Англійська мова. Результати ЗНО 2019 року

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу (100-200 балів) та шкалу 1-12 балів, а також статистичні дані проведення ЗНО з англійської мови у 2019 році

Англійська мова. Результати ЗНО 2019 року

Дата проведення – 28 травня 2019 року.

Дата оголошення результатів — 20 червня 2019 року.

Загальна кількість зареєстрованих учасників – 96 188 осіб.

Фактична явка на пункти тестування – 95% від зареєстрованих.

Кількість завдань тесту — 59.

Максимальна кількість тестових балів – 72 бали.

Максимальний рейтинговий бал – 200 балів.

Час, відведений на виконання тесту — 150 хвилин.

Пороговий бал «склав/не склав» — 19 балів.

Відсоток учасників, які не подолали поріг «склав/не склав» — 12,7%.

Визначення тестового бала та схема оцінювання завдань тесту визначена характеристикою тесту ЗНО з англійської мови 2019 року. Після визначення тестового бала, результат кожного учасника, який склав тест і набрав 19 тестових балів або більше, переведений в рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати кожного учасника зазначені на індивідуальній інформаційній сторінці абітурієнта на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

За результатами тестування Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднена таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання за тест з англійської мови у 2019 році, у рейтингову шкалу (100–200 балів).

Також Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднена таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання за тест з англійської мови у 2019 році, у шкалу 1-12 балів.

Таблиці переведення тестових балів у рейтингову шкалу 100-200 балів та шкалу 1-12 балів

Освіта.ua
20.06.2019

Популярні новини
Дорожня карта учасника ЗНО-2022: національний мультитест Інформаційні матеріали для підготовки до національного мультипредметного тесту
Учасники ЗНО отримали дані для входу до е-кабінетів Учасники ЗНО отримали SMS з даними для входу на свою Інформаційну сторінку
Тривалість мультитесту ЗНО буде продовжена до 120 хвилин На вимогу освітян і батьків випускників тривалість мультимедійного тесту продовжена до 120 хвилин
Оприлюднено демонстраційний мультитест ЗНО Демонстраційний варіант містить завдання з української мови, математики та історії України
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Чому у 2019 році змінено таблицю відповідності тестових балів оцінками рівнів навчальних досягнень? Учителів школи пояснень дати не можуть. Змінюють підходи, чи як би ви діти не вчили ми зміним рівні і доведем що ви науки. Моя дитина за твір отримала 14 балів із 14, щоб ви розуміли рівень знань але через незрозумілі зміну таблиць відповідності в атестат отримує нищу оцінку. Дуже прикро.
777
Для Ольга: Таблицю затверджують щороку відповідно до результатів здачі ЗНО. Засідає комісія, розглядає результати та затверджує прохідний бал та таблицю у відповідності до статистичних показників. Можете переглянути відео такої комісії.
Ольга
Для чого існують рівні стандарт, академ. Та профільний? При вступі до ВУЗу як розумію немає значення який рівень здачі зно. Моя дитина обрала профільний отримала 172 бали має 9 в атестат, а однокласник обрав академ.рівень має 157 балів і теж 9 в атестат. Вбачаю в цьому несправедливість, прошу компетентну комісію звернути на це увагу, аби діти з кращими знаннями не отримували морального приниження виходить за те , що краще працюють! Одна школа, один клас, один вчитель. А оцінку виходить отримують за хитрість а не за знання.
777
Для Ольга: але ж для вступу має значення бал ЗНО а не ДПА. Тому не має значення що у обох 9, має значення що в одного 172, а в іншого 157. А взагалі який рівень обирати залежить від школи в якій вчитись (рівень викладання), тому не зрозуміло, як вчителі, які займались реєстрацією учнів на ЗНО змогли одних учнів зареєчтрувати га один рівень, а інших на другий.
Коментувати
Ліліана
Що означає 72 тестових бали, якщо завдань58?Колись 1 правильна відповідь~ 2 бали-а зараз нічого не зрозуміло-учень набрав+32- рейтингови ще менший
Влад
Для Ліліана: почитайте статтю як порахувати бали по зно з англ мови. А про те що одне завдання може рахуватися як один бал, а інше від одного до трьох Ви не знали ніколи?
нго
Кожна правильна відповідь на одне тестове питання - 1 бал, максимум - 58 балів. Максимальна кількість балів за власне висловлювання - 14. 58+14=72.
Коментувати