ЗНО-2022: як розрахувати бал з англійської мови

Тестовий бал ЗНО з англійської мови обчислюється як арифметична сума всіх набраних балів за кожне виконане завдання тесту

ЗНО-2022: як розрахувати бал з англійської мови

У звʼязку з бойовими діями на території України та проведенням у 2022 році національного мультипредметного тесту замість зовнішнього незалежного оцінювання ця публікація не актуальна. Актуальну інформацію щодо розрахунку бала дивіться у публікації Як розрахувати бали за національний мультипредметний тест (НМТ). 

Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання (максимум – 72 бали). На другому етапі, на основі тестового бала визначається рейтингова оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою, що використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до вишів України.

Результат виконання завдань № 1–16 частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», №17–32 частини «Читання», №39–43 та № 49–53 частини «Використання мови» й № 59 частини «Письмо» може зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на рівні стандарту або академічному рівні.

Результат виконання завдань усього тесту може зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на профільному рівні, а також буде використовуватися під час прийому до закладів вищої освіти України.

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник ЗНО з англійської мови, правильно виконавши всі завдання № 1–16, № 17–32, №39–43, № 49–53 та № 59, що можуть зараховуватися як державна підсумкова атестація для учнів, які вивчали англійську мову на рівні стандарт або академічному рівні, дорівнює 56 тестовим балам.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ТЕСТОВИЙ БАЛ

Завдання з вибором однієї правильної відповіді. Завдання складається з основи та трьох або чотирьох варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А.

Тест містить 16 завдань цієї форми (№ 1–6 та № 12–16 – з трьома варіантами відповідей, № 22–26 – з чотирма варіантами відповідей), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Завдання на визначення правильності / неправильності твердження. У завданнях пропонується визначити правильність чи неправильність наведеного твердження щодо змісту прослуханого чи прочитаного. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку А.

Тест містить 5 завдань цієї форми (№ 7–11), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Завдання на встановлення відповідності. У завданнях пропонується підібрати заголовки до текстів / частин текстів з наведених варіантів; твердження / ситуації до оголошень / текстів; запитання до відповідей або відповіді до запитань. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання встановив відповідність і позначив варіант відповіді в бланку відповідей А.

Тест містить 11 завдань цієї форми (№ 17–21, № 27–32), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал – за правильно встановлену відповідність; 0 балів, якщо правильної відповідності не встановлено, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Завдання на заповнення пропусків у тексті. У завданнях пропонується доповнити абзаци / речення в тексті реченнями / частинами речень, словосполученнями / словами з наведених варіантів. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив варіант відповіді в бланку відповідей А.

Тест містить 26 завдань цієї форми (№ 33–58), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (№ 59). Завдання передбачає створення учасником зовнішнього незалежного оцінювання власного висловлення відповідно до запропонованої комунікативної ситуації в бланку відповідей Б.

Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю оцінюється від 0 до 14 балів.

Максимальна кількість балів, яку зможе набрати учасник тестування, правильно виконавши всі завдання тесту з англійської мови, – 72 бали.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ

Для отримання результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів оприлюднюється Українським центром оцінювання (УЦОЯО) тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування та визначення порогового бала «склав / не склав».

Таблиця переведення тестових балів має бути оприлюднена не пізніше 30 червня 2022 року. Зазначена шкала є рейтинговою, оскільки вказує на місце результату зовнішнього незалежного оцінювання особи серед результатів інших учасників тестування з англійської мови.

При розрахунку зазначеної шкали не будуть братися до уваги результати учасників тестування, які не подолали пороговий тестовий бал за результатами тестування. Пороговий бал визначають групи експертів, які аналізують фактичне виконання тестових завдань учасниками тестування та на підставі цього аналізу встановлюють кількість тестових балів, що визначають пороговий тестовий бал з англійської мови. Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий тестовий бал, вважатимуться такими, хто не склав тест.

