Osvita.ua ЗНО Розрахунок бала ЗНО ЗНО-2017: Як розрахувати бал з англійської мови
ЗНО-2017: Як розрахувати бал з англійської мови

Тестовий бал ЗНО з англійської мови обчислюється як арифметична сума всіх набраних балів за кожне виконане завдання тесту

ЗНО-2017: Як розрахувати бал з англійської мови

Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання (максимум – 56 балів). На другому етапі, на основі тестового бала визначається рейтингова оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою, що використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до вузів України.

Результат виконання завдань №1-16 частини «Читання», №33-42 частини «Використання мови» та №43 частини «Письмо» за вибором випускника може бути зарахований як державна підсумкова атестація з англійської мови. Результат виконання завдань всього тесту буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів України.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з англійської мови, правильно виконавши всі завдання №1-16, № 33-42 та №43, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 40 тестовим балам.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ТЕСТОВИЙ БАЛ

Завдання на встановлення відповідності - тест містить 11 завдань цієї форми (від №1 до №5 та від №11 до №16), виконання яких буде оцінено в 0 або 1 тестовий бал. 1 бал - за правильно встановлену відповідність; 0 балів, якщо правильної відповідності не встановлено або відповіді не надано.

Завдання з вибором однієї правильної відповіді - до тесту включено 5 завдань з вибором однієї правильної відповіді (від №6 до №10), що оцінюються в 0 або 1 тестовий бал. 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.

Завдання на заповнення пропусків у тексті - тест містить 26 завдань цієї форми (від №17 до №42), що оцінюватимуться в 0 або 1 тестовий бал. 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.

Завдання з розгорнутою відповіддю - завдання передбачає створення абітурієнтом на бланку відповідей Б власного висловлення у письмовій формі відповідно до запропонованої комунікативної ситуації. Це завдання оцінюється від 0 до 14 тестових балів за спеціальними критеріями.

Максимальна кількість балів, яку зможе набрати учасник тестування, правильно виконавши всі завдання тесту з англійської мови – 56 балів.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ

Для отримання результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів оприлюднюється Українським центром оцінювання (УЦОЯО) тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування та визначення порогового бала «склав / не склав».

Таблиця переведення тестових балів має бути оприлюднена не пізніше ніж через 14 днів після завершення тестування. Зазначена шкала є рейтинговою, оскільки вказує на місце результату зовнішнього незалежного оцінювання особи серед результатів інших учасників тестування з англійської мови.

При розрахунку зазначеної шкали не будуть братися до уваги результати учасників тестування, які не подолали пороговий тестовий бал за результатами тестування. Пороговий бал визначають групи експертів, які аналізують фактичне виконання тестових завдань учасниками тестування та на підставі цього аналізу встановлюють кількість тестових балів, що визначають пороговий тестовий бал з англійської мови. Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий тестовий бал, вважатимуться такими, хто не склав тест.

Слід зазначити, що визначення рейтингової оцінки за таблицями переведення тестових балів минулих років буде неточним. Рейтинговий бал може суттєво відрізнятися враховуючи різні рівні тестів та різні фактичні результати виконання тесту учасниками тестування. Таблиці переведення тестових балів минулих років ви можете подивитись за наступним посиланням.

ОРІЄНТОВНИЙ РОЗРАХУНОК БАЛА ЗА ШКАЛОЮ 2016 РОКУ

Для отримання орієнтовного значення власного рейтингового бала за шкалою 100-200 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 56 балів):

Введіть свій тестовий бал:

Для отримання орієнтовного значення власного бала за шкалою 1-12 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 40 балів):

Введіть свій тестовий бал:

