ДПА-2022 з англійської мови в старшій школі (11 клас)

У 2022 році державна підсумкова атестація з англійської мови буде проведена у формі зовнішнього незалежного оцінювання

ДПА-2022 з англійської мови в старшій школі (11 клас)

Для отримання результату державної підсумкової атестації з англійської мови у 2022 році випускникам загальноосвітніх шкіл необхідно взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з цього предмета.

Результат виконання завдань № 1–16 частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», №17–32 частини «Читання»,  №39–43 та №49–53 частини «Використання мови» і №59 частини «Письмо» буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на рівні стандарту або академічному рівні.

Результат виконання завдань всього тесту буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на профільному рівні, а також буде використовуватися під час прийому до закладів вищої освіти України.

Завдання для проведення атестації з англійської мови у формі ЗНО укладаються Українським центром оцінювання якості освіти та мають відповідати державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів, визначеним навчальними програмами.

Зміст тестових завдань визначається програмою ЗНО з англійської мови у 2022 році.

ОЦІНКА ДПА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник ЗНО з англійської мови, правильно виконавши всі завдання №116, №1732, №3943​, №4953 та №59, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація для учнів, які вивчали англійську мову на рівні стандарту або академічному рівні, дорівнює 56 тестовим балам.

Максимальна кількість балів для учнів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту (профільний рівень), – 72 тестові бали.

На підставі кількості тестових балів, яку набрав учасник тестування за виконання зазначених завдань тесту, буде визначена його оцінка за 12-бальною шкалою.

Для визначення результатів учасника зовнішнього оцінювання за 12-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів у шкалу 1–12 балів.

Таблиця переведення тестових балів оприлюднюється Українським центром оцінювання протягом двох тижнів після проведення тесту і тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування.

За підсумками тестування Український центр оцінювання якості освіти надсилає загальноосвітнім навчальним закладам результати тестування кожного учасника з англійської мови, які зараховуються як результати державної підсумкової атестації.

ОРІЄНТОВНИЙ РОЗРАХУНОК БАЛА ЗА ШКАЛОЮ 2021 РОКУ

Ви можете орієнтовно розрахувати власний бал за шкалою 1–12 балів, увівши свій тестовий бал у поле нижче (максимум 56 балів):

 
Введіть свій тестовий бал:

 

 

 

 

 

 

 

 

Ви можете орієнтовно розрахувати власний бал за шкалою 1–12 балів, увівши свій тестовий бал у поле нижче (максимум 72 бали, профільний рівень):

 
Введіть свій тестовий бал:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

БІЛЬШЕ ПРО ЗНО З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Освіта.ua
20.04.2019