Слід зазначити, що визначення рейтингової оцінки за таблицями переведення тестових балів минулих років буде неточним. Рейтинговий бал може суттєво відрізнятися враховуючи різні рівні тестів і різні фактичні результати виконання тесту учасниками тестування. Таблиці переведення тестових балів минулих років ви можете подивитися за цим посиланням.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ БАЛ ДПА

Результат виконання завдань № 1–16 частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», №17–32 частини «Читання», №39–43 та №49–53 частини «Використання мови» і № 59 частини «Письмо» може зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на рівні стандарту або академічному рівні.

Результат виконання завдань усього тесту може зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови для учнів, які вивчали предмет на профільному рівні, а також буде використовуватися під час прийому до закладів вищої освіти України.

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник ЗНО з англійської мови, правильно виконавши всі завдання № 1–16, № 17–32, №39–43, № 49–53 та № 59, що можуть зараховуватися як державна підсумкова атестація для учнів, які вивчали англійську мову на рівні стандарт або академічному рівні, дорівнює 56 тестовим балам.

Максимальна кількість балів для учнів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту (профільний рівень), – 72 тестові бали.

Таблиця переведення тестових балів в оцінку за шкалою 1–12 балів також публікується після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування з англійської мови не пізніше 30 червня 2022 року.

ОРІЄНТОВНИЙ РОЗРАХУНОК БАЛА ЗА ШКАЛОЮ 2021 РОКУ

Для отримання орієнтовного значення власного рейтингового бала за шкалою 100200 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 72 бали):

 
Введіть свій тестовий бал:

 

 

 

Для отримання орієнтовного значення власного бала за шкалою 112 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 56 балів, рівень стандарту):

 
Введіть свій тестовий бал:

 

 
 

 

Для отримання орієнтовного значення власного бала за шкалою 112 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 72 бали, профільний рівень):

 
Введіть свій тестовий бал:

 

 

 