Освіта.ua
29.05.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Реєстрація на ЗНО завершується 19 березня Учасник, який пройшов реєстрацію, отримає сертифікат ЗНО, бюлетень і реєстраційне повідомлення
Для участі у ЗНО вже зареєстровано 176 тисяч осіб Найбільш популярними предметами є українська мова, історія України і математика
Відео-інструкція з реєстрації на ЗНО 2018 року УЦОЯО пропонує майбутнім учасникам ЗНО відео-інструкцію з формування реєстраційної картки
В Україні розпочалась реєстрація на ЗНО Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме до 19 березня
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
олег
Як порахувати 2бали щоб вийшло 7а не 2бали як порахувати таку оцінку
Людина
Як зрозуміти те, що в тексті про дівчаток-кухарів змішано американську і британську англійську? Слова neighboUr, neighboUrhood і fall (в значенні осінь) в одному тексті не зустрічаються! Також в різних місцях слово кафе написано по-різному: як café, так і cafe.
Анна
Где найти таблицу перевода тестовых баллов за 2017? Пишут рассчет ЗНО по 2016, а ДПА рассчет(пробне) по 2017? Как понять?А по итогам в сертификате совсем не те баллы.
Наталія
якщо я відповіла на 22 питання скільки це балів.
Алексей
Я, например, не согласен с 7 заданием. Где там было сказано что они НАСЛАЖДАЛИСЬ своей популярностью. Было сказано, что они получали письма и рецепты от людей из всего мира. И это что, наслаждение? А ещё 13 и 16? В 16 чёрным по белому написано "LIVE MUSIC...", в то время как в 13 про скульптуры, фрески и напитки. Тогда почему в 13 ответ про живые выступление, а в 16 где ну для дебила ясно что стэнд-апы и чтение стихов это живые выступление в ответе просто "развлечения". Я не понимаю что они проверяют. ЗНАНИЕ английского языка или то, как дети пытаются понять, что именно имел автор ни говоря об этом ни слова?
Олеся
Для Алексей: В 7 задании методом исключения можно получить именно ответ: The girls are enjoying international popularity... поскольку все остальные варианты противоречат тексту. В 13 ключевым является фраза: A THEATRE-TURNED-BOOKSTORE - это значит что ранее это был театр, соответственно - It’s a FORMER(БЫВШЕЕ) place for live performances. А в 16 -visitors CAN ORDER BREAKFAST...ALL THE WHILE ENJOYING live music..... - значит еда и развлечения! Меня больше всего интересует задание 9! Ответ НЕКОРРЕКТНЫЙ!Покажите мне в тексте где идет речь о том, что Оливии нужно многое узнать о киносъемке??? Ближе к правильному вариант, что из-за своего роста Оливия практически не может готовить блюда, поскольку фраза: She can cook FEW DISHES при отсутствии артикля "а" перед FEW переводится как, ПОЧТИ НЕТ, ОЧЕНЬ МАЛО...
Коментувати
Vlad
Соглашусь со всеми. 9 задание было некорректным, ещё не понравилось 10 задание, так как в нём ответ 50/50: про деньги не было сказано, но про узнаваемость было; также и про работу не упоминалось, ведь в тексте говорится про публикацию видео. Почему на таких тестах мы должны догадываться, когда и так все ученики напряжены, растеряны. Это не проверка знаний английского языка, а проверка не пойми чего! Я думаю, что любой смог перевести этот текст и понять смысл, но на таких некорректных заданиях потерял много баллов...
Julia Sarkisian
Для Vlad: мой сын как раз в этих двух заданиях сделал ошибки, и только.
Олеся
10 задание звучит именно так - что НЕ УКАЗАНО в тексте. О книге как раз идет речь - Their new COOKBOOK WILL ROLL OFF THE PRESS this fall.
Коментувати
Денис
Это конечно пиздец какой-то,ответил верно только 16 раз,ну не считая Writting,и то если моё письмо пройдёт проверку на грамматику и цензуру...Походу реально придётся до конца жизни раздеваться в дешёвых барах для извращённых гомосексуалистов за деньги...(((
Александр Македонский
Для Денис: ну так если ты, клоун, пишешь ’wriTTing’, о чем можно говорить?
Коментувати
Ігор
У мене 37 правильних відповідей; на який результат розраховувати?
Вчитель
Пункт 9 не містиь правильного варіанту відповіді. Більшість дітей розглядає текст"has got to know"як "повинна знати", що не є помилковим,а не як вимислили шановні укладачі "дізналась".Якщо Ви хотіли перевірити,чи сприйняли діти"get to know" у сенсі "дізнатись", потрібно було у варіантах відовідей використати інші , подібні за значенням слова,що не містять двоякостей і не несуть іншого змістового навантаження,як , наприклад,"has learned, has found out",тощо. Вважаю доцільним зарахувати цей пункт усім учасникам тестуаання,а укдадачам зробити відповідні висновки.
Олеся
Для Вчитель: Абсолютно згодна з Вами! Адже формулювання has got to know це теж саме, що й has to know - сає, повинна дізнатися...
Коментувати
аня
якщо в мене 18 правильних відповідей, я склала?
Христина
Якщо в мене 16 помилок , то скільки це балів без твору ??
Настя
Для Христина: 137
Коментувати
Олег
17 правильних. Прохідний я наберу? І який приблизно прохідний бал?
Юля
Для Олег: прохідний 14
Коментувати
саша
Власне висловлювання оцінюється у 14 балів, відповідно залишається 86 балів на 42 завдання. А отже 1 правильна відповідь 2,05 бали. Тобто, якщо 20 завдань зроблено вірно, значить бал мав би бути 141 (20 х 2,05). А розрахунок сайту на 20 правильних відповідей (20 балів) дає бал 122. Чому?
Владислав
Для саша: 14 (!)тестових балів. Тобто це +-30 балів за 200 бальною шкалою...
Коментувати
саша
якщо я відповів правильно на 20 завдань без власного висловлювання, який буде бал?
Владислав
Для саша: 120-125
Коментувати
Жорж
Якщо в мене 15 правильних балів скільки то десь посередині шкалі зно?
Владислав
Для Жорж: скоріше всього Ви не набрали прохідний бал.
Юля
Прохідний 14, але бали дуже низькі будуть
Коментувати
Анастасія
Всі згодні з 9 завданням?Бо я не розумію ту відповідь
Denis Kalytovskyi
Для Анастасія: в тексті не було нічого вказано про кількість страв, яку може готувати дівчина. Дійсно, через низький ріст Олівія не може дотягнутись до мисок, але вона навчилась використовувати стілець. А в 3 абзаці вказано, що дівчата багато навчились у сфері фільммейкінгу
Анастасія
Але ж кожне запитання відповідає кожному абзацу, тому відповідь на 9 запитання повинна була бути у 4 абзаці. І взагалі там йшлось і про Оліві. й про Ізабеллу. Вам не здається, що це не коректне запитання?
Максим
Навіть,якщо і відповідає,то методом виключення всі варіанти відкидаються,окрім досвіду у сфері фільммейкінгу.
Коментувати
Ольга
Для отримання орієнтовного значення власного бала за шкалою 1-12 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 40 балів). Почему максимум 40? Что єто за тестовий бал
Дмитрій
Для Ольга: Це для розрахунку балу ДПА, для якого використовується результат частин 1-3, частина 6 і частина письмо.
Коментувати
Ігор
Хто звіряв відповіді із сайтом Ерудит.нет? Однокласники кажуть, що це правильні відповіді.
Макс
Для Ігор: я
Ліка
Я відповіла правильно на 22 запитання +твір більше ніж на 100 слів (дотримувалась всіх вимог) Але якщо переводити в бали то в мене виходить 127 (без твору) ,а то й менше. Де логіка ? Я просто не розумію цю систему переводу балів . Це просто не справедливо
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!