускників.
Коментувати
Емма Юріївна
здравствуйте! очень интересует ответ на вопрос 23 - во-первых, в тексте написано, что Ширли GRABBED HER HOUSECOAT AND SHOES, то есть, она выбежала босиком с обувью в руках, как только она услышала слова мужа - тогда почему ответом является SHE FOLLOWED HER HUSBAND, а не SHE RUSHED OUT BAREFOOT?
Oksana Loitarenko
Для Емма Юріївна: ну тоді згідно логіки вона в руках тримала не лише SHOES, а ще й HOUSECOAT, а сама була не просто BAREFOOT:-))
Коментувати
Оксана Янкіа
Прошу роз’яснити пункт 55, оскільки такі автори як Доценко та Євчук подають застосування при свій ного відмінку «для визначення відстані» : AT A THREE KILOMETRE‘S DISTANCE (Довідник, англійська мова, видавництво «Підручник і посібник», Тернопіль, 2015)
Tutor
Для Оксана Янкіа: With words referring to quantity or measure of duration, distance or value There will be an hour’s delay.  The beach was ten minutes’ drive from the hotel.  He covered two kilometers’ distance in half an hour.  They ordered a thousand dollars’ worth of children’s toys and clothes. We can also use compound nouns to express the same idea. The beach was a ten-minute drive from the hotel.
Оксана Янкіа
Це все зрозуміло. Абсолютно погоджуюся з роз’ясненням. Проте, 2-3 роки тому таке ж завдання, ten kilometer distance, вважалася помилковим, а правильний варіант був - ten kilometr’s distance. Після чого у вищезгаданому підручнику з’явилося вже згадане правило. Так де ж істина? Навіщо видавати посібники під грифом «схвалено Міністерством Освіти та Науки України», не перевіривши коректності подання правил? Сором!
Olesia
Пані Оксана,Ви двічі зробили помилку.Якщо йдеться про суму,відстань час - то вже або 3 weeks’ vacation ( aпостроф після множини,а не так,як Ви пишете),або 3-week vacation.
Коментувати
oli
Яка правильна відповідь Why not join/ why not to join? Цей матеріал в школі не вивчався
Вася
Для oli: будуть відповіді, побачиш )
Ira
Вивчався, елементарний Present Simple,проаналізуйте речення краще,там не потрібна частка to
Alexander
Why not join it....
Коментувати
Макс
Обычно ответы появляются после 12:00. Так что придется немного подождать правильные ответы(
Инна
Нет, ну вы издеваетесь! 92 тис. человек ждут ответы! Лично я жду ещё со вчерашнего дня, поседею до того времени, пока их выложат... Предлагаю забастовку: пойдём под Министерство образования и будем требовать наши ответы????
анон
Для Инна: гспде расслабься, будут твои ответы потерпи спокойно
MASYA
го майдан
dd
они всегда интригу максимально долго держат
Коментувати
Александр
Доброе утро. А меня интересует, по какому правилу надо было отвечать в пункте 53. Кто ссылочку даст, буду благодарен.
Наталия
Для Александр: https://www.englishpractice.com/improve/why-and-why-not/
Наталия
Для Александр: https://www.englishgrammar.org/structures-3/
анон
Для Александр: why not join звучит как риторический вопрос, why not to join это вопрос после которого следует ответ. сурс: https://english.stackexchange.com/questions/319460/is-it-right-to-say-why-not-verb
Коментувати
Алексей
С 5 утра жду ответы, думаю таких как я довольно много... Хотелось бы уже увидит точные ответы и не сойти с ума от беспокойства.
Юрий Л.
Давайте уже быстрее ответы.Народ начинает нервничать.Вы там спите,а мы ждём и нервничаем!
Vlada
Для Юрий Л.: +, проснулась пораньше дабы узнать ответы, а их нет. Ну что за?
dd
А почему они должны быть так рано ? Обычно после 14:00 публикуют
Коментувати
Alina
Где ответы ?? Господа у меня скоро сердце наверное от нравов остановиться , выложите пожалуйста ответьте побыстрее
Петя П.
Где ответы по английскому языку ?Жду 00.00 часов.