Освіта.ua
25.05.2021

Популярні новини
Учасникам НМТ повідомлено про день та місце тестування Учасники основної сесії НМТ отримали можливість завантажити запрошення на тестування
Робота з тестовою комп'ютерною програмою на НМТ Учасник виконуватиме роботу на комп'ютері, в якому встановлена тестова програма
Учасники НМТ дізнаються про день та місце тестування до 26 травня Запрошення одночасно отримають усі вступники, зокрема й ті, які складатимуть тест за кордоном
Завдання НМТ кожного тестового дня будуть унікальними Завдання НМТ, що пропонуватимуться учасникам в різні тестові дні, не будуть повторюватися
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
Доброго дня! Донька отримала 176 балів ,ДПА-10 .Її однокласниця отримала 169 ,ДПА -11.Чому так?
Mary
Для Юлія: Тому що її однокласниця дала більше правильних відповідей які входили в ДПА, не все що є у ЗНО входить у ДПА
Коментувати
Ліля
Доброго дня. Набрала 36 балів з 72.Скільки це буде за шкалою 100-200?? Мені чомусь показує 135.
Юлія
Для Ліля: так і буде: в тебе 135, просто на цьому сайті ще показує за шкалою 2020 року
Коментувати
Анжела
Доброго дня, набрала 18 балів з 72, скільки балі за шкалою 200? Ніяк не можу розібратися у цій дивні системі(
Svitlana
Для Анжела: 102
Коментувати
Віка
Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник ЗНО з англійської мови, правильно виконавши всі завдання № 1–16, № 17–32, №39–43, № 49–53 та № 59, що можуть зараховуватися як державна підсумкова атестація для учнів, які вивчали англійську мову на рівні стандарт або академічному рівні, дорівнює 56 тестовим балам. Чого прораховані бали від 72 рівень стандарт??? При чому і бал ДПА і бали ЗНО...
Svitlana
Для Віка: Для балів ЗНО рівні не враховуються, тому з 72. А ДПА - з 56.
Коментувати
Віка
Якщо учень здавав рівень стандарт з англійської мови, то чому бали порахували від 72, замість 56 ???
Наталія
Дуже дивно, як оцінюють writing. 3 або 4 помилки , це 12 з 14, і 2 помилки це 12
Ольга
Какого 17-го??? C утра заглядываю, нет никаких результатов!!! Наверное, выложат 18.06.2021 в 24.00! Сил нет ждать.
Вика
18 правильных, не склала?
Михайло
Для Вика: зно сдала. Но, 17 можно посмотреть таблицу, тогда точно будет известно.
Коментувати
Вика
13 правильных, не склала?
Андрій
Скільки це балів, якщо отримав 52 з 58 без листа(орієнтовно)?
Дмитро
Для Андрій: до 192 балів, залежно від листа. 192 - лист на 14 190 - лист на 13 189 - лист на 12 187 - лист на 11 185 - лист на 10
Коментувати
Михайло
Какой пороговый бал в ЗНО по английскому 2021?
Dmitry
пацаняки, якшо один предмет менше 120, то xyй мені, а не вступ до вишу, да? аааааааааааааааааааааа
Чоткий пацан4к
Для Dmitry:Не розстраюйся, на контракт беруть всіх! P. S В поплавок навіть можна спробувати поступити на бюджет...
Володимир К.
Ну як би є куча вишів з порогом в 100.Наприклад ХНТУ на факультет комп’ютерні технології
Коментувати
Володимир к.
Написав на тестах 24 правильні відповіді або 113 балів.Ще написав твір на 120 слів.В 9 класі здав ДПА на 11,в табелі завжди були 10-ки.Ходив до репетиторів з англ.мови з 6 класу і готувавсь до ЗНО ціленапрямлено 1 рік.Хотів балів 150 не менше,мінімум 120.Отак вчи англійську все життя.На дізморалі піду на матан завтра.Може з українською підфартить...
ch3rniy
Для Володимир к.: точно так же у меня, то думаю сдал
Володимир К.
ну хоть матан написав нормально....+-160
Коментувати
Жертва знущань
~183 з текстом, який репетитор перевірила на балів 10-11. Мати каже, що МАЛА! Зважаючи на те, що я починав учити англійську ще з дитсадка, а донька подруги сама вчилася й за рік такого навчання наробила лише на 4 помилки з гарним текстом. Дай Бог, щоб текст був 11, або буде ~181.
Наталія
Для Жертва знущань: ти молодець, хороші знання, не засмучуйся! Деякі і на 100 не понаписували хто до репетиторів ходив)
Коментувати
Балог
17 правильні відповідей маю, але маю текст. Може бути що здав . І скільки балів треба щоб скласти ?
Alalala
Добрий день, не підкажете скільки у мене буде +-, якщо 51/72.
Влад
Для Alalala: дочекайся офіційних результатів
Коментувати
Артем
В письме написал лишь об одном любимом предмете, после заметил, что просили написать о subjectS. Засчитают ли мне это задание?
Lina
Для Артем: Так, просто буде не 2 бали за цей пункт, а один...
Яна
зарахують, все норм)
Коментувати
Елена
Подскажите, пожалуйста, если в конце сочинения-письма случайно поставил свое имя, не фамилию, а именно имя. На автомате ( Как вы думаете сочинение могут вообще не засчитать?)
Михаил
Для Елена: Вряд ли
Коментувати
Оксана
Для Давид:насколько я поняла, какое количество баллов на 2021 год не известно пока, ведь каждый год это количество меняется ,а когда вводишь свои баллы, то выдает за 2020 год...
Влад
Для Оксана: дітей цікавить приблизний бал. Так як прохідний цього року ще не встановлений, то точний ще ніхто не може сказати. Немає терпіння дочекатися офіційних результатів.
Коментувати
Давид
Вы тупые? Зачем спрашивать сколько у вас примерно баллов, если тут есть где вписать баллы ау. Не удивлен с ваших результатов...))
Влад
Для Давид: ПЛЮСУЮ)
Коментувати