Популярні новини
ДПА в 9 і 11 класах в 2024 році проводитись не буде Випускники 9 і 11 класу в наступному році не складатимуть державну підсумкову атестацію
П'ятикласники в 11 регіонах не отримали підручників з мови Процес доставлення в школи підручників, надрукованих за донорські кошти, дещо ускладнений
Уряд відновив фінансування реформи НУШ Кошти скерують на обладнання, навчальну літературу та підвищення кваліфікації вчителів
Завдання НМТ з математики викликали труднощі у випускників У випускників шкіл виникли труднощі з розв’язування стандартних задач з математики
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
Чи можна Дпа з англійської здати окремо ,чи потрібно все Зно писати ?
Сергей
Похоже, все налоги идут на зарплату президента и депутатиков, а книгу, необходимую для сдачи экзаменов все должны покупать за деньги. Авторы срубили бабла с государства и ещё немного хотят рубануть с лохов-учеников и их родителей. Слава Украине!!!
Алина
Якщо дпа з англійськоі написала на 12 балів то така оцінка буде і в атестаті?
і
Для Алина: в колонці дпа да, в річній нє.
Коментувати
Екатерина
Если не написал дпа, что делать? Значит не выдадут аттестат?
Петро
Чи потрібно сумувати бали розділів в загальний та переводити його в оцінку фіксуючи на бланку відповідей?
Андрій
Для Петро: сумувати не потрібно! Радій!
Коментувати
Аля
Чи виводити атестаційну оцінку учня за ДПА відповідно талбиці на бланку відповідей учня чи там ставляться лише бали за роботу?
Таня"
Якщо один варіант.,відповіді будуть змінені як на зно??
Алена
Если написать ДПА, то ЗНО по английскому надо сдавать?
надоели тупые вопросы
Для Алена: нет(сарказм). вопрос с такой же логикой: если написать годовую по алгебре, то годовую по геометрии надо писать?
Коментувати
Fack
ГДЕ НАЙТИ ОТВЕТЫ НА ДПА НА ЗАВТРА ? ПОДСКАЖИТЕ ПЛИЗЗ
Aльона
Для Fack: відповіді до ДПА будуть опубліковані 20 травня після проведення атестації на сайті МОН
Fack
та мне нужны ответы на завтро бл)))) а не когда их опубликують
Коментувати
Світлана
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, скільки варіантів буде на ДПА з англійської мови в 11 класі завтра (20. 05)?
Fack
Для Світлана: 1вариант для всех
Коментувати
Абітурієнт
Чи можна користуватися словником,під час ДПА з англійської?
Жека Ефименко
Для Абітурієнт: Нет
Коментувати
Оксана Долгерт
Скажіть будь ласка який час триває ДПА з ангмови? Дякую за відповідь
Hello
Для Оксана Долгерт: 1 год 30 хв
Коментувати
Алина Долматова
Коллеги, подскажите, сколько по времени должен длиться экзамен? Спасибо
Жека Ефименко
Для Алина Долматова: 1:30
Коментувати
Виктория Березная
ручками якого кольору мають писати учні на ДПА з англійської 20 травня? дякую за відповідь
Mrs M
Для Виктория Березная: наша методист сказала, що ніде не прописано, який колір пасти повинен бути. Тому учні можуть писати синьою чи чорною
Коментувати
viktor
хто складає завдання на ДПА? Де знайти завдання для підготовки?
Ксенія
Для viktor: Їх надсилає МОН освіти. Наші відділи освіти отримали їх сьогодні. Завтра роздадуть на школи. Відкрити завдання можно буде лише в день екзамена. Мої випускники готувалися за збірником Practice tests Level B1 видавництво MM Publication
Коментувати
Ксенія
Сьогодні отримали завдання для ДПА. А вже і не чекали) Трохи не зрозуміло як перевіряти якщо вчитель і в очі не баив тих завдань і до п"ятниці не побачить
Анна
Для Ксенія: Скиньте будь ласка:
Неизвестный
Для Ксенія і мені, будь ласка
Світлана
І мені, якщо можна
Коментувати
Вася
Добрий вечір! Я навчаюсь на профілі іноземної філології в загальноосвітньому навчальному закладі. Який рівень завдань я буду виконувати на ДПА? І хто складає завдання на ДПА?
olenka
хто складає завдання на ДПА?
Ксенія
Їх надсилає МОН освіти. Наші відділи освіти отримали їх сьогодні. Завтра роздадуть на школи. Відкрити завдання можно буде лише в день екзамена. Мої випускники готувалися за збірником Practice tests Level B1 видавництво MM Publication
Коментувати
Олексій
Якщо не сдав всі семестрові роботи з іноземної мови, можливо що не допустять до ДПА?
Miroslava Varvarovich
Для Олексій: якщо ви просто були відсутні на уроках з поважних причин, в клітинці журналу виставляться "н". Недопуск до екзамену - якщо ви будете неатестовані за 2 семестр
Коментувати
Miroslava Varvarovich
цікаво,яка вірогідність того, що 19 травня з МОНу прийде розпорядження: "ми передумали проводити ДПА із іноземних мов. проводьте щось інше" )))))
Марія
Шановні колеги, скажіть, якщо учень не приступав до виконання письмовою роботи, то УСЯ робота оцінюється у нуль балів, чи лише тільки письмова? Дякую за відповідь.
Miroslava Varvarovich
Для Марія: лише письмова
Коментувати